Profesionální web pro cestovní kanceláře...
Postavíme Vám web, ze kterého budete mít radost. Náš systém obsahuje vše, co k prodeji zájezdů na internetu skutečně potřebujete. Web navrhneme tak, aby vyhovoval Vašemu zaměření a poradíme Vám, jak plánovat další marketing a propagaci.

Individuální grafické návrhy

Atraktivní design je jedním z hlavních předpokladů úspěšného webu. Vzhled stránek musí zaujmout a vzbudit zájem o další obsah. Snažíme se, aby grafika co nejlépe vystihovala Vaše zaměření. Stránky navrhneme tak, aby byly atraktivní a přitom účelné a přehledné. Sdělte nám své požadavky a nechte grafiku na nás. Věříme, že budete mile překvapeni...

Naše weby jsou responzivní, přizpůsobují se mobilům a tabletům

Architektura našich webů je navržena tak, aby se obsah automaticky přizpůsoboval zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro počítač, mobil nebo tablet, obsah webu se dobře zobrazí na čemkoli.

Moderní grafické šablony

Vyberte si některou z našich moderních grafických šablon a web spustíte během chvilky a bez větších počátečních nákladů! Všechny naše designy jsou plně responzivní, což znamená, že se perfektně zobrazují na klasických počítačích, mobilech i tabletech. Že budou Vaše stránky s grafickou šablonou stejné jako desítka dalších webů se rozhodně nemusíte obávat, protože si můžete šablony přizpůsobit podle svého gusta.

design-bara.png

Jak může vypadat seznam zájezdů

WEB business nabízí široké možnosti zobrazení obrázků a textů na vašich stránkách... Katalog zájezdů i veškerý další obsah webu dokážeme plně přizpůsobit Vašim potřebám.

Upravíme vyhledávání zájezdů a doplníme do něj i řadu nestandardních parametrů (kvalita, typ zájezdu, lodní společnost, speciální destinace, ikony pro vzdálenosti, služby v ceně, ...). Popisy zájezdů obohatíme o další informace o cestování, hotely či místa v programu zobrazíme na mapě, do zájezdů doplníme hodnocení, akce v okolí Vašich hotelů, videa z destinací, hotely v místě, alternativní/podobné zájezdy, apod.

Pracovat můžeme i se seznamy zájezdů (předřazení LM, vlastních zájezdů, ...), podle potřeby doplníme filtry, třídění a další dle vašeho přání.

Okružní plavby

Součástí webu je pokročilý vyhledávač plaveb. Prodáváte některou z lodních společností napřímo a potřebujete zpracovat import dat od lodní společnosti? ​Zavolejte nám, rádi Vám pomůžeme. Z dat lodní společnosti budeme aktualizovat ceníky, popisy si můžete rozšířit o vlastní popisy lodí, kajut a přístavů. Také můžeme import připravit tak, abychom nabídky plaveb automaticky kombinovali do vlastních balíčků (plavba + letenka). Zkrátka jak budete potřebovat.

Ve specializovaném vyhledávači mohou Vaši klienti vyhledávat nabídky nejen podle klasických vyhledávacích parametrů (cena, délka, strava, doprava, akce), ale i podle plavebních destinací, přístavů, lodních společností a lodí.


Vyhledávač okružních plaveb

Detailu zájezdu přizpůsobíme typu produktu

Popis zájezdu můžeme plně přizpůsobit Vašim potřebám. Zájezd je možné členit do záložek, změnit standardní strukturu popisků, oddělovat odstavce grafickými prvky, nebo jej obohatit o další informace a fotky z redakčního systému.

Nově umíme do popisů generovat tipy na zajímavá místa, hodnocení/recenze hotelů, akce a události v okolí hotelu, videa z destinací a další. Hotely či místa v programu zobrazíme na mapě. Do detailu zájezdů přidáme další hotely v místě nebo alternativní/podobné zájezdy. Cenovou tabulku přizpůsobíme typu produktu. Připravíme pro vás sérii vlastních ikonek, zájezdy zařazené do tematických a speciálních skupin graficky zvýrazníme.

zajezd-cestovani

Prezentace slev a akcí

Slevy a akce musí být vidět po celém Vašem webu. Na hlavní straně jsou zobrazené na nejvíce viditelných místech, v seznamech zájezdů na ně upozorňují speciální ikonky, v detailech zájezdů mohou být uvedeny podrobnosti k akci a tipy na podobné zájezdy z Vaší nabídky.

Systém nabízí více než tři desítky obecných témat (lyžování, exotika, pro děti, poznávací, expedice, ...), které i exportujeme provizním prodejcům. Kromě toho ale můžete vytvářet neomezeně i své vlastní akce a výběry zájezdů, které můžete elegantně zobrazit na různých místech webu, odeslat newsletterem, nebo nabídnout k propagaci Vašim provizním prodejcům.

S naším webem můžete dokonce vytvářet individuální nabídky pro jednotlivé klienty a posílat jim je e-mailem. Vše připravíte velmi snadno a elegantně, protože web automaticky komunikuje s newsletterem a ten nabízí již v základu řadu hotových šablon v barvách Vašeho webu.

cestovani.cz.png

Zvyšování návštěvnosti webu

Návštěvnost sledujeme pomocí statistik Google Analytics, nově také včetně rozšířeného elektronického obchodu. Díky tomu umíme na webu měřit konverze portálu Sdovolená.cz, konverze PPC reklam i z některých sociálních sítí. Zdatnější z Vás mohou využít web pro remarketingové kampaně a řadu dalších marketingových aktivit. Do administrace pro Vás generujeme několik typů praktických statistických reportů, abyste byli hned v obraze a věděli bez delšího zkoumání, jak si Váš web stojí.

V modulu newsletter najdete připravené nové grafické šablony v barvách Vašeho webu, takže můžete ihned začít oslovovat své klienty s nabídkou vybraných zájezdů. Připravit krásný newsletter se zájezdy je nyní opravdu hračka...
statistiky-web.jpg

Optimalizace pro vyhledávače

Na principy optimalizace pro vyhledávače (SEO) pamatujeme už při samotné přípravě webu a řadu náležitostí řešíme automaticky za Vás. Kromě toho poskytujeme plnou podporu pro další optimalizaci obsahu a linkbuilding (landing pages pro reklamní kampaně a jednotlivá klíčová slova, modul pro vytváření podpůrných miniwebů a další).

 • hezké URL adresy s klíčovými slovy na celém webu
 • sémantický návrh šablon www stránek se správným použitím title, description, H1, H2
 • drobečková navigace usnadňující orientaci
 • generování Google sitemap pro lepší zaindexování stránek
 • mapa stránek pro uživatele
seo

Cizojazyčné varianty webu

Pokud chcete expandovat do zahraničí a oslovit tamější provizní prodejce, připravíme pro Vás jazykové mutace webu, včetně XML exportů a dalších služeb pro podporu prodeje v zahraničí. Aby obsluha cizojazyčných verzí byla co nejjednodušší, připravili jsme modul pro automatickou synchronizaci ceníků, překlad číselníků a některých popisů.

jazyky

Další podpora prodeje zájezdů

Hledáte-li další možnosti prodeje Vašich zájezdů, zkuste nejdříve rozšířit síť svých provizních prodejců a prodejních kanálů. Uvažujete-li o expanzi do zahraničí, připravíme Vám cizojazyčný web a XML exporty v cizí měně pro zahraniční prodejce.

Zájezdy provizním prodejcům

Vaše zájezdy nabídneme prodejcům, kteří od nás mají vytvořené webové stránky. Pro prodejce s vlastním systémem a pro prodejní portály pro Vás připravíme XML exporty. Informujte se u nás na zařazení Vašich zájezdů do naší databáze.

Affiliate prodej zájezdů

Chcete-li rozšířit počet Vašich prodejních kanálů a využít k tomu i partnery a portály z jiných oborů? Nabídněte jim affiliate formu prodeje zájezdů. K tomuto účelu Vám připravíme jednoduchý vyhledávač, který můžete svým partnerům nabídnout k umístění na webové stránky.
Kromě toho můžete své zájezdy prodávat napřímo i na našich cestovatelských portálech Cestování.cz, Plavba.cz a Silvestr.cz. Oznámení o nových rezervacích Vám ihned zašleme na email.
rezervace.jpg

Cena webových stránek

Webové stránky standardně spravujeme na našich serverech, staráme se o jejich bezproblémový chod, zajišťujeme aktualizaci katalogu zájezdů pro provizní prodej na Vašem webu, a Vaše vlastní zájezdy denně exportujeme do několika XML formátů. Vše je zahrnuto v pravidelných měsíčních poplatcích za provoz.

Provoz stránek / měsíc

provoz WEB business s modulem pro editaci vlastních zájezdů … 1490 Kč (bez DPH)
provoz WEB business … 990 Kč (bez DPH)

Grafický návrh, implementace

Vyberte si jednu z našich grafických šablon a počáteční náklady na přípravu webu budou zcela zanedbatelné.

Potřebujete řešit více věcí najednou? Informujte se u nás, při kombinaci více služeb (web, exporty, newsletter, ...) můžete dosáhnout na výrazné slevy.

Výhody pro Vás:

 • neplatíte webhosting
 • grafické šablony zdarma
 • měsíc provozu zdarma při objednání na celý rok
 • přístup odkudkoli přes online aplikaci
 • pomůžeme, poradíme
 • spousta doplňkových služeb a aplikací
 • systém stále vylepšujeme a modernizujeme
 • web můžeme kdykoli rozšířit, doplnit, upravit

Provoz každých dalších stránek

Potřebujete další web? Provoz každých dalších webových stránek WEB business už stojí pouze 500 Kč/měsíc (původně 1490 Kč/měsíc).

Školení k webu přímo u Vás v kanceláři

Obsluhu webu a všech marketingových nástrojů s Vámi rádi projdeme krok za krokem přímo u Vašeho počítače. Zavolejte nám a domluvíme si datum, které Vám bude nejlépe vyhovovat. Cena školení 500 Kč/hod.

.

Máte zájem o WEB business?