CK IC Tour informuje

20. října 2017

V naší databázi najdete katalog plaveb cestovní kanceláře IC Tour s.r.o., která má od roku 2013 výhradní zastoupení prodeje plaveb po evropských řekách s německou lodní společností A-ROSA. Soutěžit mohou všichni provizní prodejci, kteří mají na svých stránkách nabídku IC Tour a prodají do 28. 2. 2018 alespoň jednu plavbu společnosti A-ROSA. Výhrou je plavba pro 2 osoby na 5 nocí po Dunaji v hodnotě 2 098 EUR.

CK Quality Tours informuje

13. února 2017

logo.jpgCestovní kancelář Quality Tours byla založena v roce 1999. V roce 2010 jsme vnesli na český trh cestovního ruchu "boom" v podobě zájezdů pro seniory 55+. Byli jsme úplně první v ČR, kdo začal organizovat hromadné zájezdy pro seniory 55+ s dotací, díky které jsme umožnili tisícům seniorů vycestovat do jejich vysněných destinací za bezkonkurenční dotované ceny. V této iniciativě pokračujeme i nadále a stále rozšiřujeme portfolio našich zájezdů.

Vega TourVážení obchodní zástupci,

cestovní kancelář Vega Tour s.r.o. hledá nové provizní prodejce zájezdů. Byli bychom rádi, kdyby jste se jimi stali právě Vy.

CK TRAVEL 2002 informuje

12. ledna 2017
Travel 2002

Již 28. sezónu Vám nabízíme letní dovolenou v Řecku, Turecku, Bulharsku, Itálii, Španělsku a v Chorvatsku. Máme širokou nabídku poznávacích zájezdů, zpracováváme poptávky incentivní turistiky, připravujeme zájezdy na míru, školní a tematické zájezdy pro kolektivy a firmy, zájezdy pro odborníky na mezinárodní veletrhy a konference.

Zájemci o provizní prodej, prosím, kontaktujte nás na 602 793 313, 542 210 102 nebo nám napište e-mail na ck@travel2002.cz. Katalogy pobytových a poznávacích zájezdů Vám zašleme zdarma.

CK KARETA TOUR

5. listopadu 2014

Představujeme Vám nového partnera v systému - CK KARETA TOUR. Pro sjednání provizního prodeje a pro více informací k nabídce, prosím, kontaktujte pana Igora Neumanna (222 232 626, 731 429 509, e-mail: info@karetatour.cz).

Lyžování, relaxace a poznávání

Nabídku cestovní kanceláře tvoří zájezdy pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské zájezdy do slovenských a slovinských hor. Cílem je nabídnout klientům nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu. Kareta Tour dále organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyarorváros). Postupně přibudou i slovinské lázně Čatež, Moravske Toplice, Ptuj. Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou, atd.

Pobyty a poznávání - Izrael

Cestovní kancelář navazuje také na předcházející touroperátorské aktivity pro teritorium Izrael. Zde naleznete kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře  Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování. Kareta Tour organizuje do této oblasti i poznávací zájezdy od 5denních po 12denní, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem). V Izraeli zajišťuje všechny druhy asistencí, delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro FIT cestovatele, transfery, atd.

Vinařská turistika

Služby cestovní kanceláře bude dotvářet nabídka pro vinařskou turistiku edukačně-poznávací pobyty ve vinařských oblastech Slovenska (malokarpatská oblast, Tekov, Strekov, jihoslovenská a nitranská oblast), Maďarska (Balaton, Eger) a Slovinska (Ptuj, Ormož). Tyto vinařsko-gastronomické aktivity budou realizovány formou autokarových zájezdů a budou kombinací návštěv vinařství, oddechových a vzdělávacích aktivit. 

CK GATTOM TOUR

24. dubna 2014

V průběhu dubna byla rozšířena nabídka našeho systému o zájezdy CK GATTOM TOUR, které lze již nyní nabízet a rezervovat. Cestovní kancelář Vám nabízí své zájezdy bezplatně v Základní nabídce. CK bude velmi potěšena, pokud zařadíte její produkty do své nabídky a zkontaktujete cestovní kancelář pro sjednání spolupráce.

Zájezdy CK GATTOM TOUR

Cestovní kancelář se specializuje na oblíbené letní destinace – Chorvatsko, Řecko, atd., české i slovenské lázně, ale nabízí i země exotické a méně známe – jako Namíbie, Thajsko, Srí Lanka. V rámci těchto destinací se zaměřuje na rodinnou dovolenou, seniorské pobyty, lázeňské a ozdravné pobyty, safari...
Určitě Vás potěší i fakt, že provize za prodej zájezdů je ve většině 10%.

Vybrané zájezdy cestovní kanceláře naleznete již nyní v systému.

Kontaktujte CK GATTOM TOUR:

Mgr. Tomáš Gattnar, tel: 596 811 696, 596 513 477

CK ČILE

7. dubna 2014

Představujeme Vám nového partnera v systému - cestovní kancelář ČiLe, Lenka Čížová. Cestovní kancelář Vám nabízí své zájezdy v bezplatné Základní nabídce

CK Lenka Čížová nabízí:

 • poznávací zájezdy po Evropě
 • zážitkové zájezdy 
 • adventní zájezdy 
 • lyžařské zájezdy s vlastní nebo autobusovou dopravou s odjezdy z Východních a Středních Čech
 • ubytování v Alpách

Nabídka spolupráce

Pokud byste měli o spolupráci s cestovní kanceláří zájem, prosím, kontaktujte zástupce cestovní kanceláře, kteří Vám poskytnou veškeré potřebné materiály (provizní smlouvu, katalogy, letáky...). Více informací osobně, telefonicky nebo na webových stránkách www.ck-cile.cz.

Kontakt: Lenka Čížová, 777 025 093, info@ck-cile.cz, skype: lenka_cizova

 

CK HALMATOUR

22. března 2014


Rádi bychom informovali, že cestovní kancelář H-Tour - Růžena Halmanová změnila svůj název na CK HALMATOUR. Adresa cestovní kanceláře zůstává stejná - Švermova 344, Hranice. Zájezdy cestovní kanceláře najdete v bezplatné Základní nabídce.

Aktuální kontakty CK HALMATOUR:

tel: 581 614 552, mobil: 607 611 998
e-mail: ckinfo@halmatour.cz, ckhalma@seznam.cz
skype: ckhalma
www.halmatour.cz

CK FANTASY TRAVEL

14. února 2014

V Základní nabídce zájezdů najdete kompletní letní nabídku cestovní kanceláře FANTASY TRAVELCestovní kancelář se specializuje na letecké zájezdy do destinací: Španělsko, Malta, Portugalsko - Madeira, Řecko - Kréta a Rhodos, Tunisko, Turecko, Egypt a Spojené arabské emiráty. Odlety organizuje z celé České republiky a z Bratislavy. 

Holiday World

U příležitosti konání veletrhu Holiday World v Praze budou zástupci cestovní kanceláře během čtvrtka 20. února celý den přítomni na veletrhu. Vlastní stánek cestovní kancelář nemá, pokud však budete mít zájem se se zástupci CK osobně sejít, kontaktujte cestovní kancelář na telefonu 778 440 788.

CK GARDA TRAVEL

13. února 2014
Rádi bychom vás informovali, že v databázi najdete kompletní nabídku CK GARDA TRAVEL. Zájezdy jsou dostupné v bezplatné Základní nabídce. Specialista na italská jezera nabízí letos již šestou sezonou nejširší nabídku z Lago di Garda, Como, Maggiore, ale třeba i přímořské středisko Lido di Jesolo.

O katalogy Lago di Garda 2014 si, prosím, napište na info@gardatravel.cz.

CK SOLEADA

6. prosince 2013

Rádi bychom informovali o nabídce našeho dlouholetého partnera - cestovní kanceláře SOLEADA. Cestovní kancelář SOLEADA s.r.o. oslaví v příštím roce 10. výročí svého fungování na českém trhu. Jako specialista na komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky nabízí komplexní nabídku zájezdů napříč celým kontinentem od Mexika až po Antarktidu.

Zájezdy cestovní kanceláře jsou dlouhodobě zařazené v bezplatné Základní nabídce v naší databázi.

CK SOLEADA - nový katalog LATINSKÁ AMERIKA 2014/15

V listopadu vyšel nový katalog poznávacích zájezdů do Latinské Ameriky 2014/15. Všechny zájezdy už najdete v naší databázi i v XML exportech (zdarma). Pokud máte zájem o zaslání tištěných katalogů, neváhejte kontaktovat cestovní kancelář.
Cestovní kancelář nabízí klientům originální programy se zkušenými českými průvodci, kvalitní ubytování v 3-4* hotelech, privátní dopravu a cestování ve skupinách 6-12 osob. Kompletní nabídku najdete na www.soleada.cz.

Okružní plavby

Aktuální nabídku okružních plaveb Pullmantur už také najdete v databázi Open Travel Network a rovněž na stránkách cestovní kanceláře www.plavbykaribikem.cz. Všechny plavby a aktuální last minute najdete také v xml exportech.
Akční nabídky na plavby Karibikem v zimě 2013/2014 a letní plavby 2014 nabízejí slevy až 45%.

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte cestovní kancelář na info@soleada.cz nebo 774 750 111.

Rádi bychom informovali, že v Základní nabídce jsou opět zájezdy cestovní kanceláře CHERRY TOUR, která se specializuje na mobilní domy a karavany v Chorvatsku.

Akce CHERRY tour pro seniory - jaro a podzim u moře se slevou 40 %

Pro Vaše klienty můžete vybírat z pěti kvalitních středisek se slevou 40 % v termínech 1. 5. - 15. 6. 2014 nebo 13. 9. - 4. 10. 2014.

Nabídka platí pro všechny osoby 60+, děti do 12 let a navíc jedno dítě do 6 let zcela ZDARMA. V případě dvou platících osob. Slevy se dále nesčítají.
 • Poreč - Bijela Uvala****
 • ostrov Krk, Baška - Zablaće***
 • Dalmácie, Biograd na Moru - Park Soline****
 • ostrov Murter - Jezera Lovišća***
 • Dalmácie, Šibenik - Beach Resort Solaris****
Více informací na www.cherry-tour.cz nebo telefonicky 725 120 440.

CK AFRODITA

2. prosince 2013

zasíláme podrobnosti k novému katalogu našeho partnera - CK AFRODITA. Zájezdy najdete v Základní nabídce.
Cestovní kancelář zahajuje prodej zájezdů na rok 2014 a právě nabízí FIRST MINUTE slevu až 20 % při zaplacení zálohy 2000 Kč/os. do 30. 12. 2013.

Vybíráme z navídky CK AFRODITA

ZÁPADNÍ KRÉTA na 7/10/11 nocí, kde mezi nejoblíbenější hotely patří:
 • hotel Elena Beach*** polopenze od 13 990,-
 • hotel Sunny Bay*** polopenze od 13 990,-
 • hotel Adelais***+ all inclusive od 15 990,-
 • hotel Galini Sea View***** all inclusive od 14 990,-

SEVERNÍ KYPR, kde CK nově nabízí pobyty i na 10/11 nocí:

 • L.A. Resort hotel**** polopenze od10 590,-
 • Crystal Rock´s***+ all inclusive od 11 490,-
 • Salamis hotel***** all inclusive od 14 400,-
 • Acapulco hotel***** all inclusive od 15 290,-

Další nabídky na tyto destinace najdete na stránkách www.ckafrodita.cz i u nás v databázi.
Cestovní kancelář dále připravuje nabídku na Tureckou riviéru a Sicilii.

CK MONMARE TRAVEL

27. listopadu 2013

představujeme nového partnera v systému - cestovní kancelář MONMARE TRAVEL. Cestovní kancelář Vám nabízí své zájezdy v rámci všech našich služeb zdarma v Základní nabídce.

CK MOMNARE TRAVEL

Cestovní kancelář monmare travel s.r.o. pořádá lyžařské zájezdy autobusem i vlastní dopravou do Rakouska a Itálie. Odjezdy jak z Moravy, tak z Čech. V nabídce najdete velké množství destinací v Rakousku, Itálii, Francii. 
Cestovní kancelář pro Vás právě připravuje další zajímavé produkty k moři, aktivní dovolenou i poznávací zájezdy.

CK CONTI

20. listopadu 2013

rádi bychom informovali, že v Základní nabídce opět najdete zájezdy cestovní kanceláře CONTI. V prodeji jsou kromě aktuální nabídky adventních a lyžařských zájezdů i kompletní poznávací zájezdy na příští sezónu 2014.

CK CONTI nabízí aktuálně velmi žádané adventní zájezdy!

 • 69 programů, 45 typů jednodenních výletů s průvodcem od 450 Kč, nyní již i LAST MOMENT od 289 Kč!!!
 • odjezdy nejen z Prahy (Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, České Budějovice, Brno)
 • tradiční evropská města, málo známá historická městečka, advent na zámku, na hradě, v klášterech, v soutěsce atd.
 • provize 10%, nebo při prodeji on-line 11%
 • vhodné i pro skupiny, prodej téměř neomezen i den před odjezdem
 • katalogy a letáky Vám CK zašle na požádání zdarma

Virtuální katalog si můžete prohlédnout zde: http://www.ckconti.cz/public/katalogy/adventni-vylety.html

Výhodnější podmínky pro skupiny

CK CONTI nabízí i výhodnější podmínky v případě, že cestovní kanceláři (i před odjezdem) prodáte větší skupinku osob (15, 20 apod.) na jeden zájezd.

Kontakt na cestovní kancelář

CK CONTI s.r.o., Jindřišská 30,110 00 Praha 1
Tel: +420 224 230 120, Mobil: +420 724 044 055, Fax: +420 224 237 438
www.ckconti.cz

CK BRENNA

14. listopadu 2013

přestavujeme Vám nabídku zájezdů CK BRENNA pro LÉTO 2014. V novém katalogu najdete letecké zájezdy s odlety z Brna, Prahy i Ostravy. Zájezdy jsou dlouhodobě zařazené v bezplatné Základní nabídce.

CK BRENNA - nový katalog LÉTO 2014

Destinace v nabídce CK BRENNA

 • ŘECKÉ OSTROVY: Thassos, Zakynthos, Lefkada, Lesbos, Samos, Rhodos, Kos, Kréta a Santorini
 • TURECKO: turecká riviéra: Alanya, Side, Belek, Kemer
 • ITÁLIE: Kalábrie, Sicílie

Slevy za včasnou rezervaci

12 % pro nové klienty, 14 % pro stálé klienty + BONUS parkování u letišť Praha/Brno/Ostrava ZDARMA při rezervaci do 31. 3. 2014!

Kontakt pro provizní prodejce

tel.: 542 213 376 | e-mail: jana@brenna.cz | www.brenna.cz

CK CONSULTOUR

12. listopadu 2013

rádi bychom Vás podrobněji informovali o nabídce lyžařských zájezdů našeho dlouholetého partnera CK CONSULTOUR.
Cestovní kancelář Vám nabízí již několik let své zájezdy v rámci všech našich služeb zdarma v Základní nabídce.  

CK CONSULTOUR - katalog ZIMA 2013/2014

Nabízí ubytování v hotelech, rezidencích a apartmánech v těchto oblastech

Val di Sole (Val di Pejo, Marilleva/Folgarida, Passo Tonale, Ponte di Legno, Madonna di Campiglio, Pinzolo), Paganella, San Martino di Castrozza, Val di Fiemme, Tre Valli, Val di Fassa, Marmolada/Arabba, Civetta, Cortina d'Ampezzo, Sappada, Alta Valtellina (Bormio, Livigno, Santa Caterina, Valdidentro), Val ď Aosta, Val Gardena, Kronplatz, Val Pusteria, Alta Badia, Folgaria, Monte Bondone a případně v dalších.

Zkrácené pobyty

Zajišťuje ubytování na zkrácený pobyt i na prodloužený víkend! Pobyty na 5/4/3 noci jsou možné v hotelech (v určitých termínech) a omezeně v některých apartmánech. Pokud není u ubytovací kapacity zkrácený termín uveden, kontaktujte zástupce CK. Pokud budete mít speciální požadavky na oblast či ubytování, neváhejte kontaktovat zástupce cestovní kanceláře, kteří Vám připraví nabídku podle Vašeho přání.

Kontakt na CK

mobil: 774 137 405 | telefon: 491 20 21 22 | e-mail: info@consultour.cz | www.consultour.cz 
Adresa pobočky: CONSULTOUR s.r.o., Nerudova 45, Jičín 50601

CK AGL TRAVEL

5. listopadu 2013

již několik let spolupracujeme s cestovní kanceláří AGL TRAVEL, která Vám nabízí své zájezdy v bezplatné Základní nabídce. Přestavujeme vám její nabídku pro období 2013/2014. V katalogu najdete zimní lyžařské zájezdy, pobytové a poznávací zájezdy do celého světa a pro letošní rok i řadu novinek...

NOVINKA – lyžování ve Slovinsku

 • wellness hotely v Bledu 
 • lyžařský areál Krvavec
 • cena včetně skipasu

další lyžařské destinace: RakouskoItálie

Jeďte jinam než každý

 • poznávací zájezdy a eurovíkendy: Petrohrad, Moskva, Pobaltí
 • exotické zájezdy: Indie – Zlatý trojúhelník s relaxací v národním parku Ranthambore, Thajsko – Nejkrásnější ostrovy a pláže

Odpočinek a relaxace

 • termální lázně v Maďarsku 

Více na webu: www.agltravel.cz.
Kontakt pro provizní prodejce: 222 231 210, prodejci@agltravel.cz.

CK CHINA TOURS

14. října 2013
Právě vyšel nový katalog poznávacích zájezdů do Asie cestovní kanceláře CHINA TOURS s názvem ČÍNA & ASIE 2014/15. Zájezdy už najdete v databázi, jsou zařazené v bezplatné Základní nabídce.
 

Novinky v nabídce

Místní kuchyně součástí poznávání...

Kromě tradiční pestré škály propracovaných delších cest letos cestovní kancelář opět o něco rozšířila nabídku "gurmánských" zájezdů – poznávání pestré asijské kuchyně jako plnohodnotné součásti programu si nově vychutnáme ve Vietnamu, Jižní Koreji, v Malajsii a Singapuru i severní Indii. V nabídce samozřejmě stále najdete i oblíbené programy Čína (nejen) pro gurmány I (Peking a Šanghaj) a Čína (nejen) pro gurmány II (Sečuán a Kanton) a zájezd za poznáním japonské kuchyně.

Přírodní krásy ruského východu...

Cestovní kancelář také nabízí více zájezdů za úchvatnými přírodními krásami Ruska - novinkou je cesta na Bajkal s prodloužením do Mongolska nebo zájezd Krásy Altaje, který vám přiblíží přírodní skvosty nejvyššího pohoří Sibiře i jeho okolní stepi.
 

A další speciality...

 • Neobjevený Bangladéš, který nás zavede do dosud turisticky opomíjené země
 • zájezd Sumatra a Malajsie, jenž nadchne krásnými památkami a úchvatnou tropickou přírodou
 • cesta Vietnam všemi smysly, která představí Vietnam poněkud netradičně…

Slevy za včasné přihlášení

 • 3–5 % za včasné přihlášení - podmínkou je podání závazné přihlášky a zaplacení standardní zálohy 30 % z celkové ceny zájezdu a doplňkových služeb
 • 6–10 % pro stálé zákazníky - zákazníci, kteří s námi jeli na zájezd v posledních dvou sezonách alespoň jednou, mají nárok na dvojnásobnou slevu za včasné přihlášení
Kontakt: China Tours, s. r. o. | Vítězné nám. 2, 160 00 Praha 6
T: 271 741 364, 222 958 203-4 | M: 731 440 070 | F: 233 313 779
www.chinatours.cz | info@chinatours.cz

CK KONTAKT

8. října 2013

dovolujeme si oznámit, že náš dlouholetý partner CK KONTAKT, s.r.o. začíná prodej zájezdů Lyžování v Alpách 2013/2014 autem i autobusem. Celou nabídku najdete v bezplatné Základní nabídce.

Lyžování v Alpách

Maďarské termální lázně

 • termální lázně po celý rok - Budapešť, Balaton, Balatonfüred, Bükfürdö, Györ, Hajdúszoboszló, Harkány, Hevíz, Mosonmagyarovár, Sárvár, Siofók, Zalakaros

Adventní zájezdy

 • adventní zájezdy - Berlín, Mnichov, Neuschwanstein, Garmisch-Partenkirchen, Regensburg

Pro sjednání provizního prodeje se, prosím, obracejte na pana Zbyňka Stružku na tel. +420 313 513 353 nebo e-mailu zbynek.struzka@ck-kontakt.cz.