Webové stránky pro provizní prodej zájezdů...
Web spustíte během pár minut s naší grafickou šablonou a bez zbytečných počátečních nákladů! Provoz za bezkonkurenční cenu!

Moderní web pro provizní prodej zájezdů

Vytvoříme Vám web, ze kterého budete mít opravdu radost! Nejen že krásně vypadá, ale je připravený během několika minut a bez zbytečných počátečních nákladů. Obsahuje zájezdy několika desítek cestovních kanceláří a řadu pokročilých funkcí pro SEO a internetový marketing. Navíc se perfektně zobrazuje na mobilech a tabletech. Vyzkoušejte jej, jistě budete spokojeni.


Design Eliška

Krásné grafické šablony

Vytváříme špičkové responzivní designy, které jsou naprosto univerzální a elegantně se přizpůsobí všem zařízením, které Vaši uživatelé používají. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro PC, mobil nebo tablet, obsah webu se zobrazí perfektně na čemkoli. Vyberte si některou z našich grafických šablon a web spustíte během chvilky!

Každou šablonu si navíc můžete vyladit podle svých představ. V nastavení najdete desítky krásných fotek do pozadí webu pro nejrůznější tematické motivy. Spolu se změnou barevnosti můžete svůj velmi snadno a elegantně převléknout do úplně jiného stylu.

Design Cecilka

Vyhledávání a seznamy zájezdů

V nastavení webu najdete řadu užitečných funkcí, které na web přidáte pouhým kliknutím. Grafická šablona už se postará o to, aby vše dobře vypadalo, a to i na mobilu či tabletu. Na web můžete přidat formulář pro objednání dárkového certifikátu, zájezdu na přání, tlačítko pro odběr newsletteru, schránku oblíbených zájezdů, objednávkové formuláře některých služeb a další...

Přizpůsobit si můžete i seznamy zájezdů, či vzhled jednotlivého zájezdu.

web

Obsluha webu je velmi jednoduchá

Ovládání webu je jednoduché a intuitivní. Stránky spravujete pomocí webové aplikace, do které se přihlásíte ze svého účtu. Všechny rezervace uskutečněné přes webové stránky se archivují v administraci, kde s nimi můžete dále pracovat a využít je třeba pro rozesílání hromadných nabídek pomocí naší aplikace newsletter.

obsluha-webu.jpg

Nástroje pro marketing a SEO

Na principy optimalizace pro vyhledávače pamatujeme už při samotné přípravě webu. Řadu dílčích náležitostí řešíme automaticky za Vás (metadata, friendly URL, validní HTML, ...). Návštěvnost sledujeme pomocí statistik Google Analytics.

Web podporuje měření konverzí portálu Sdovolená.cz, PPC systémů i některých sociálních sítí. Zdatnější z Vás mohou využít web pro remarketingové kampaně a řadu dalších marketingových aktivit.

statistiky-web.jpg

Newsletter pro hromadný e-mailing

Pro přímé oslovení Vašich klientů a partnerů jsme připravili aplikaci pro hromadný mailing. Příprava newsletterů je velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru. Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem, takže zaznamenává do seznamu Vašich kontaktů všechny klienty z rezervací a umí do mailu automaticky přidat i Vámi vybrané zájezdy.

newsletter-sablony.jpg

Databázi zájezdů neustále aktualizujeme

Na webové stránky si můžete vybrat zájezdy několika desítek cestovních kanceláří. Data pravidelně aktualizujeme, last minute a vyprodanost termínů dokonce každou hodinu. U cestovních kanceláří, které používají náš systém jako hlavní zdroj pro provizní prodej zájezdů, jsou data online.

Chybí Vám v databázi některý z Vašich partnerů touroperátorů? Pošlete nám, prosím, konkrétní kontakt na cestovní kancelář, pokusíme se ji oslovit a zařadit zájezdy do databáze.

alternativni-zajezdy.jpg

Cena WEB plus

Webové stránky spravujeme na našich serverech, staráme se o jejich bezproblémový chod, vyvíjíme a modernizujeme jádro systému, zajišťujeme aktualizaci katalogu zájezdů. Vše je zahrnuto v pravidelných měsíčních poplatcích za provoz.

provoz WEB plus … 390 Kč/měsíc (cena je bez DPH)

Výhody pro Vás:

  • ušetříte za webhosting...
  • špičkové grafické šablony v ceně webu...
  • aktualizovaná databáze zájezdů vybraných CK...
  • web můžete na měsíc bezplatně vyzkoušet...
.

Vyzkoušejte si web na měsíc zdarma