CHINA TOURS, s. r. o.

China Tours byla založena v roce 2001 jako cestovní kancelář specializovaná na poznávací zájezdy do Asie. Jak jméno CK napovídá, původně jsme pořádali zájezdy především do Číny, avšak v průběhu let se naše nabídka výrazně rozšířila, a tak s námi dnes můžete poznávat nejkrásnější místa nejen Číny, ale už téměř celé Asie... PROČ JET S NÁMI: - Kvalitní originální programy - Individuální přístup k zákazníkům - Vždy český odborný průvodce - Skupiny od 6 účastníků, max. 16 osob (resp. u dvou zájezdů max. 18) CHINA TOURS je členem Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK). CK China Tours je pravidelně oceňována na předních místech v TTG Travel Awards v kategorii nejlepší touroperátor pro Asii.

Kontaktní údaje

Adresa:CHINA TOURS, s. r. o. Vítězné náměstí 2 16000 Praha 6
E-mail: info@chinatours.cz
WWW: www.chinatours.cz
Telefon: 222 958 203 , 271741364
Fax: 233 313 779
IČO: 26483343
DIČ: CZ26483343

Akční nabídky

Kam v zimě za poznáním i teplým mořem?
Období naší zimy (leden, únor, březen) je ideální čas pro poznávání Šrí Lanky, Vietnamu či Filipín a dalších zemí jihovýchodní Asie.
logo CHINA TOURS, s. r. o.
Zájezdové novinky 2019
Představujeme novinky našeho nového katalogu... Nechte se unést nádherou nejkrásnějších přírodních scenérií Číny, poznávejte japonskou přírodu, plujte po Mekongu Vietnamem i Kambodžou...
logo CHINA TOURS, s. r. o.

Hledáte řešení pro provizní prodej zájezdů?

Ze zájezdů cestovních kanceláří pro Vás připravíme webové stránky. Když si vyberete některou z grafických šablon, provizní web můžete mít během chvilky. Grafiku upravíme podle Vašich potřeb, zájezdy cestovních kanceláří zkombinujeme s Vaší nabídkou, web upravíme na míru.

Potřebujete jen data?

Pokud si web řešíte jiným způsobem, požádejte cestovní kancelář o přístup k XML exportu. Šetřete svůj čas, stahujte zájezdy z celé naší databáze v jednotném XML formátu...

Požádat CK CHINA TOURS o přístup ke XML