Buďte v kontaktu se svými klienty a partnery...
Vyzkoušejte naši aplikaci newsletter pro rozesílání hromadných e-mailů s nabídkou zájezdů. Příprava e-mailů je opravdu velmi jednoduchá, stačí napsat úvodní textík, zaškrtat zájezdy a o vše ostatní už se postará naše aplikace.

Newsletteru se zájezdy pro klienty i partnery

Vytváření e-mailů s nabídkou zájezdů ještě nikdy nebylo tak jednoduché... Stačí napsat úvodní odstavec, o ostatní se postará naše aplikace. K Vašemu textu elegantně doplní náhledy vybraných zájezdů / hotelů, nebo jiný obsah pro Vaše klienty a partnery (pozvánky na akce, novinky, články z rubriky, zajímavosti). Přátelský tón Vašim e-mailům dodá oslovení, automatický podpis i grafická podoba emailu v barvách Vašeho webu.

Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem a eviduje všechny klienty z rezervací i zájemce o zasílání novinek či další služby. A to za celou dobu fungování Vašeho webu u nás.Posílejte profesionální newslettery v designu webu

Jednoduchá příprava newsletteru

Příprava emailů je velice jednoduchá. Napíšete úvodní odstavec, vyberete kolekci, ze které se mají doplnit zájezdy, a vše další už jde automaticky. Nejlépe oslovíte své klienty a partnery jmenným oslovením (Dobrý den, pane Nováku...), které si můžete nastavit podle svého. Modul totiž obsahuje řadu funkcí pro vytváření personalizovaného obsahu.

Potřebujete ušetřit čas? Vytvořte si kopii kampaně, kterou už stačí jen poupravit. Takto vytvořená kampaň má nejen shodný obsah, ale i stejné nastavení (předmět, odesílatel, ...).

obsluha-webu.jpg

Grafické šablony e-mailů ladí s webem

Šablona je jako "košilka e-mailu". Definuje jeho vzhled, barvy i grafické prvky, doplňuje do e-mailu hlavičku a patičku s kontakty a logem a připojí k Vašemu textu i další obsah (třeba vybrané zájezdy, novinky, nebo fotografie). V aplikaci najdete několik praktických grafických šablon, které nastylují obsah Vašich newsletterů do barev Vašeho webu. Máte-li od nás webů více, email se přizpůsobí tomu, který v nastavení kampaně vyberete. Pro každý Váš web tak můžete plánovat různé emailové kampaně.

Newsletter se zájezdy v barvách webu

Zájezdy a další obsah do newsletteru

  • vybrané zájezdy / hotely do emailů
  • snadné odeslání připravené kolekce
  • možnost omezení odesílaných termínů

Do newsletterů pro Vás můžeme automaticky generovat jakýkoli další obsah. Do emailu přidáme vybrané zájezdy nebo nabídku ubytování, pro Vaše prodejce a partnery to mohou být firemní či produktové novinky, pozvánky na zajímavé akce a další.

Stačí napsat úvodní odstavec a vybrat kolekci zájezdů, kterou používáte na webu nebo jinde. Vše ostatní už zařídí grafická šablona. K Vašemu textu elegantně doplní náhledy zájezdů s fotkou, cenou, včetně zvýrazněné slevy, a samozřejmě s odkazem na detail zájezdu na webových stránkách.

schranka-zajezdu.jpg

Správa Vašich kontaktů

Newsletter komunikuje s Vaším webem a doplňuje do seznamu čtenářů všechny klienty z rezervací (za celou dobu fungování Vašeho webu u nás) a ze všech webových formulářů (třeba zájemci o novinky). Kontakty je možné třídit do libovolného množství skupin. Každý čtenář může být zařazen ve více skupinách. Pokud si budete přát, některé skupiny doplníme automaticky, například podle typu zájezdu, který si u Vás klienti rezervovali.

Automatické vyřazování neplatných emailových adres

Během rozesílání emailové kampaně sledujeme, zda se emaily v pořádku doručily. Pokud zjistíme, že ne, pak pokus ještě několikrát opakujeme. Pokud se doručení nepovede, pak emailovou adresu vyřadíme a další newslettery na ni již neposíláme.

Import a export kontaktů

Kontakty do skupin můžete vložit i hromadně, stačí jednoduchý řádkový seznam e-mailových adres a noví čtenáři budou zařazeni. Budete-li si přát, zajistíme import kontaktů z jiných zdrojů podle Vašich požadavků.

Správa klientů a rezervací

Možnosti odeslání newsletteru

Máte-li kampaň připravenou, stačí vybrat skupiny čtenářů a nastavit čas odeslání kampaně. Je-li čtenář zařazen do více skupin, kterým e-mail odesíláte, dostane jej samozřejmě jen jednou. Čas rozeslání můžete naplánovat na pozdější dobu s přesností na 15 minut. Kampaň je možné odesílat opakovaně, bude doručena pouze nově zařazeným adresátům. Nemusíte se obávat, že by klient dostal stejnou zprávu několikrát za sebou.

Welcome kampaně a seriály e-mailů

Aplikace obsahuje i některé speciální funkce, které pro Vás rádi nastavíme. Welcome kampaně jsou automaticky odesílané emaily, které následují po nějaké konkrétní akci (např. uvítací emaily, poděkování za přihlášení k odběru newsletteru, apod.). Chcete-li část komunikace s klienty řešit automaticky, můžeme připravit seriál několika po sobě jdoucích emailů a odesílat je postupně v intervalech, které si sami určíte. Můžete tak zasílat svým klientům informace, které potřebují, a ve chvíli, kdy je potřebují. Úspěšnost všech newsletterů můžete hodnotit pomocí pokročilých statistik Google Analytics.

newsletter

Statistiky a vyhodnocení kampaní

Nezapomínejte na zpětné zhodnocení Vašich newsletterů... Bez analýzy se nikdy nedozvíte, zda jste dosáhli svého cíle a kolik Vás to stálo. Je dobré se poučit, v čem při psaní newsletteru chybujete, nebo naopak které části e-mailu jsou nejvíce čtené. Přímo v aplikaci evidujeme několik základních údajů o historii kampaně, v detailu každého čtenáře pak najdete přehled všech e-mailů, které od Vás obdržel.

Další podrobnosti o kampani vyčtete ve statistikách Vašeho webu (využíváme Google Analytics). Všem odkazům ve Vašem emailu přidá aplikace automatické označení, díky kterému jsou dobře čitelné ve statistikách návštěvnosti. Dozvíte se například, přes které odkazy z newsletteru přišlo na Vaše stránky nejvíce lidí, co čtenáři hledali a zda a co nakoupili a v jaké hodnotě.

statistiky-web.jpg

Cenové podmínky

Pokud rozesíláte newslettery pravidelně (např. týdně) stovkám až tisícům Vašich klientů a partnerů, jistě využijete některý z našich měsíčních paušálů. Pokud posíláte hromadný e-mail jen jednou za čas, napište nám, připravíme pro Vás nabídku na míru.

Paušál - podle počtu kontaktů s neomezeným počtem odeslaných mailů

do 500 kontaktů 190 Kč/měsíc
do 1000 kontaktů 290 Kč/měsíc
do 2000 kontaktů 490 Kč/měsíc
do 5000 kontaktů 890 Kč/měsíc
(ceny neobsahují DPH)
  • V ceně: grafické šablony newsletterů
  • Výhody: automatický import kontaktů z rezervací a z webu, přístup ke kampaním 24 hodin denně, historie rozeslaných kampaní, neomezené množství skupin čtenářů
  • Sleva: při objednání na rok získáte 1 měsíc ZDARMA

Máte v databázi ještě více kontaktů? Posíláte newslettery jen občas? Nebojte se nás oslovit, domluvíme se na individuální ceně, která bude vyhovovat Vašim potřebám.

.

Chcete newsletter vyzkoušet?