Výhody newsletteru

Aplikaci pro rozesílání newsletterů jsme vytvářeli na míru potřebám našich zákazníků - cestovních kanceláří a agentur. Je proto šitá na míru právě pro propagaci zájezdů, oslovování klientů z Vašich rezervací, Vašich prodejců a partnerů...

Newsletter snadno a rychle

Příprava e-mailových kampaní je v našem newsletteru velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru. Přátelský tón Vašim e-mailům dodá oslovení, Váš automatický podpis, nebo i grafická podoba mailu, kterou můžeme sladit například s Vaším webem.

zajezdy3

Zájezdy do newsletteru

Naše aplikace řeší i automatické doplňování vybraných zájezdů do obsahu newsletteru. Reklamní kampaně tak můžete tematicky ladit podle nabídek, které právě rozesíláte (lázně se slevou, adrenalin, pro děti, ...).

klienti2

Klienti z Vašich rezervací

Newsletter je automaticky propojen s Vašimi webovými stránkami a zaznamenává do seznamu Vašich kontaktů všechny Vaše klienty z rezervací. A to nejen z aktuálních rezervací, ale za celou dobu fungování Vašeho webu u nás.

Newsletter Vám přizpůsobíme

Aplikace je dostatečně variabilní a umožňuje provádět individuální úpravy a nastavení. Pokud si budete přát, doplníme ke klientům podrobnosti o rezervovaných zájezdech, a tím je roztřídíme do podrobnějších skupin, připravíme Vám libovolné množství různých grafických šablon, do newsletteru můžeme automaticky doplňovat novinky z Vašeho webu a mnoho dalšího...


Příprava reklamních kampaní

VVytváření hromadných e-mailů pro Vás ještě nikdy nebylo tak jednoduché... Stačí sestavit úvodní text a o ostatní se už postará naše aplikace. Doplní oslovení klienta a podle typu šablony i další automaticky generovaný obsah (zájezdy, novinky, ...).

admin

Jednoduchá obsluha

Vytváření obsahu newsletterů je velice jednoduché. V aplikaci je integrován WYSIWYG editor, který je svými funkcemi velice podobný textovému editoru (např. Word). Formátování písma a vkládání obrázků, odkazů, tabulek je proto velmi jednoduché.

kopie

Kopírování podobných kampaní

Rozesíláte-li pravidelné newslettery, obsahem a nastavením podobné, jistě oceníte funkci pro zkopírování kampaně. Kopií vytvořená kampaň má nejen shodný obsah, ale co je důležitější, i stejné nastavení (předmět, odesílatel, ...).

osloveni-otn3

Oslovte své klienty jménem

Nejlépe oslovíte své klienty a partnery jmenným oslovením (Dobrý den, pane Nováku...). Newsletter obsahuje funkce pro vytváření personalizovaného obsahu. Oslovení se vytváří automaticky ze základního tvaru jména a příjmení (Jan Novák).

nahled

Náhled kampaně

V průběhu vytváření newsletteru se můžete kdykoli podívat na náhled a případně si jej odeslat na e-mail, abyste měli nad obsahem a vzhledem e-mailu naprostou kontrolu. Využíváte-li personalizovanou šablonu (např. s oslovením klientů), odesláním náhledu se ujistíte, že se tyto tagy správně nahrazují iniciálami vašich odběratelů.


Šablony e-mailů

Šablona je jako "košilka e-mailu". Definuje jeho vzhled, barvy a grafické prvky, doplňuje do e-mailu hlavičku a patičku s kontakty a logem a připojuje i další obsah nad rámec Vašeho textu...

Atraktivní vzhled e-mailů

Pomocí šablony vtiskneme Vašim newsletterům osobitý vzhled... E-maily by totiž měly být nejen textově, ale i graficky přitažlivé, aby motivovaly zákazníka k dalšímu čtení. Vaše newslettery mohou být například sladěny do barev webu, nebo Vašeho aktuálního katalogu...

Při tvorbě šablony zvýrazníme Vaše logo, kontakty, případně cokoli dalšího, co potřebujete v newsletteru mít.

cestovani2

Zájezdy, novinky a další obsah

Podle zaměření Vašich newsletterů můžeme do Vašich e-mailů pomocí šablony automaticky generovat libovolný další obsah.

Pro Vaše prodejce a partnery to mohou být například firemní či produktové novinky z Vašeho webu, pro klienty pak zájezdy určitého tématu, zájezdy se slevou, nebo zájezdy z určité skupiny.


Správa kontaktů a skupin

Kvalitní databáze kontaktů je jedním z nejdůležitějších know-how každé úspěšné firmy. Na jejím rozšiřování a aktualizaci se neustále pracuje. Naše aplikace provádí tuto práci částečně za Vás, protože automaticky doplňuje do seznamu kontaktů klienty z rezervací a webových stránek se všemi dostupnými údaji...

ctenar

Kontakty z rezervací a webu

Newsletter komunikuje s Vaším webem a doplňuje do seznamu čtenářů všechny klienty z rezervací. Nejen z nových rezervací, ale i z minulých za celou dobu fungování Vašeho webu u nás.

Máte-li na svém webu okno pro přihlášení k odběru newsletteru, i tyto zájemce zaznamenáváme automaticky do seznamu čtenářů newsletteru.

ctenari

Import a export kontaktů

Kontakty do skupin můžete vložit i hromadně, stačí jednoduchý řádkový seznam e-mailových adres a noví čtenáři budou založeni. Budete-li si přát, zajistíme import kontaktů z jiných zdrojů podle Vašich požadavků.

skupiny2

Skupiny čtenářů

Kontakty je možné třídit do libovolného množství skupin. Každý čtenář může být zařazen ve více skupinách. Pokud si budete přát, některé skupiny doplníme automaticky, například podle typů zájezdů, které si u Vás klienti rezervovali.

Snadné odhlášení klienta

Do šablony Vašeho newsletteru můžeme přidat možnost automatického odhlášení pro klienty, kteří si již nepřejí newsletter dostávat. Po kliknutí na příslušný odkaz bude kontakt automaticky ze seznamů vyřazen.


Odeslání kampaně

Aplikaci pro správu newsletterů jsme se snažili od začátku udržet co možná nejjednodušší a maximálně přehlednou. Proto se i rozesílání kampaní řídí pouze několika základními principy a pravidly. Věříme, že Vám nastavení budou plně vyhovovat...

adresati

Výběr adresátů

Máte-li reklamní kampaň připravenou, stačí vybrat skupiny adresátů. Newsletter můžete odeslat na libovolné množství skupin. Je-li stejný čtenář ve více skupinách, dostane e-mail jen jednou.

cas-odeslani2

Čas odeslání

Zvolíte-li okamžité rozeslání, server zahájí rozesílku do několika málo minut. Odeslání si ale můžete naplánovat i na později, a to s přesností na 15 minut.

Opakované rozeslání

Kampaň je možné odesílat i opakovaně, bude doručena pouze nově zařazeným adresátům. Nemusíte se obávat, že by klient dostal stejnou zprávu několikrát za sebou.


Statistiky a vyhodnocení kampaní

Vyhodnocení úspěšnosti kampaně by mělo následovat vždy po jejím rozeslání. Bez analýzy se nikdy nedozvíte, v čem při tvorbě obsahu děláte chyby, nebo naopak které části e-mailu jsou nejvíce čtené.

historie

Historie rozesílání kampaně

Přímo v aplikaci evidujeme několik zásadních údajů o historii kampaně - datum a čas odeslání e-mailů, počet a seznam adresátů, kteří e-mail obdrželi a kteří jej i přečetli, seznam vrácených e-mailů.

historie-klient

Údaje o klientovi

V detailu každého klienta zaznamenáváme kromě jiného i datum jeho zařazení/vyřazení do/ze seznamu čtenářů a historii všech odeslaných kampaní klientovi.

statistiky2

Statistiky Google Analytics

Pro vyhodnocení úspěšnosti kampaní doporučujeme sledovat úspěšnost jednotlivých odkazů ve statistickém systému Google Analytics. Dozvíte se například, přes které odkazy v newsletteru přišlo na Vaše stránky nejvíce lidí, co tito klienti hledali a zda nakoupili.


Cenové podmínky

Pokud rozesíláte newslettery pravidelně (např. týdně) stovkám až tisícům Vašich klientů a partnerů, jistě využijete první možnost - měsíční paušál podle počtu kontaktů. Pokud jste méně nároční a posíláte hromadný e-mail jen jednou za čas, můžete využít kreditní systém, nebo si od nás nechat kampaň jednorázově připravit.

Podle počtu kontaktů - měsíční paušál

do 500 kontaktů 190 Kč/měsíc
do 1000 kontaktů 290 Kč/měsíc
do 1500 kontaktů 390 Kč/měsíc
do 2000 kontaktů 490 Kč/měsíc
do 3000 kontaktů 590 Kč/měsíc
do 5000 kontaktů 890 Kč/měsíc
(ceny neobsahují DPH)
 • Určeno: pravidelným odesílatelům
 • Sleva: Při objednání na rok získáte 1 měsíc ZDARMA.
 • Výhody: počet rozeslaných e-mailů není ničím omezen, za odeslané maily neplatíte, automatický import kontaktů z rezervací, neomezený počet odeslaných mailů, přístup ke kampaním 24 hodin denně, historie rozeslaných kampaní, neomezené množství skupin čtenářů, neomezené množství šablon (příprava individuálních šablon dle dohody)

Kredity - plaťte jednorázově, za odeslané maily

1000 kreditů 290 Kč
2500 kreditů 490 Kč
5000 kreditů 890 Kč
10000 kreditů 1590 Kč
20000 kreditů 2590 Kč
(ceny neobsahují DPH)
 • Určeno: nepravidelným odesílatelům
 • Výhody: neplatíte žádný paušál, jen za rozeslané e-maily (1 kredit = 1 e-mail), automatický import kontaktů z rezervací, přístup ke kampaním 24 hodin denně, historie rozeslaných kampaní, neomezené množství skupin čtenářů, neomezené množství šablon (příprava individuálních šablon dle dohody).
 • Bonus 1000 kreditů
  Uživatelům služby WEB business nabízíme bonus v podobě 1000 kreditů měsíčně zdarma, který je možné převádět do dalších období.

Jednorázové odeslání newsletteru

jednorázové rozeslání kampaně 800 Kč/kampaň*
(ceny neobsahují DPH)
 • Určeno: nepravidelným odesílatelům
 • Výhody: jednorázová platba, kampaň připravíme a vyhodnotíme za Vás
  *rozeslání je omezeno na maximální počet 5000 e-mailů, případně dle dohody; podklady dodává klient