Jak sladit grafiku newsletteru s Vaším webem?

13. ledna 2017

Řada z Vás si oblíbila naši aplikaci Newsletter pro rozesílání hromadných e-mailů. Denně odesíláte více a více e-mailů stále většímu počtu klientů a partnerů. Proto doufáme, že Vás potěšíme dvěma novými grafickými šablonami, které se umí automaticky přizpůsobit vzhledu Vašeho webu. Máte-li webů víc, pak přesně tomu, který si vyberete v nastavení reklamní kampaně.

mail.jpg


Nové šablony newsletteru se přizpůsobí Vašemu webu

Grafická šablona je jako "košilka e-mailu". Definuje celkový vzhled e-mailu, barevnost a všechny grafické prvky. Doplňuje do e-mailu hlavičku a patičku s kontakty a logem a připojuje i další obsah, třeba kolekci Vámi vybraných zájezdů.

Do aplikace jsme přidali dvě zbrusu nové grafické šablony, které jsou naprogramovány tak, že se automaticky barevně sladí s Vaším webem a do hlavičky doplní Vaše logo. Máte-li u nás více webů, pak si vždy vyberete, kterému z Vašich webů se má e-mail přizpůsobit. Můžete tak pro každý svůj web rozesílat speciální newsletterovou řadu a reklamní kampaně ještě více přizpůsobit.

newsletter se zájezdy.jpg

Používejte v e-mailech hezká tlačítka

Potřebujete v textu zprávy zvýraznit odkaz na Váš web? Vložte jej do e-mailu jako tlačítko (button) a budete velmi mile překvapeni, jak jej naše grafické šablony nastylují. Vaši klienti takový odkaz v newsletteru zaručeně nepřehlédnou.

Vyzkoušejte modul Newsletter

Direct mail je stále jeden z nejlepších marketingových nástrojů pro cestovní ruch, co do cílení i co do možnosti vyhodnocení reklamní kampaně. Aplikaci Newsletter jsme vytvářeli na míru Vašim potřebám a stále ji pro Vás rozšiřujeme. V e-mailech můžete odesílat kromě standardního obsahu i seznam Vámi vybraných zájezdů. Máte-li zájem si modul vyzkoušet, kontaktujte nás, prosím.

.

Chcete si vyzkoušet modul Newsletter?