Nový WEB plus

4. prosince 2014

Právě jsme spustili novou verzi služby WEB plus. V administraci webových stránek najdete řadu nových modulů a nastavení. Služba prošla celkovou rekonstrukcí, v návaznosti na modernizaci jádra našeho systému. Věříme, že s redakcí a novinkami, které připravujeme a dále plánujeme, Vám budou webové stránky dobrým pomocníkem při prodeji zájezdů.

Nová redakce doplní na web další stránky

Přidejte na web nabídku Vašeho vlastního ubytování, doplňte obchodní podmínky, přidejte stránku s dokumenty, zvýrazněte akční nabídky, nabídněte klientům dárkový certifikát, ...

Součástí administrace webu je nyní i redakční systém pro vytváření dalších stránek a odkazů. Editace textů je velmi jednoduchá, prostředí obsahuje integrovaný WYSIWYG editor, pomocí kterého píšete jako v běžném textovém editoru (např. Word).


web-plus graficky navrh

Nelíbí se Vám web? Přestavte si ho...

Služba WEB plus je velice variabilní, stačí využít všechny funkce, které Vám web nabízí.

Nejprve grafika... V administraci webu najdete sadu tematicky laděných grafických šablon se zimními a letními motivy. Některé z návrhů lze ještě barevně přizpůsobit. Vzhled webu je možné kdykoli měnit, omrzí-li Vás podoba stránek, stačí vybrat jinou šablonu a web se ihned změní.

Nejste spokojeni s obsahem stránky? Potřebujete zvýraznit sezónní slevy, nebo jiný speciální výběr zájezdů, či destinaci? Potřebujete viditelně umístit svůj vlastní inzerát? Specializujete se na lázně, eurovíkendy, poznávačky a potřebujete na hlavní stránku zobrazit jen tyto vybrané zájezdy? Není problém... Strukturu webu můžete upravit podle svých potřeb. Obsahové bloky jsou totiž pohyblivé a Vy si je můžete libovolně přeskládat, případně některé úplně skrýt. 

Co zůstalo stejné

Cena provozu webu, kterou držíme již po několik let na stejné úrovni (390 Kč/měsíc). Cena zahrnuje webhosting, použití grafických šablon a také databázi zájezdů více než stovky našich partnerských touroperátorů.

Vyzkoušejte si web zdarma

Pokud WEB plus ještě neznáte, je nejvyšší čas webové stránky vyzkoušet :-), zkušební provoz je na měsíc zdarma.
Při ročním předplatném služby pak zaplatíte jen deset měsíců.

Vyzkoušejte si web na měsíc zdarma