CK IC Tour informuje

20. října 2017

V naší databázi najdete katalog plaveb cestovní kanceláře IC Tour s.r.o., která má od roku 2013 výhradní zastoupení prodeje plaveb po evropských řekách s německou lodní společností A-ROSA. Soutěžit mohou všichni provizní prodejci, kteří mají na svých stránkách nabídku IC Tour a prodají do 28. 2. 2018 alespoň jednu plavbu společnosti A-ROSA. Výhrou je plavba pro 2 osoby na 5 nocí po Dunaji v hodnotě 2 098 EUR.


Vyhrajte plavbu po Dunaji na 5 nocí / all inclusive / 2 osoby v hodnotě 2 098 €

Plavby A-ROSA Naše společnost IC Tour s.r.o. má od roku 2013 výhradní zastoupení prodeje plaveb po evropských řekách s německou lodní společností A-ROSA.

V roce 2017 jsme získali od společnosti A-ROSA ocenění TOP PARTNER INTERNATIONAL za nové webové stránky, překlad katalogu a 20% nárůst prodeje, za který děkujeme všem provizním prodejcům na českém a slovenském trhu.

Plavby společnosti A-ROSA poskytují výjimečnost, exkluzivitu a špičkovou kvalitu servisu posádky lodi a hotelového managementu na 5* lodích. Plavby jsou vhodné pro firemní akce, školení, prezentace, konference, večírky, svatby, cesty za poznáním, cyklo, wellness nebo jen pro relax. Na lodi si zákazníci mohou užít whirlpool, panoramatickou saunu, fitness centrum, shuffleboard, bar, restauraci, kavárny, wellness, Spa-ROSA... Říční plavby po Dunaji, Rýnu, Mosele, Rhôně, Saôně a Seině patří k naprosté jedničce mezi nabízenými zájezdy.

Více informací o našem produktu naleznete na našich webových stránkách www.ricniplavby.eu. Pokud se chcete stát naším novým provizním prodejcem, kontaktujte nás, prosím, na email info@ricniplavby.eu nebo tel. +420 577 008 740.

Pravidla soutěže:

  1. Na Vašich webových stránkách musíte mít náš produkt říčních plaveb.
  2. Prodejte alespoň jednu plavbu po řece od lodní společnosti A-ROSA a zašlete číslo smlouvy nejpozději do 28. 02. 2018 na email info@ricniplavby.eu.

Výhra v soutěži:

  • To nejlepší z plavby po Dunaji - termín 12. 04. 2018, kajuta kategorie C, pro 2 osoby, 5 nocí, all inclusive, v hodnotě 2 098 EUR.