Výběr zájezdů do exportů

Náš systém Vám umožňuje zvolit si, které zájezdy a konkrétní termíny odešlete provizním prodejcům a na prodejní portály (Sdovolená.cz, ...).

.

Potřebujete XML export pro prodejce a portály?

Jak zájezdy a termíny do exportů vybrat ručně

V administraci pro vkládání zájezdů najdete několik speciálních skupin, které slouží pro výběr zájezdů do jednotlivých exportů. Pokud zájezdy do některé z těchto skupin zařadíte, nebudou se do příslušného exportu generovat. Změny se v datech projeví do druhého dne.

Z provizního prodeje můžete vyřadit nejen celé zájezdy, ale i konkrétní termíny. Pokud do skupiny zaškrtáte pouze několik jeho termínů, pak bude zájezd prodejcům odeslán, ale bez těchto termínů.

Automatický výběr zájezdů a termínů do exportu

Nechcete-li zájezdy do exportů zaškrtávat ručně, můžeme nastavit automatická pravidla, kterými ohlídáme výběr za Vás. Do exportu můžeme odesílat např. jen zájezdy z určité destinace, jen termíny ve slevě, jen termíny z určených období, jen nejbližší termíny, atd.

Výběr termínů definováním sezón

Protože vyškrtávání jednotlivých termínů je časově velmi náročné, ušetříme Váš čas nadefinováním sezón. Do exportu pak budeme generovat pouze termíny z těchto období. Sezón může být více a nastavíme je podle Vašich požadavků globálně pro celou Vaši nabídku. Termíny mimo tato období do exportu nepůjdou.

Omezení počtu termínů na zájezd

Můžeme také napevno stanovit maximální počet termínů, který se má každému zájezdu do exportu generovat (např. max. 10 termínů/zájezd). To je praktické u těch prodejních portálů, kde platíte za množství zobrazovaných termínů. Systém do exportu vybere ke každému zájezdu jen konkrétní počet nejbližších odjezdů. Použijete-li i omezení na sezóny, pak systém vybere první termíny z nastavených sezón.

Automatická pravidla lze kombinovat s ručním výběrem, nicméně vždy je třeba mít na paměti, že systémová pravidla jsou nadřazena.

Export zájezdů na míru

Potřebujete-li jiná než tato standardní nastavení, jinou frekvenci aktualizace exportů, zvláštní export pro některé konkrétní prodejce, nebo data pro zahraniční partnery, obraťte se na nás. Připravíme pro Vás export na míru.