Buďte v kontaktu se svými klienty a partnery...
Vyzkoušejte naši aplikaci newsletter pro rozesílání hromadných e-mailů s nabídkou zájezdů. Příprava e-mailů je opravdu velmi jednoduchá, stačí napsat úvodní textík, zaškrtat zájezdy a o vše ostatní už se postará naše aplikace.

Newsletteru se zájezdy pro klienty i partnery

Vytváření e-mailů s nabídkou zájezdů ještě nikdy nebylo tak jednoduché... Stačí napsat úvodní odstavec, o ostatní se postará naše aplikace. K Vašemu textu elegantně doplní náhledy vybraných zájezdů, nebo jiný obsah pro Vaše partnery (novinky, články z rubriky). Přátelský tón Vašim e-mailům dodá oslovení, automatický podpis i grafická podoba emailu v barvách Vašeho webu.

Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem a eviduje všechny klienty z rezervací i zájemce o zasílání novinek či další služby. A to za celou dobu fungování Vašeho webu u nás.

sablony-newsletteru.png

Jednoduchá příprava newsletteru

Příprava emailů je velice jednoduchá, stačí napsat úvodní odstavec, zaškrtat zájezdy a o vše další už se postará naše aplikace. Nejlépe oslovíte své klienty a partnery jmenným oslovením (Dobrý den, pane Nováku...), které si můžete nastavit podle svého. Modul totiž obsahuje řadu funkcí pro vytváření personalizovaného obsahu.

Potřebujete ušetřit čas? Vytvořte si kopii kampaně, kterou už stačí jen poupravit. Takto vytvořená kampaň má nejen shodný obsah, ale i stejné nastavení (předmět, odesílatel, ...).

obsluha-webu.jpg

Grafické šablony e-mailů ladí s webem

Šablona je jako "košilka e-mailu". Definuje jeho vzhled, barvy i grafické prvky, doplňuje do e-mailu hlavičku a patičku s kontakty a logem a připojí k Vašemu textu i další obsah (třeba vybrané zájezdy, novinky, nebo fotografie). V aplikaci najdete několik grafických šablon pro textový e-mail i newsletter se zájezdy. Všechny jsou navržené tak, že se automaticky sladí s barvami webových stránek. Máte-li od nás více webů, aplikace vždy vyladí vzhled e-mailu tomu webu, pro který kampaň právě připravujete.

Newsletter se zájezdy v barvách webu

Zájezdy a další obsah do newsletteru

Podle zaměření Vašich newsletterů můžeme do Vašich e-mailů pomocí šablony automaticky generovat libovolný další obsah.

Pro Vaše prodejce a partnery to mohou být například firemní či produktové novinky z Vašeho webu, pro klienty pak zájezdy určitého tématu, zájezdy se slevou, nebo zájezdy z určité skupiny.

schranka-zajezdu.jpg

Správa Vašich kontaktů

Newsletter komunikuje s Vaším webem a doplňuje do seznamu čtenářů všechny klienty z rezervací. Nejen z nových rezervací, ale i z minulých za celou dobu fungování Vašeho webu u nás. Máte-li na svém webu okno pro přihlášení k odběru newsletteru, i tyto zájemce zaznamenáváme do seznamu čtenářů newsletteru.

Kontakty je možné třídit do libovolného množství skupin. Každý čtenář může být zařazen ve více skupinách. Pokud si budete přát, některé skupiny doplníme automaticky, například podle typů zájezdů, které si u Vás klienti rezervovali.

Import a export kontaktů

Kontakty do skupin můžete vložit i hromadně, stačí jednoduchý řádkový seznam e-mailových adres a noví čtenáři budou zařazeni. Budete-li si přát, zajistíme import kontaktů z jiných zdrojů podle Vašich požadavků.hotely.jpg

Možnosti odeslání newsletteru

Máte-li kampaň připravenou, stačí vybrat skupiny čtenářů a nastavit čas odeslání kampaně. Je-li čtenář zařazen do více skupin, kterým e-mail odesíláte, dostane jej samozřejmě jen jednou. Čas rozeslání můžete naplánovat na pozdější dobu s přesností na 15 minut. Kampaň je možné odesílat opakovaně, bude doručena pouze nově zařazeným adresátům. Nemusíte se obávat, že by klient dostal stejnou zprávu několikrát za sebou.

Automaticky odesílané e-maily a seriály e-mailů

Aplikace obsahuje i řadu pokročilých funkcí, které pro Vás rádi nastavíme. E-mail je možné odeslat čtenáři třeba na základě nějaké konkrétní akce, například při zařazení čtenáře do některé ze skupin. Chcete-li část komunikace s klienty řešit automaticky, můžeme připravit seriál několika po sobě jdoucích e-mailů a odesílat je postupně v intervalech, které si sami nastavíte. Úspěšnost všech newsletterů můžete hodnotit pomocí pokročilých statistik Google Analytics.

newsletter

Statistiky a vyhodnocení kampaní

Nezapomínejte na zpětné zhodnocení Vašich newsletterů... Bez analýzy se nikdy nedozvíte, zda jste dosáhli svého cíle a kolik Vás to stálo. Je dobré se poučit, v čem při psaní newsletteru chybujete, nebo naopak které části e-mailu jsou nejvíce čtené. Přímo v aplikaci evidujeme několik základních údajů o historii kampaně, v detailu každého čtenáře pak najdete přehled všech e-mailů, které od Vás obdržel.

Další podrobnosti o kampani vyčtete ve statistikách Vašeho webu (využíváme Google Analytics). Všem odkazům ve Vašem emailu přidá aplikace automatické označení, díky kterému jsou dobře čitelné ve statistikách návštěvnosti. Dozvíte se například, přes které odkazy z newsletteru přišlo na Vaše stránky nejvíce lidí, co čtenáři hledali a zda a co nakoupili a v jaké hodnotě.

statistiky-web.jpg

Cenové podmínky

Pokud rozesíláte newslettery pravidelně (např. týdně) stovkám až tisícům Vašich klientů a partnerů, jistě využijete první možnost - měsíční paušál podle počtu kontaktů. Pokud posíláte hromadný e-mail jen jednou za čas, můžete využít kreditní systém. Pokud Vám ani jedna možnost nevyhovuje, napište nám, připravíme pro Vás tarif na míru.

Paušál - podle počtu kontaktů s neomezeným počtem odeslaných mailů

do 500 kontaktů 190 Kč/měsíc
do 1000 kontaktů 290 Kč/měsíc
do 2000 kontaktů 490 Kč/měsíc
do 5000 kontaktů 890 Kč/měsíc
  • Určeno: pravidelným odesílatelům
  • V ceně: neomezený počet odeslaných e-mailů, grafické šablony newsletterů
  • Výhody: automatický import kontaktů z rezervací a z webu, přístup ke kampaním 24 hodin denně, historie rozeslaných kampaní, neomezené množství skupin čtenářů
  • Sleva: při objednání na rok získáte 1 měsíc ZDARMA

Máte v databázi ještě více kontaktů? Posíláte newslettery jen občas? Nebojte se nás oslovit, domluvíme se na individuální ceně, která bude vyhovovat Vašim potřebám.

Kredity - bez paušálu, podle počtu odeslaných mailů

1000 kreditů 290 Kč
2500 kreditů 490 Kč
5000 kreditů 890 Kč
10000 kreditů 1590 Kč
20000 kreditů 2590 Kč
(ceny neobsahují DPH)
  • Určeno: nepravidelným odesílatelům
  • V ceně: grafické šablony newsletterů
  • Výhody: neplatíte žádný paušál, platnost kreditů je časově neomezená, kredity se odečítají za rozeslané emaily (1 kredit = 1 email), automatický import kontaktů z rezervací, přístup ke kampaním 24 hodin denně, historie rozeslaných kampaní, neomezené množství skupin čtenářů
  • Bonus 1000 kreditů pro uživatele WEB business
    Všem uživatelům služby WEB business nabízíme bonus v podobě 1000 kreditů měsíčně zdarma, který je možné převádět do dalších období.
.

Chcete newsletter vyzkoušet?