Import zájezdů do databáze

Do databáze importujeme data touroperátorů ze všech českých rezervačních a prodejních systémů (Stovka, PEAR, Istour, Rezaportal, Cesys, Anchoice, ...). Zpracováváme většinu běžně používaných XML formátů (invia, zájezdy a další).

Aktualizace zájezdů a obsazenosti

Import a aktualizace zájezdů probíhá prakticky neustále. Ověřujeme změny ve Vašich datech a aktualizujeme popisy, ceníky, vyprodanost a doplňujeme nové fotografie. Původní katalogové ceny (pokud je ve svých datech uvádíte) nemažeme, aby bylo možné vypočítat procento slevy. Při zpracování dat postupujeme podle pokynů cestovní kanceláře.

U cestovních kanceláří, které využívají náš systém jako hlavní zdroj dat pro své webové stránky i provizní prodej, máme v databázi zájezdy zcela aktuální.

Své zájezdy můžete kdykoli nahlížet, k dispozici máte i řadu kontrolních mechanismů, které Vás upozorní na chyby ve Vašem exportu.

Kontrola databáze zájezdů

Denně aktualizujeme několik desítek tisíc zájezdů, stovky tisíc termínů a ještě mnohem větší množství cen, slev a příplatků. Načítají se nové popisy a fotografie, kterých je nyní v databázi již více než 4,5 milionů. Aby bylo možné takové množství dat zvládnout, vyvinuli jsme řadu kontrolních mechanismů, které nám chyby vznikající při importu včas hlásí.

Sjednocování číselníků

Každá cestovní kancelář do svých dat exportuje svoji vlastní strukturu popisků, tematických skupin, destinací. Naším úkolem je všechny položky Vašich popisů a ceníků sjednotit s položkami v naší databázi.

Zařazení zájezdů do databáze

Vaše zájezdy do databáze rádi zařadíme. Zašlete nám, prosím, na podpora@opentravel.cz přístup k Vašemu exportu a dále informace o tom, jak často se data aktualizují (případně manuál k exportu dat). My se s Vámi co nejdříve spojíme a domluvíme další podrobnosti zařazení Vaší CK do systému.

Nemáte žádný export dat? Nevadí!

Součástí našeho systému je i online aplikace pro vkládání a editaci zájezdů, takže si své zájezdy můžete spravovat přímo u nás v databázi a XML exporty pro prodejce Vám připravíme.

.

Chcete zařadit své zájezdy do databáze a nabídnout je prodejcům?