CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

CK KALOUSEK & WILLIAMS působí na českém trhu již 33. sezonu. Specializuje se především na zájezdy do oblíbeného Chorvatska (autobusem nebo na vlastní dopravu). Vybírat můžete z široké nabídky ubytování ve stanech, karavanech, mobilhomech, pokojích, studiích a apartmánech nebo hotelech na Zadarské, Omišské a Makarské riviéře. Můžete se vydat také do slunného Španělska (autobusem nebo vlastní dopravou). V nabídce naleznete hotely na pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme. Cestovní kancelář pořádá i velké množství poznávacích zájezdů po celé Evropě. Na jednodenních i vícedenních zájezdech představuje evropská města jako je Vídeň, Budapešť, Krakow, Drážďany, ale také zájezdy po České republice. Velmi oblíbené jsou také víkendové zájezdy za koupáním či lázeňské pobyty v Maďarsku nebo Slovensku. Doprava je zajišťována vlastními, bezpečnými, moderními a pohodlnými zájezdovými autobusy. V prodeji jsou také samostatné jízdenky do Chorvatska.

Kontaktní údaje

Adresa:CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. Obrovského 402/11 14100 Praha 4 - Chodov
E-mail: usti2@ckkalousek.cz
WWW: www.ckkalousek.cz
Telefon: 465 526 000 , 603 584 851
IČO: 6293514
DIČ: CZ06293514

Hledáte řešení pro provizní prodej zájezdů?

Ze zájezdů cestovních kanceláří pro Vás připravíme webové stránky. Když si vyberete některou z grafických šablon, provizní web můžete mít během chvilky. Grafiku upravíme podle Vašich potřeb, zájezdy cestovních kanceláří zkombinujeme s Vaší nabídkou, web upravíme na míru.

Potřebujete jen data?

Pokud si web řešíte jiným způsobem, požádejte cestovní kancelář o přístup k XML exportu. Šetřete svůj čas, stahujte zájezdy z celé naší databáze v jednotném XML formátu...

Požádat CK KALOUSEK o přístup ke XML