Nový vyhledávač zájezdů

21. listopadu 2014

Na našich stránkách najdete nový vyhledávač zájezdů. Vyhledávač je veřejně dostupný, uživatelsky přívětivý a podá Vám rychlý přehled o tom, jaké zájezdy naše databáze obsahuje a které z cestovních kanceláří se čím zabývají...

Ve vyhledávači jsou zájezdy od všech našich partnerských touroperátorů. K výběru slouží řada standardních parametrů, pro vyhledání specialit můžete použít i fulltextové vyhledávání. Pořadatel zájezdu je všude uveden. 

A chcete-li jako touroperátor zkontrolovat své zájezdy u nás v databázi, speciální filtr vyhledávače Vám umožní nahlížet jen vlastní nabídky. Odkaz na přehled svých zájezdů najdete ve Vašem účtu. 
 

 

Pracujte s provizními zájezdy

Do detailu zájezdu jsme zařadili funkční tlačítka, pomocí kterých můžete ovlivňovat nabídku provizních zájezdů na Vašem vlastním webu...

  • Přidání zájezdů nového touroperátora - u každého zájezdu uvádíme informace o pořádající CK a odkaz na její profil s kompletní nabídkou. Poznámka v detailu zájezdu Vám napoví, zda už touroperátora na svém webu prodáváte, či nikoli. Pokud ne, můžete si jej na web okamžitě přidat.
  • Vyřazení zájezdu z webu - pokud některý ze zájezdů nechcete na svém webu nabízet, vyřadíte jej jedním kliknutím přímo z našeho vyhledávače. Změní-li se situace, zájezd můžete opět na web zařadit.  
  • Zvýraznění provizních zájezdů - do detailu zájezdu přibylo i tlačítko pro označení tipu. Pokud se na Vašem webu se zvýrazněnými provizními zájezdy již pracuje, pak se Váš výběr z vyhledávače promítne i do Vašeho webu.
  • Kolekce zájezdů - do vyhledávače jsme doplnili nástroj pro vytváření vlastních výběrů zájezdů, tzv. kolekcí. Obsluha je nyní jednodušší a rychlejší. Kolekce můžeme zobrazit na Vašem webu, např. ve formě sezónních akcí, speciálních seznamů, apod. Ještě snadnější je použití kolekcí v našem newsletteru, kde s jejich pomocí přidáte k e-mailové nabídce i tematický seznam zájezdů.

 

Nahlášení chyby v zájezdu

Databáze zájezdů vyžaduje neustálou kontrolu a péči. Popisy zájezdů, jejich parametry a fotografie se neustále mění, s novými katalogy nezřídka dochází i k úpravám exportních formátů cestovních kanceláří. Protože naše kontrolní mechanismy nemusí vždy zachytit vše a navíc "víc očí víc vidí", prosíme Vás o součinnost při řešení problémů a hlášení chyb v popisech zájezdů.

Pro zjednodušení jsme do detailu zájezdu v našem vyhledávači přidali jednoduchý formulář, pomocí kterého nám můžete nahlásit jakýkoli nedostatek, na který při své práci narazíte. Jste-li s daty spokojeni, samozřejmě přivítáme i pozitivní reakce :-). Formulář je dostupný po přihlášení do účtu, abychom Vás mohli i následně informovat o komunikaci s cestovní kanceláří, či přímo o opravě.

Jako touroperátor si ve svém profilu můžete zobrazit svoji aktuální nabídku a využít vyhledávače pro detailní kontrolu importovaných dat. V případě, že s importem některých zájezdů nebudete spokojeni, využijte možnosti zaslat komentář k popisu zájezdu, který po přihlášení najdete u každého svého zájezdu. Vašimi připomínkami se budeme zabývat a import případně upravíme.