CK TRAVEL 2002 informuje

12. ledna 2017
Travel 2002

Již 28. sezónu Vám nabízíme letní dovolenou v Řecku, Turecku, Bulharsku, Itálii, Španělsku a v Chorvatsku. Máme širokou nabídku poznávacích zájezdů, zpracováváme poptávky incentivní turistiky, připravujeme zájezdy na míru, školní a tematické zájezdy pro kolektivy a firmy, zájezdy pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference.

Zájemci o provizní prodej, prosím, kontaktujte nás na 602 793 313, 542 210 102 nebo nám napište e-mail na ck@travel2002.cz. Katalogy pobytových a poznávacích zájezdů Vám zašleme zdarma.


POBYTOVÉ ZÁJEZDY

pobytové zájezdy Travel 2002.jpgpoznávací zájezdy Travel 2002.jpgPobytové zájezdy CK TRAVEL 2002 směřují do oblíbených letních středomořských destinací, letecky z Brna, Prahy a Ostravy. Nejrozsáhlejší je naše nabídka pobytů na řeckých ostrovech (Kréta, Zakynthos, Lefkáda, Korfu, Rhodos, Thassos, Santorini, Karpathos), kde nabízíme široké spektrum ubytovacích kapacit od studií bez stravy až po žádané hotely se službami all inclusive. Dále létáme do Turecka, Bulharska, Itálie a na Mallorcu.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Jsme specialistou na poznávací zájezdy nejen po Evropě. Naše nabídka čítá téměř 300 termínů široce zaměřených autobusových a leteckých zájezdů: vinařské, turistické, koupání v termálech, památky a zajímavosti, pobytově-poznávací s koupáním v moři, zájezdy do Alp (bez turistiky) . . . Řada poznávacích zájezdů TRAVEL 2002 nabízí komfort ubytování s wellness a bazénem, kartu zahrnující lanovky a vstupy v ceně, čímž šetří cestovatelům nemalé peníze. U mnoha tras jsme omezili noční přejezdy. Naše letecké eurovíkendy mají vždy v ceně služby průvodce a všechny prohlídky jsou realizovány v jeho doprovodu. K zájezdům nabízíme desítky odjezdových míst z celé ČR a doprovod zkušených průvodců.

SLEVY

Každoročně mohou zákazníci TRAVEL 2002 využít atraktivní slevy FIRST MINUTE, celoroční slevy pro SENIORY, bonus ve formě parkování na letišti v Brně zdarma a také pobyty zdarma – platí u vybraných kapacit, kde děti nebo dospělé osoby na přistýlce mají zdarma pobyt a uvedené stravovací služby (např. polopenzi, all inclusive . . .), hradí pouze cenu dopravy.

ZÁJEZDY PRO KOLEKTIVY, FIREMNÍ INCENTIVNÍ AKCE

Hledáte pro své VIP klienty specializované zájezdy na vyšší úrovni? Nabídněte jim naše oblíbené zájezdy za poznáním a za vínem. Soustředíme se na pohodlí klienta, preferujeme komfortní hotely 3 a 4 hvězdičky. Náš zájezd může doprovázet sommelier.
Je vaším klientem firma nebo kolektiv? V takovém případě připravíme zájezd, workshop nebo teambuildingový pobyt zcela na míru. Ať už za Drákulou do Rumunska, na jachtu do Středomoří, do termálů či k moři anebo letecky do nějaké metropole na operu či tenisový turnaj!
Je váš kolektiv malý a nemůže si dovolit doplácet na autobus a průvodce? Připravíme Vám zájezd a pomůžeme Vám jej doprodat.

Využijte 27 let zkušeností TRAVEL 2002 a staňte se našim partnerem!