XML export zájezdů

Vaše zájezdy můžeme vyexportovat nejen v našem standardním formátu (Open Travel XML), ale i v dalších formátech (Invia XML, Sdovolena XML, SHOP export, Google Maps KML), nebo Vám připravit export na míru.

.

Potřebujete XML export?

Standardně generované XML formáty

Formáty obsahují kompletní popisy a ceníky, ale liší se strukturou informací...

  • Open Travel XML
  • Invia XML
  • Sdovolena XML

Všechny formáty nabízíme ve dvou variantách. Tou první je jeden velký XML soubor se všemi zájezdy. Jeho výhodou je snad o něco snadnější zpracování. Druhou variantou jsou samostatné XML soubory po jednotlivých zájezdech (hotelech), které jsou komprimovány do jednoho ZIP souboru. Výhodou této varianty je rychlost stažení (soubor je 5x - 10x menší) a také následné rychlejší a méně paměťově náročné zpracování při importu.

xml

Hodinový export last minute

Pokud upravujete ceny svých zájezdů několikrát za den, bylo by vhodné nastavit pro Vaše exporty hodinovou aktualizaci, aby měli prodejci data co nejaktuálnější. V takovém případě nás, prosím, kontaktujte - zařadíme Vás mezi ty cestovní kanceláře, jejichž last minte exporty (ve všech formátech) aktualizujeme každou hodinu.


Export zájezdů na míru

Potřebujete speciální export pro některého z Vašich partnerů nebo export pro Vaše zahraniční provizní prodejce? Obraťte se na nás. Připravíme export na míru Vašim potřebám.