Atraktivní design je jedním z hlavních předpokladů úspěšného webu. Vzhled stránek musí zaujmout a vzbudit zájem o další obsah. Snažíme se, aby grafika co nejlépe vystihovala zaměření našeho partnera (poznávačky, golf, plavby, cyklo, lyže, ...). Kromě webové grafiky máme zkušenosti i s přípravou obálek tištěných katalogů, s návrhy designu log, či zpracováním reklamních bannerů.

.

Potřebujete nový web design?

Moderní grafické návrhy

Vytváříme moderní responzivní designy. Architektura našich webů je navržena tak, aby se obsah webu automaticky přizpůsoboval zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro počítač, mobil nebo tablet, obsah webu se dobře zobrazí na čemkoli.

Specializujete se na golf, poznávačky, plavby, vysokohorskou turistiku? Kombinujete vlastní nabídku s provizním prodejem? Sdělte nám své potřeby a nechte grafiku na nás. Nejprve připravíme prototyp webu, tedy schéma rozložení funkčních prvků, který společně probereme a doladíme. Až poté vše dokončíme. Stránky navrhneme tak, aby byly atraktivní a přitom účelné a přehledné a nabídly vašim klientům vše pro pohodlné objednání dovolené.
Webové stránky pro Mojemadarsko.cz

Grafický návrh na míru

Stavíme-li web pro cestovní kancelář, nebo prodejní portál, na kterém je potřeba prezentovat více typů služeb, většinou připravujeme vzhled na míru. V individuálním návrhu je možné nejlépe zvýraznit, čím je nabídka partnera výjimečná, a to nejen grafickými prvky, ale také využitím pokročilých funkcí systému.
Přizpůsobíme vzhled všech stránek

Moderní grafické šablony

Chcete-li mít web ihned a minimalizovat náklady na jeho přípravu? Vyberte si některou z našich grafických šablon. Všechny jsou responzivní, tedy snadno přístupné a dobře čitelné ve všech současných prohlížečích a zařízeních (PC, tablety, chytré telefony).

Přizpůsobte si vzhled

U všech šablon si můžete nastavit řadu grafických prvků podle svých představ. Úpravou barev, fotek, pozadí snadno vyladíte svůj web pro léto, zimu, nebo jej tematicky přizpůsobíte např. pro dovolenou s dětmi, cyklistiku, hory, víno, ...

Design Cecilka

Mobily a tablety

Statistiky dokazují, že použití mobilních aplikací neustále narůstá. A to nejen pro vyhledávání, ale i pro rezervaci ubytování a nákup služeb. Jestliže Váš web nefunguje na mobilních zařízeních, pravděpodobně ztrácíte část svých potenciálních zákazníků.

Mobilní zařízení a tablety vyžadují jednodušší navigaci a rychlejší načítání stránky. Proto náš systém automaticky obsah webu redukuje a přizpůsobí a Vy můžete být bez obav, Vaše stránky jsou i pro mobilní uživatele dobře čitelné a atraktivní.

Webové stránky portálu Cestování.cz

.

Potřebujete responzivní design?