Jste cestovní kancelář?
Pomůžeme Vám se vším, co na internetu k prodeji zájezdů potřebujete... Navrhneme web přesně podle Vašich potřeb, doplníme moduly pro tvorbu vlastních produktů, naimportujeme data z externích zdrojů a sestavíme balíčky na míru, vygenerujeme XML exporty pro české i zahraniční provizní prodejce i portály, pomůžeme Vám s propagací na internetu (newsletter, affiliate, SEO, sociální sítě, ...).

Profesionální web pro prodej zájezdů

Stavíme weby, které fungují. Náš WEB business obsahuje vše, co k prodeji zájezdů na internetu skutečně potřebujete. Všechny moduly vyvíjíme ve spolupráci s vámi už řadu let a funkce neustále rozšiřujeme o další speciality pro konkrétní typy produktů. Vaše nabídky elegantně propojíme s nabídkou dalších provizních zájezdů nebo vhodně doplníme o další cestovatelské informace, fotky a tipy.

Webové stránky portálu Cestování.cz

Grafické návrhy na míru

Vzhled webu musí přesvědčit, zaujmout na první pohled. Musí o vás povědět to hlavní ještě předtím, než se návštěvník pustí do čtení. Specializujete se na golf, poznávačky, plavby, vysokohorskou turistiku? Kombinujete vlastní nabídku s provizním prodejem? Sdělte nám své potřeby a nechte grafiku na nás, připravíme prototyp webu a po jeho odsouhlasení kompletní design webu. Stránky navrhneme tak, aby byly atraktivní a přitom účelné a přehledné a nabídly vašim klientům vše pro pohodlné objednání dovolené.

Moderní grafické šablony

Vyberte si některou z našich moderních grafických šablon a web spustíte během chvilky! Všechny šablony jsou plně responzivní, což znamená, že se automaticky přizpůsobí zařízení, které používáte. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro PC, mobil nebo tablet, obsah webu se zobrazí skvěle na čemkoli. Šablony si můžete navíc ještě přizpůsobit svým potřebám.

Grafické šablony pro Váš web

Zařazení do databáze pro provizní prodej

Vaše zájezdy zařadíme do naší databáze a nabídneme je všem agenturám k proviznímu prodeji. Pro prodejce s jinými prodejnímy systémy a pro portály typu Sdovolená.cz připravíme XML exporty s Vašimi zájezdy a zajistíme jejich pravidelnou aktualizaci. Pokud také prodáváte provizně, můžete využít zájezdy dalších touroperátorů z naší databáze k vlastnímu proviznímu prodeji.

Import či vložení zájezdů do databáze

  • Máte již vlastní export dat? Zašlete nám, prosím, přístup a my Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na zařazení dat do systému. Import a aktualizace zájezdů probíhá v pravidelných intervalech.
  • Nemáte žádný export dat? Vložte k nám zájezdy ručně... Součástí našeho systému je i aplikace pro vkládání zájezdů. Své zájezdy si tak můžete spravovat přímo u nás a XML exporty Vám obratem připravíme.
Zájezdy provizním prodejcům

XML exporty ve všech formátech

Zařazením do naší databáze se Vaše zájezdy automaticky dostanou ke všem našim partnerům. Pro všechny další prodejce, prodejní systémy a portály pro Vás připravíme XML exporty s Vašimi zájezdy a zajistíme jejich pravidelnou aktualizaci.

XML exporty zájezdů

Nástroje pro marketing a SEO

Na principy optimalizace pro vyhledávače pamatujeme už při samotné přípravě webu. Řadu dílčích náležitostí řešíme automaticky za Vás (metadata, friendly URL, sitemap, validní HTML, mikrodata pro Google, ...). Kromě toho získáte řadu dalších nástrojů pro optimalizaci obsahu webu a následný marketing. Návštěvnost sledujeme pomocí statistik Google Analytics, a to včetně rozšířeného elektronického obchodu. Pro všechny weby generujeme několik typů pravidelných statistických reportů.

Pro přímé oslovení Vašich klientů a partnerů jsme připravili aplikaci newsletter pro hromadný mailing. Příprava newsletterů je velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru. Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem, takže zaznamenává do seznamu Vašich kontaktů všechny klienty z rezervací a umí do mailu automaticky přidat i Vámi vybrané zájezdy.


Marketing a optimalizace pro vyhledávače

Affiliate prodej zájezdů

Chcete oslovit více potenciálních klientů se svojí nabídkou? Prodávejte své zájezdy i na našich cestovatelských portálech Cestování.cz, Plavba.cz a Silvestr.cz. Oznámení o nových rezervacích Vám ihned zašleme na email a zapíšeme do Vaší administrace. Máte-li další partnery, kterým byste chtěli nabídnout affiliate prodej svých zájezdů? Obraťte se na nás, vše podle potřeby technicky zajistíme.

Affiliate prodej zájezdů

Co by Vás mohlo ještě zajímat...

.

Máte zájem o WEB business?