Cardedu - CALA LUAS RESORT ****

0
Pláž, Cardedu, Sardinie Animace v bazénu, Cardedu, Sardinie Animace v bazénu, Cardedu, Sardinie Areál hotelu, Cardedu, Sardinie Bar na pláži, Cardedu, Sardinie Bar u bazénu, Cardedu, Sardinie Bazén, Cardedu, Sardinie Bazén, Cardedu, Sardinie Bazén, Cardedu, Sardinie Bazén, Cardedu, Sardinie Bazén, Cardedu, Sardinie Budovy s pokoji, Cardedu, Sardinie Budovy s pokoji, Cardedu, Sardinie Budovy s pokoji, Cardedu, Sardinie Bufet, Cardedu, Sardinie Bufet, Cardedu, Sardinie Cesta k pláži, Cardedu, Sardinie Cesta k pláži, Cardedu, Sardinie Cesta k pláži, Cardedu, Sardinie Cestička k moři, Cardedu, Sardinie Čtyřlůžkový pokoj, Cardedu, Sardinie Čtyřlůžkový pokoj, Cardedu, Sardinie Dětské hřiště, Cardedu, Sardinie Dětský klub, Cardedu, Sardinie Hlavní budova, Cardedu, Sardinie Koupelna, Cardedu, Sardinie Lehátka na pláži, Cardedu, Sardinie Letecký pohled, Cardedu, Sardinie Moře, Cardedu, Sardinie Pláž Ogliastra, Cardedu, Sardinie Pláž Ogliastra, Cardedu, Sardinie Pláž, Cardedu, Sardinie Pláž, Cardedu, Sardinie Pláž, Cardedu, Sardinie Pláž, Cardedu, Sardinie Pohled na bazén a restauraci, Cardedu, Sardinie Pohled na bazén a restauraci, Cardedu, Sardinie Pokoj s koupelnou, Cardedu, Sardinie Pokoj Standard, Cardedu, Sardinie Pokoj Superior, Cardedu, Sardinie Pokoj, Cardedu, Sardinie Pokoj, Cardedu, Sardinie Restaurace, Cardedu, Sardinie Restaurace, Cardedu, Sardinie Rozkvetlá zahrada u pokojů, Cardedu, Sardinie Rozkvetlá zahrada, Cardedu, Sardinie Sprchy a záchody u pláže, Cardedu, Sardinie Tenis, Cardedu, Sardinie Třílůžkový pokoj, Cardedu, Sardinie Vstup do hotelu, Cardedu, Sardinie Vzrostlý piniový háj u pláže, Cardedu, Sardinie Zahrada, Cardedu, Sardinie Zahrada, Cardedu, Sardinie

Zájezd pořádá

SARDEGNA TRAVEL s.r.o.
Slovenská 1/967, 12000 Praha

Itálie / Sardinie
Cena od: 19 684
V nabídce od: 23.03.2022
Kód zájezdu: CALA LUAS

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře
  • Aktivní dovolená

Hotelový komplex se širokou nabídkou služeb v udržované zahradě pár kroků od jedné z nejkrásnějších pláží na Sardinii je ideálním místem pro pohodovou dovolenou, kde Vám nebude nic chybět.

Poloha: Resort je situovaný přímo v srdci kouzelného regionu Ogliastra, na východním pobřeží ostrova Sardinie, na klidném místě v lokalitě Marina di Cardedu. Celá oblast je vyhledávaná především pro své přírodní krásy, dramatické horské scenérie a malebné, téměř utajené zátoky, na které se dostanete pouze lodí, střídající se s širokými písečnými plážemi ideálními pro rodiny s malými dětmi. Region Ogliastra jistě uspokojí i milovníky historie a tradic.
Za nákupy lze vyrazit do některého z blízkých městeček s typickou přímořskou atmosférou - v Cardedu vzdáleném cca 3,5 km najdete lékárnu, supermarket, malé obchůdky, bar, restauraci. Další městečka: Barisardo (5 km), Tortoli (12 km), Nuoro (80 km).
Vzdálenost od letiště v Cagliari - 120 km (cca 1h 50 min)

Pláž: Přímo u komplexu (200 m od centrální části) se rozprostírá krásná široká pláž s hrubším pískem, na níž mají klienti k dispozici plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj) za poplatek od 2. řady. Na pláži je možno si vyzkoušet rozličné plážové sporty, za příplatek potápění, vodní sporty. V dojezdové vzdálenosti autem se nachází nespočet dalších krásných pláží.
Plážová osuška za poplatek 5€ (každá další výměna 5€, vratná kauce 20€/ks).

Sport a zábava: Lekce jízdy na kánoi, surfování a plavání, jízda na kole, fotbal, tenis (večerní osvětlení za poplatek).
Na pláži potápěčské centrum a ve sportovní části: plážový volejbal, lukostřelba, šipky, stolní tenis, aerobik, aqua aerobik, strečink a tanec.
Za poplatek: pronájem člunů, skútrů, jízda na horském kole, kite- a windsurfing, výlety lodí, potápění.

Klubová karta zahrnuje: lehátka a slunečníky u bazénu, animační programy, využití sportovišť během dne (tenis, fotbal), WiFi připojení ve společných prostorách.

Pro děti: Pro děti mini klub, ve kterém mají děti i jejich rodiče možnost zahrát si spolu. Místo, kde mohou děti vyjádřit také svoji kreativitu v uměleckých dílničkách. Toto a mnohem více najdete pro své děti v miniklubu klubu (4-12 let) a junior klubu (12-16 let). K dispozici je dětské hřiště a bazén pro nejmenší.
Na vyžádání a za poplatek Baby sitting.

Důležité: Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Storno poplatek 100 % z ceny zájezdu při zrušení 13 dnů a méně před začátkem zájezdu
Ostatní podle CK


Ubytování: hotel ****
Vybavení: Vlastní hotel se skládá z centrální části, v níž jsou soustředěny veškeré služby, a ji obklopujících patrových vilek, ve kterých se nacházejí hotelové pokoje, více či méně vzdálené od centrální části. Vše je zasazeno do zahrady s typickou středomořskou vegetací.
Klienti mají k dispozici služby recepce, panoramatickou restauraci MYRTO´S s prostornou venkovní terasou, SILENO American bar, bar na pláži. V udržované zahradě je bazén s lehátky a slunečníky a bazén pro děti. 200 m od hlavní budovy je od zahrady oddělena pásem stromů soukromá písečná pláž s lehátky a slunečníky. Dále se v areálu nachází amfiteátr a nehlídané soukromé parkoviště.
Wi-Fi zdarma v prostoru recepce , venku a v pokojích Superior.
Psi malé velikosti jsou akceptováni (za poplatek), nesmějí do společných prostor.

Resort je sestavený z kamenných staveb s celkem 170 vkusně zařízenými pokoji, standardně pro 2-3 osoby, které jsou umístěny v menší či větší vzdálenosti od centrální části resortu. Mezi centrální častí a od moře vzdálenější částí Superior vede silnice, kde však není velký provoz. Některé pokoje v prvním patře mají balkonek, některé malou terásku přede dveřmi. Některé pokoje v přízemí mají malou terásku před vchodem. Balkonek ani terasu však nelze garantovat. Všechny pokoje jsou zařízené v sardském stylu s využitím dřeva, typických dekorativních prvků a barev. Všechny mají vlastní sociální zařízení se sprchou, TV-LCD/Sat, fén, trezor, ledničku, telefon a klimatizaci/topení. Kromě pokojů v hl. budově je součástí vybavení i sušák na prádlo.
Třílůžkové pokoje Standard mají 2 pevná lůžka a přistýlku s železnou konstrukcí a plnohodnotnou matrací.
Čtyřlůžkový pokoj je vždy na vyžádání, může mít manželskou postel a dvě přistýlky nebo palandu. Do všech těchto pokojů lze umístit i dětskou postýlku. Do některých čtyřlůžkových pokojů lze umístit i páté lůžko, je potřeba ale počítat s tím, že je to na úkor pohodlí a prostoru, protože pokoj není příliš velký.
Upozornění: čtyř- a pětilůžkové pokoje nejsou nikdy umístěny v hlavní budově.

STANDARD: pokoje o velikosti 14-18 m2 umístěné ve středu resortu (ne v hlavní budově) nebo v části Superior. Některé mají přístup z terasy, jiné z nádvoří nebo ze zahrady.
STANDARD V HLAVNÍ BUDOVĚ: pokoje umístěné v hlavní budově nejblíže k moři (cca 200 m), bazénu a restauraci, které mají vstup přímo z podloubí, zahrad či z teras.
SUPERIOR: maximálně třílůžkové, prostornější a dekorativněji zařízené pokoje (18-21 m2) většinou s dřevěným stropem, nacházející se v části Superior se vyznačují lepší polohou a výhledem než pokoje Standard. V prvním patře mohou mít balkon, jiné jsou velmi světlé díky velkým proskleným dveřím, některé mají přímý vstup do zahrady s posezením. Wi-Fi na pokoji. Všechna lůžka jsou pevná, možnost dětské postýlky.

Hotel disponuje i dvoulůžkovými pokoji pro osoby se sníženou pohyblivostí (na vyžádání, kapacita omezena).
Postýlka je na vyžádání (je potřeba ji rezervovat) za poplatek 10€. Vlastní postýlka je zdarma.

Check-in: 16:00 hod.
Check-out: 10:00 hod.

Strava: polopenze
Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze, nebo plné penze, obědy i večeře formou bufetu v klimatizované restauraci MYRTO´S s venkovní terasou, voda k jídlu zdarma.

Dále jsou klientům za poplatek k dispozici bar u bazénu (od 9:00-24:00 hod.) a bar na pláži.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1. 10. 2022)
 • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1. 10. 2022)

Cena neobsahuje

 • Pojištění - doporučujeme sjednat
 • Poplatky na místě: FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
 • Plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj) od 2. řady: €6/os./den
 • Dětská postýlka: €10/den
(Popis zájezdu byl aktualizován 23.06.2022)