Přijďte se podívat na Travel Meeting Point

14. října 2015

rádi bychom Vás pozvali na náš stánek č. 158 na veletrhu Travel Meeting Point, který se koná ve dnech 20. - 21. října 2015 ve veletržním areálu PVA Letňany. Seznámíme Vás se všemi novinkami, které jsme pro Vás přichystali a navíc získáte i zajímavý dárek:

Pokud se u nás zastavíte, získáte zbrusu novou moderní WEB plus šablonu. Bude obsahovat mnohé z letošních novinek - a to i takové, které v jiných šablonách standardně nenajdete. Jak bude vypadat? To si necháme jako překvapení, ale jsme přesvědčeni, že se Vám bude líbit.

Máte již připraven web na míru (WEB business) a šablonu nevyužijete? I tak je to dárek pro Vás: všechny zajímavé funkce (letošní novinky) z této šablony Vám zdarma doplníme i do Vašeho vlastního designu!


Vstup na veletrh je pro cestovní kanceláře i agentury zdarma, je však nutné se předem zaregistrovat na www.travelmeetingpoint.cz.

Ale abychom nebyli tak tajemní, v šabloně bude také ...

Našeptávač destinací

Při uživatelském testování jsme zjistili, že občas bývá při vyhledávání zájezdů složitější zvolit správnou destinaci. Proto jsme připravili nový způsob volby destinace. Jednoduše začnete psát část názvu a našeptávač Vám jednotlivé možnosti průběžně zobrazuje. Můžete jej použít jak ve vyhledávacím formuláři (místo obvyklého výběru země - oblast - místo) tak i ve vyhledávání podle textu.

autocomplete

Filtrování termínů

U některých zájezdů (především pobytových) bývá velké množství termínů. Vybrat si z nich ten správný je pak trochu obtížnější. Proto je nyní možné termínovou tabulku doplnit o filtr, kterým si klient nastaví požadovaný měsíc či délku pobytu. Seznam termínů se okamžitě přizpůsobí a zobrazí jen takové, které volbě vyhovují.

Filtr v termínové tabulce

Statistiky a marketing

Pro sledování a analýzu návštěvnosti používáme měření Google Analytics. Nově můžete doplnit na stránky také kódy reklamních systémů (Sklik, AdWords, Facebook) a to jak jejich konverzní kódy (pro sledování úspěšnosti kampaní), tak kódy pro vytváření remarketingových seznamů (velmi efektivní a populární forma reklamy).

Remarketing - detail nastavení


Těšíme se, že se brzy uvidíme.