CK IC Tour informuje

20. října 2017

V naší databázi najdete katalog plaveb cestovní kanceláře IC Tour s.r.o., která má od roku 2013 výhradní zastoupení prodeje plaveb po evropských řekách s německou lodní společností A-ROSA. Soutěžit mohou všichni provizní prodejci, kteří mají na svých stránkách nabídku IC Tour a prodají do 28. 2. 2018 alespoň jednu plavbu společnosti A-ROSA. Výhrou je plavba pro 2 osoby na 5 nocí po Dunaji v hodnotě 2 098 EUR.

CK Quality Tours informuje

13. února 2017

logo.jpgCestovní kancelář Quality Tours byla založena v roce 1999. V roce 2010 jsme vnesli na český trh cestovního ruchu "boom" v podobě zájezdů pro seniory 55+. Byli jsme úplně první v ČR, kdo začal organizovat hromadné zájezdy pro seniory 55+ s dotací, díky které jsme umožnili tisícům seniorů vycestovat do jejich vysněných destinací za bezkonkurenční dotované ceny. V této iniciativě pokračujeme i nadále a stále rozšiřujeme portfolio našich zájezdů.

Vega TourVážení obchodní zástupci,

cestovní kancelář Vega Tour s.r.o. hledá nové provizní prodejce zájezdů. Byli bychom rádi, kdyby jste se jimi stali právě Vy.

Řada z Vás si oblíbila naši aplikaci Newsletter pro rozesílání hromadných e-mailů. Denně odesíláte více a více e-mailů stále většímu počtu klientů a partnerů. Proto doufáme, že Vás potěšíme dvěma novými grafickými šablonami, které se umí automaticky přizpůsobit vzhledu Vašeho webu. Máte-li webů víc, pak přesně tomu, který si vyberete v nastavení reklamní kampaně.

mail.jpg

CK TRAVEL 2002 informuje

12. ledna 2017
Travel 2002

Již 28. sezónu Vám nabízíme letní dovolenou v Řecku, Turecku, Bulharsku, Itálii, Španělsku a v Chorvatsku. Máme širokou nabídku poznávacích zájezdů, zpracováváme poptávky incentivní turistiky, připravujeme zájezdy na míru, školní a tematické zájezdy pro kolektivy a firmy, zájezdy pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference.

Zájemci o provizní prodej, prosím, kontaktujte nás na 602 793 313, 542 210 102 nebo nám napište e-mail na ck@travel2002.cz. Katalogy pobytových a poznávacích zájezdů Vám zašleme zdarma.

Potřebujete propagovat zájezdy pro jarní prázdniny? Nabídky pro rodiny s dětmi, pro zamilované, pro vozíčkáře? Chcete informovat o největších first minute slevách? Vytvářejte si vlastní kolekce zájezdů! Kolekce vyřeší téměř vše, na co si vzpomenete... a není to žádná věda, novou kolekci připravíte během minutky!

kolekce-5.jpg

Změny služby WEB zdarma

19. října 2016

Dovolujeme si upozornit všechny uživatele služby WEB zdarma na některé změny, které u této služby nastanou.

Zastavte se za námi na stánku č. 36 na veletrhu Czech Travel Market, který se koná ve dnech 24. - 25. října 2016 ve veletržním areálu PVA Letňany. Seznámíme Vás s hlavními novinkami a pokud nám na stánku zanecháte vizitku, máme pro Vás i zajímavý dárek...

Základní informace o rezervacích najdete ve statistikách elektronického obchodu v Google Analytics již dlouhou dobu. Nyní jsme přidali podporu i pro tzv. rozšířený elektronický obchod (enhanced eCommerce), který si snadno můžete zapnout v nastavení Vašeho webu.

elektronický obchod Google Analytics

Sledujete pravidelně návštěvnost Vašich stránek? Dosud k tomu sloužily statistiky Google Analytics (GA), ve kterých najdete téměř vše, co Vás napadne. Ne vždy je ale na podrobné zkoumání dost času, proto mohou být užitečné reporty - přehledy, které jsme pro Vás připravili.  Najdete je v administraci v modulu Web > Reporty.

report web

rádi bychom Vás pozvali na náš stánek č. 158 na veletrhu Travel Meeting Point, který se koná ve dnech 20. - 21. října 2015 ve veletržním areálu PVA Letňany. Seznámíme Vás se všemi novinkami, které jsme pro Vás přichystali a navíc získáte i zajímavý dárek:

Pokud se u nás zastavíte, získáte zbrusu novou moderní WEB plus šablonu. Bude obsahovat mnohé z letošních novinek - a to i takové, které v jiných šablonách standardně nenajdete. Jak bude vypadat? To si necháme jako překvapení, ale jsme přesvědčeni, že se Vám bude líbit.

Máte již připraven web na míru (WEB business) a šablonu nevyužijete? I tak je to dárek pro Vás: všechny zajímavé funkce (letošní novinky) z této šablony Vám zdarma doplníme i do Vašeho vlastního designu!

V dnešní době hrají recenze při vyhledávání hotelů na internetu naprosto výjimečnou roli. Pro každého hoteliéra je již nějakou dobu téměř povinností, aby názory svých hostů pečlivě sledoval a zodpovědně na ně reagoval. Proč? Negativní hodnocení na některém populárním webu má téměř okamžitý dopad na počet rezervací a to speciálně v případě, kdy zůstane bez odpovědi (vysvětlení) hotelu.

Hodnocení dovolené po návratu

U zájezdů se tento fenomén začíná prosazovat také. Využijte toho a zlepšete svůj image tím, že klientům ukážete, že Vám jejich názor není lhostejný. Jak? Velmi jednoduše ... po návratu jim systém pošle dotazník, který jim umožní dovolenou stručně zhodnotit. Tato hodnocení se pak u zájezdů na webu zobrazí a zároveň je můžeme promítnout i do pořadí zájezdů.

Responzivní design

9. září 2015

Vzhled webu přizpůsobený pro mobilní zařízení

Náhled responzivní WEB plus šablonyPravděpodobně Vám neuniklo, že stále více návštěvníků používá pro prohlížení Vašich stránek nějaké to mobilní zařízení. Konkrétní čísla najdete ve statistikách vašeho webu, ale bývá to obvykle již kolem 20%. Je to tak významné, že se Google rozhodl zvýhodnit v mobilním vyhledávání takové stránky, které se v těchto zařízeních zobrazují přehledně a dobře čitelně.

Proto jsme pro uživatele WEB plus upravili všechny grafické šablony, které jsou tak nyní plně responzivní = přizpůsobují svůj vzhled při zobrazení na mobilech či tabletech. Připravili jsme kompletní přehled šablon.

Responzivní design na míru

V poslední době již u všech nových webů plně využíváme výhod responzivního designu. Nově tedy při práci na grafickém vzhledu webu připravujeme zároveň i mobilní verzi. Jednotlivé prvky stránek navrhujeme tak, aby se mohli snadno přizpůsobovat velikosti zařízení.

Nabídka pro stávající klienty

Abychom však usnadnili využití těchto funkcí i těm z Vás, kterým jsme grafický design připravovali již dříve, připravili jsme speciální nabídku: 

Do stávajícího designu na míru doplníme základní responzivní funkce za zvýhodněnou pevnou cenu 4 000 Kč.

Nabídka platí při objednání do 31.12.2015.

Nová podoba administrace

17. února 2015

Nová administrace služeb, o které Vás v poslední době často informujeme, prochází stále řadou změn a vylepšení. Vytrvale programujeme nové moduly a funkce a snažíme se o to, aby pro Vás byla uživatelsky příjemná a dobře ovladatelná. K tomu snad přispěje i právě spuštěný nový vzhled a nové navigační prvky v hlavičce administrace. 

Navigace pro přepínání jednotlivých modulů (Web, Newsletter, Rezervace, Miniweb, Redakce, Kolekce, Fotogalerie, Dokumenty, a další) je nyní umístěna pod tlačítkem v levé části hlavičky. Vpravo najdete ikonu pro základní nastavení aktuálního modulu a nápovědu. Do hlavičky jsme dále přesunuli některé hlavní filtry aplikací. V profilu můžete upravovat své základní kontaktní údaje, nebo přejít pro další editaci přímo do svého účtu.  

Pozvánka na Holiday World

13. února 2015
Tento týden se v pražských Holešovicích koná veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD. Pokud máte jakékoli dotazy k našim službám, nebo potřebujete projednat úpravy webových stránek, rádi se s Vámi na veletrhu setkáme. Na veletrhu budeme přítomni ve dnech pro odborné návštěvníky (19. - 20. 2.).

V případě zájmu o schůzku nám, prosím, předem zavolejte, nebo napište na podpora@opentravel.cz, abychom se domluvili na přesném čase. Děkujeme Vám a těšíme se na setkání.

Chcete-li návštěvníkům poskytnout větší komfort při hledání vhodného zájezdu, můžete jim v průběhu hledání nabízet další alternativy zájezdů, které by je mohly také zajímat. Jedná se o zajímavý marketingový prostředek, jak si klienta udržet na webu, pokud si nevybere hned na první pokus.

Do bloku alternativních nabídek nejčastěji generujeme zájezdy podle podobnosti - tedy zájezdy do stejného hotelu, stejné destinace, nebo případně země, pokud předchozí varianty neexistují.

Související nabídky můžete doporučit klientům i pomocí kolekcí, tedy Vašich vlastních výběrů zájezdů. U nás nejste omezeni systémovými tématy, můžete si vytvářet seznamy zájezdů plně podle Vašich potřeb... (např. romantika ve dvou, adventní Vídeň, silvestr netradičně, s průvodcem po divočině, pobyty pro dámy, baby friendly pobyty, apod.). Ještě snadnější je použití kolekcí v našem newsletteru, kde s jejich pomocí přidáte k emailu pro klienty i tematický seznam zájezdů.

Poslední navštívené zájezdy

Nově zpracováváme i seznamy naposledy navštívených zájezdů. Při hledání tak můžeme Vašim návštěvníkům zobrazovat nabídky, na které se dívali naposledy. Pokud klienta nezaujme zájezd, který si právě prohlíží, má možnost jednoduše se vrátit k tomu, na co se díval před chvílí.

Funkce jsou dostupné pro WEB business. Máte-li zájem o doplnění těchto bloků na Váš web, kontaktujte nás, prosím.

 

Nový WEB plus

4. prosince 2014

Právě jsme spustili novou verzi služby WEB plus. V administraci webových stránek najdete řadu nových modulů a nastavení. Služba prošla celkovou rekonstrukcí, v návaznosti na modernizaci jádra našeho systému. Věříme, že s redakcí a novinkami, které připravujeme a dále plánujeme, Vám budou webové stránky dobrým pomocníkem při prodeji zájezdů.

Nová redakce doplní na web další stránky

Přidejte na web nabídku Vašeho vlastního ubytování, doplňte obchodní podmínky, přidejte stránku s dokumenty, zvýrazněte akční nabídky, nabídněte klientům dárkový certifikát, ...

Součástí administrace webu je nyní i redakční systém pro vytváření dalších stránek a odkazů. Editace textů je velmi jednoduchá, prostředí obsahuje integrovaný WYSIWYG editor, pomocí kterého píšete jako v běžném textovém editoru (např. Word).


web-plus graficky navrh

Nelíbí se Vám web? Přestavte si ho...

Služba WEB plus je velice variabilní, stačí využít všechny funkce, které Vám web nabízí.

Nejprve grafika... V administraci webu najdete sadu tematicky laděných grafických šablon se zimními a letními motivy. Některé z návrhů lze ještě barevně přizpůsobit. Vzhled webu je možné kdykoli měnit, omrzí-li Vás podoba stránek, stačí vybrat jinou šablonu a web se ihned změní.

Nejste spokojeni s obsahem stránky? Potřebujete zvýraznit sezónní slevy, nebo jiný speciální výběr zájezdů, či destinaci? Potřebujete viditelně umístit svůj vlastní inzerát? Specializujete se na lázně, eurovíkendy, poznávačky a potřebujete na hlavní stránku zobrazit jen tyto vybrané zájezdy? Není problém... Strukturu webu můžete upravit podle svých potřeb. Obsahové bloky jsou totiž pohyblivé a Vy si je můžete libovolně přeskládat, případně některé úplně skrýt. 

Co zůstalo stejné

Cena provozu webu, kterou držíme již po několik let na stejné úrovni (390 Kč/měsíc). Cena zahrnuje webhosting, použití grafických šablon a také databázi zájezdů více než stovky našich partnerských touroperátorů.

Vyzkoušejte si web zdarma

Pokud WEB plus ještě neznáte, je nejvyšší čas webové stránky vyzkoušet :-), zkušební provoz je na měsíc zdarma.
Při ročním předplatném služby pak zaplatíte jen deset měsíců.

Vyzkoušejte si web na měsíc zdarma

Nový vyhledávač zájezdů

21. listopadu 2014

Na našich stránkách najdete nový vyhledávač zájezdů. Vyhledávač je veřejně dostupný, uživatelsky přívětivý a podá Vám rychlý přehled o tom, jaké zájezdy naše databáze obsahuje a které z cestovních kanceláří se čím zabývají...

Ve vyhledávači jsou zájezdy od všech našich partnerských touroperátorů. K výběru slouží řada standardních parametrů, pro vyhledání specialit můžete použít i fulltextové vyhledávání. Pořadatel zájezdu je všude uveden. 

A chcete-li jako touroperátor zkontrolovat své zájezdy u nás v databázi, speciální filtr vyhledávače Vám umožní nahlížet jen vlastní nabídky. Odkaz na přehled svých zájezdů najdete ve Vašem účtu. 
 

 

Pracujte s provizními zájezdy

Do detailu zájezdu jsme zařadili funkční tlačítka, pomocí kterých můžete ovlivňovat nabídku provizních zájezdů na Vašem vlastním webu...

  • Přidání zájezdů nového touroperátora - u každého zájezdu uvádíme informace o pořádající CK a odkaz na její profil s kompletní nabídkou. Poznámka v detailu zájezdu Vám napoví, zda už touroperátora na svém webu prodáváte, či nikoli. Pokud ne, můžete si jej na web okamžitě přidat.
  • Vyřazení zájezdu z webu - pokud některý ze zájezdů nechcete na svém webu nabízet, vyřadíte jej jedním kliknutím přímo z našeho vyhledávače. Změní-li se situace, zájezd můžete opět na web zařadit.  
  • Zvýraznění provizních zájezdů - do detailu zájezdu přibylo i tlačítko pro označení tipu. Pokud se na Vašem webu se zvýrazněnými provizními zájezdy již pracuje, pak se Váš výběr z vyhledávače promítne i do Vašeho webu.
  • Kolekce zájezdů - do vyhledávače jsme doplnili nástroj pro vytváření vlastních výběrů zájezdů, tzv. kolekcí. Obsluha je nyní jednodušší a rychlejší. Kolekce můžeme zobrazit na Vašem webu, např. ve formě sezónních akcí, speciálních seznamů, apod. Ještě snadnější je použití kolekcí v našem newsletteru, kde s jejich pomocí přidáte k e-mailové nabídce i tematický seznam zájezdů.

 

Nahlášení chyby v zájezdu

Databáze zájezdů vyžaduje neustálou kontrolu a péči. Popisy zájezdů, jejich parametry a fotografie se neustále mění, s novými katalogy nezřídka dochází i k úpravám exportních formátů cestovních kanceláří. Protože naše kontrolní mechanismy nemusí vždy zachytit vše a navíc "víc očí víc vidí", prosíme Vás o součinnost při řešení problémů a hlášení chyb v popisech zájezdů.

Pro zjednodušení jsme do detailu zájezdu v našem vyhledávači přidali jednoduchý formulář, pomocí kterého nám můžete nahlásit jakýkoli nedostatek, na který při své práci narazíte. Jste-li s daty spokojeni, samozřejmě přivítáme i pozitivní reakce :-). Formulář je dostupný po přihlášení do účtu, abychom Vás mohli i následně informovat o komunikaci s cestovní kanceláří, či přímo o opravě.

Jako touroperátor si ve svém profilu můžete zobrazit svoji aktuální nabídku a využít vyhledávače pro detailní kontrolu importovaných dat. V případě, že s importem některých zájezdů nebudete spokojeni, využijte možnosti zaslat komentář k popisu zájezdu, který po přihlášení najdete u každého svého zájezdu. Vašimi připomínkami se budeme zabývat a import případně upravíme.
 

 

CK KARETA TOUR

5. listopadu 2014

Představujeme Vám nového partnera v systému - CK KARETA TOUR. Pro sjednání provizního prodeje a pro více informací k nabídce, prosím, kontaktujte pana Igora Neumanna (222 232 626, 731 429 509, e-mail: info@karetatour.cz).

Lyžování, relaxace a poznávání

Nabídku cestovní kanceláře tvoří zájezdy pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské zájezdy do slovenských a slovinských hor. Cílem je nabídnout klientům nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu. Kareta Tour dále organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyarorváros). Postupně přibudou i slovinské lázně Čatež, Moravske Toplice, Ptuj. Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou, atd.

Pobyty a poznávání - Izrael

Cestovní kancelář navazuje také na předcházející touroperátorské aktivity pro teritorium Izrael. Zde naleznete kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře  Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování. Kareta Tour organizuje do této oblasti i poznávací zájezdy od 5denních po 12denní, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem). V Izraeli zajišťuje všechny druhy asistencí, delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro FIT cestovatele, transfery, atd.

Vinařská turistika

Služby cestovní kanceláře bude dotvářet nabídka pro vinařskou turistiku edukačně-poznávací pobyty ve vinařských oblastech Slovenska (malokarpatská oblast, Tekov, Strekov, jihoslovenská a nitranská oblast), Maďarska (Balaton, Eger) a Slovinska (Ptuj, Ormož). Tyto vinařsko-gastronomické aktivity budou realizovány formou autokarových zájezdů a budou kombinací návštěv vinařství, oddechových a vzdělávacích aktivit. 

Přijměte naše pozvání na workshop Travel Meeting Point, který se koná ve dnech 29. - 30. 10. na pražském výstavišti v Letňanech. Najdete nás v prostoru pro vystavovatele u stánku č. 171, budeme Vám k dispozici po oba dny konání akce.

Upozorňujeme, že na veletrh je nutné se jako návštěvník předem zaregistrovat. Vstup je zdarma. 
Těšíme se na Vás.