CK KARETA TOUR

5. listopadu 2014

Představujeme Vám nového partnera v systému - CK KARETA TOUR. Pro sjednání provizního prodeje a pro více informací k nabídce, prosím, kontaktujte pana Igora Neumanna (222 232 626, 731 429 509, e-mail: info@karetatour.cz).

Lyžování, relaxace a poznávání

Nabídku cestovní kanceláře tvoří zájezdy pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské zájezdy do slovenských a slovinských hor. Cílem je nabídnout klientům nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu. Kareta Tour dále organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyarorváros). Postupně přibudou i slovinské lázně Čatež, Moravske Toplice, Ptuj. Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou, atd.

Pobyty a poznávání - Izrael

Cestovní kancelář navazuje také na předcházející touroperátorské aktivity pro teritorium Izrael. Zde naleznete kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře  Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování. Kareta Tour organizuje do této oblasti i poznávací zájezdy od 5denních po 12denní, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem). V Izraeli zajišťuje všechny druhy asistencí, delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro FIT cestovatele, transfery, atd.

Vinařská turistika

Služby cestovní kanceláře bude dotvářet nabídka pro vinařskou turistiku edukačně-poznávací pobyty ve vinařských oblastech Slovenska (malokarpatská oblast, Tekov, Strekov, jihoslovenská a nitranská oblast), Maďarska (Balaton, Eger) a Slovinska (Ptuj, Ormož). Tyto vinařsko-gastronomické aktivity budou realizovány formou autokarových zájezdů a budou kombinací návštěv vinařství, oddechových a vzdělávacích aktivit.