Maledivy na lodi

0
Plavba napříč atolem Interiér dvoulůžkové kajuty Jídelna na palubě lodi Loď krátce před vyplutím z domovského přístavu v Malé Loď Stay Madivaru Loď Stay Madivaru Maledivy - západ slunce Plavba napříč atolem Pláž Rejnok Rybaření během plavby Společenská místnost na palubě lodi Úctyhodný úlovek ranního rybaření Vládní palác s vlajkou, Malé Výprava k neobydlenému ostrovu

Zájezd pořádá

CHINA TOURS, s. r. o.
Vítězné náměstí 2, 16000 Praha 6

Maledivy
Cena od: 68 800
V nabídce od: 07.09.2017
Kód zájezdu: 10919

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: plná penzestrava: plná penze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy

Ponořte se s námi do vln tyrkysově modrého Indického oceánu, načerpejte sílu v domově delfínů, mant, rejnoků a všemožných pestrobarevných rybek, nechte se hýčkat místními gurmánskými specialitami a kulturními zážitky – jak na malé, ale pohodlné lodi, která bude jen naše, tak na okolních ostrovech. Tento nevšední zájezd vám nabízí za osm dní proplout severním i jižním atolem Malé, zastavíme se i u atolu Vaavu. Budeme šnorchlovat a rybařit z paluby lodi za brzkého rána i při svitu měsíce, nahlédneme do tajů místní kuchyně a navštívíme neobydlené ostrovy tropického ráje Malediv. Na vlastní oči poznáme i jedno z nejmenších hlavních měst světa Malé a zažijeme jeho neutuchající ruch. Odpočiňte si od všech starostí každodenního života a vydejte se na nezapomenutelnou plavbu za dobrodružstvím i poznáním...
Zájezd nabízíme také jako zakázkový – na objednání pro ucelenou skupinu 6–12 osob, a to celoročně.
Poznámka:

V případě objednání zájezdu na zakázku bude cena zkalkulována dle velikosti skupiny a individuálních požadavků.
Velikost skupiny:

8–12 účastníků


Ubytování: hotel ***

Strava: plná penze
plná penze

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. - 2. den: Praha – Malé : přílet do hl. m. Maledivského souostroví; ubytování na lodi a vyplutí na moře – kotvení u písečného ostrova s možností nočního rybaření.

3. den: Atol Vaavu : po snídani plavba k místnímu obydlenému o. Felidhoo – procházka, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly (např. stavba lodí); šnorchlování mezi hejny pestrobarevných ryb s možností vidět želvy a obrovské deskové korály ; večeře a noc na zakotvené lodi.

4. den: Po snídani plavba k piknikovému ostrovu a úžasné šnorchlování na kolmém korálovém útesu ; po obědě plavba k opuštěnému ostrovu – odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování; večeře na ostrově s lekcí tradičního vaření ; noc na lodi v laguně o. Thinadhoo .

5. - 7. den: Plavba vnitřkem atolu Vaavu – relaxace na lodi, rybaření a následně grilování úlovků na opuštěném ostrově ; kotvení poblíž o. Bodu Mohora a další noc poblíž písečného ostrova.

8. den: Plavba zpět k atolu Malé – koupání, šnorchlování, rybaření a relaxace; večer kotvení poblíž Malé a poslední noc na lodi.

9. - 10. den: Malé – Praha: rozloučení s lodí a celodenní prohlídka hlavního města – návštěva muzea, galerie umění, rybího trhu a islámského centra, nákupy suvenýrů; v noci odlet do ČR, přílet domů 10. den.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • letenka Praha–Malé–Praha (vč. všech poplatků)
 • 7x nocleh na lodi s plnou penzí
 • nápoje k jídlu a během plavby – čaj/káva a balená voda (limonády a alkoholické nápoje se platí zvlášť)
 • Wi-Fi připojení k internetu na lodi
 • český průvodce China Tours

Cena neobsahuje

 • jednolůžková kajuta – 14800 Kč
(Popis zájezdu byl aktualizován 26.09.2019)