Vytvářejte si snadno vlastní výběry zájezdů

8. prosince 2016

Potřebujete propagovat zájezdy pro jarní prázdniny? Nabídky pro rodiny s dětmi, pro zamilované, pro vozíčkáře? Chcete informovat o největších first minute slevách? Vytvářejte si vlastní kolekce zájezdů! Kolekce vyřeší téměř vše, na co si vzpomenete... a není to žádná věda, novou kolekci připravíte během minutky!

kolekce-5.jpg


K čemu kolekce zájezdů slouží?

Pomocí kolekcí si vytváříte své vlastní výběry zájezdů, které snadno zobrazíte na svém webu, použijete při internetové propagaci, nebo je odešlete e-mailem svým klientům a partnerům.

  • SEO - rozšiřte web o optimalizované stránky s výběrem zájezdů přímo pro vybraná klíčová slova
  • reklamní kampaně - připravte si perfektní cílové stránky (landing pages) pro PPC a jiné reklamní kampaně
  • témata, kategorie, ikonky - vytvořte si své vlastní skupiny zájezdů, své vlastní kategorie
  • newsletter - posílejte svým klientům cílené nabídky těch nejlepších zájezdů
  • miniweby - výběry zájezdů pro Vaše microsity (pro destinace a jiné speciální domény)

Jak vytvořit kolekci zájezdů

Ve vytváření kolekcí nejste vůbec ničím limitováni. Pokud si platíte PPC reklamu, můžete si teoreticky vytvořit speciální kolekci pro každé klíčové slovo, čímž rozšíříte svůj web o řadu perfektně optimalizovaných stránek. Pokud posíláte reklamní e-maily svým klientům, doporučujeme pro každý takový e-mail připravit pomocí kolekce cílený výběr zájezdů a ten generovat do šablony e-mailu.

Kolekce najdete v administraci v modulu Zájezdy > Vlastní kolekce. Vše zvládnete na několik kliknutí. Stačí založit novou kolekci, a poté do ní ze seznamu zájezdů zařadit konkrétní nabídky.

kolekce-4.jpg

S kolekcemi se pracuje opravdu velmi jednoduše, jistě nám dáte za pravdu. Jejich využití je vskutku široké, proto věříme, že se s nimi brzy seznámíte i Vy na Vašem webu. Je to nástroj, který jednoduše a elegantně řeší řadu požadavků, které jsme dříve programovali na míru. A co se dozvíte příště? Poradíme Vám, jak si pomocí kolekce vytvoříte perfektní landing page pro PPC reklamu a řadu dalších tipů pro SEO.