Export na prodejní portály (Sdovolená.cz)

Jistě jste se v rámci své prodejní strategie setkali s nabídkou inzerce na některém z prodejních nebo slevových portálů. Jedním z největších projektů je bezesporu Sdovolená.cz společnosti Seznam.cz. Na tento portál exportujeme zájezdy řady našich partnerských cestovních kanceláří a vlastnosti exportu průběžně vylepšujeme.

.

Potřebujete XML export pro prodejce a portály?

Omezení exportovaných zájezdů a termínů

Náš systém Vám umožňuje definovat, které zájezdy a termíny máme na portál odeslat a které nikoli. Výběr zájezdů a termínů do exportu můžete kdykoli měnit, změny se promítnou do dat do druhého dne.

Odkaz na detail zájezdu a rezervaci

Zájezdy prezentované na portálu Sdovolená.cz odkazují návštěvníky pro rezervaci přímo na stránky cestovní kanceláře. Z tohoto důvodu musíme ke každému exportovanému termínu uvádět v XML datech i odkaz na detail zájezdu a rezervaci na stránce CK.

Nemáte-li na svém webu rezervační formulář, nebo není-li možné URL odkaz na rezervaci sestavit, pak vyřešíme problém za Vás a rezervační formulář na Váš web doplníme. Stejně tak můžeme do Vašeho webu generovat i celý detail zájezdu.

Export na další prodejní a slevové portály

Potřebujete speciální export pro některého z Vašich dalších partnerů? Není problém, standardní formáty upravíme, případně připravíme export na míru.