Přijďte na veletrh Czech Travel Market

14. října 2016

Zastavte se za námi na stánku č. 36 na veletrhu Czech Travel Market, který se koná ve dnech 24. - 25. října 2016 ve veletržním areálu PVA Letňany. Seznámíme Vás s hlavními novinkami a pokud nám na stánku zanecháte vizitku, máme pro Vás i zajímavý dárek...


A co máme pro Vás nového? Bude to například...

Vyhledávač individuálního ubytování

Chtěli byste nabídnout klientům, aby si sami libovolně zvolili termín a délku pobytu, která jim bude vyhovovat? Náš nový modul Hotely Vám to umožní. Pro každou sezónu nastavíte u hotelů ceny za noc, doplníte slevy, případně obsazenost v jednotlivých dnech a o zbytek se systém postará. Vyhledá volné pokoje, spočítá celkovou cenu pobytu.

Ukázka hotelů

Podívejte se na ukázku →

Kalendář akcí v okolí

Konají se v okolí Vašich hotelů nějaké zajímavé akce? Doplňte je do detailu zájezdu například ve formě přehledného kalendáře. Jednotlivé akce si v novém modulu můžete vložit sami, ale ve spolupráci s turistickými centrálami jich máte mnoho již připraveno.

Ukázka kalendáře akcí

Podívejte se na ukázku →

Vylepšené fulltextové vyhledávání

Najdete jej v hlavičce většiny moderních webů, neboť uživatelé se naučili jej používat i pro rychlé vyhledání konkrétních produktů. Proto jsme jeho možnosti rozšířili a nyní vyhledává ve všech textech zájezdů (tedy např. i v programu). Kromě zájezdů lze nově najít také jednotlivé destinace, zajímavá místa, konkrétní hotely nebo články. Jednoduše vše, co by pro uživatele mohlo být zajímavé.

Zapracovali jsme i na našeptávači, který nyní kromě destinací nabízí i konkrétní zájezdy či hotely. Stačí tedy zadat prvních pár písmen a nabídne Vám vše, co hledání odpovídá.

Našeptávač fulltextového vyhledávání

Podívejte se na ukázku →

A slíbený malý dárek na závěr...

Líbil se Vám design ukázkového webu? Je plně responzivní (přizpůsobený pro mobilní zařízení) a vytvářeli jsme jej podle nejmodernějších trendů v oblasti webdesignu. Pokud se na našem stánku zastavíte, získáte možnost využít jej hned po veletrhu zdarma na svých www stránkách. Nabídka platí pro všechny varianty našich www služeb, tedy pro WEB business, WEB plus a případně i další.

Těšíme se na setkání.