Responzivní design

9. září 2015

Vzhled webu přizpůsobený pro mobilní zařízení

Náhled responzivní WEB plus šablonyPravděpodobně Vám neuniklo, že stále více návštěvníků používá pro prohlížení Vašich stránek nějaké to mobilní zařízení. Konkrétní čísla najdete ve statistikách vašeho webu, ale bývá to obvykle již kolem 20%. Je to tak významné, že se Google rozhodl zvýhodnit v mobilním vyhledávání takové stránky, které se v těchto zařízeních zobrazují přehledně a dobře čitelně.

Proto jsme pro uživatele WEB plus upravili všechny grafické šablony, které jsou tak nyní plně responzivní = přizpůsobují svůj vzhled při zobrazení na mobilech či tabletech. Připravili jsme kompletní přehled šablon.

Responzivní design na míru

V poslední době již u všech nových webů plně využíváme výhod responzivního designu. Nově tedy při práci na grafickém vzhledu webu připravujeme zároveň i mobilní verzi. Jednotlivé prvky stránek navrhujeme tak, aby se mohli snadno přizpůsobovat velikosti zařízení.

Nabídka pro stávající klienty

Abychom však usnadnili využití těchto funkcí i těm z Vás, kterým jsme grafický design připravovali již dříve, připravili jsme speciální nabídku: 

Do stávajícího designu na míru doplníme základní responzivní funkce za zvýhodněnou pevnou cenu 4 000 Kč.

Nabídka platí při objednání do 31.12.2015.