Jste cestovní agentura?
Potřebujete nový web, nebo jen data od cestovních kanceláří? Obraťte se na nás, pomůžeme Vám se vším, co k prodeji zájezdů potřebujete...

Krásný web s katalogem zájezdů

Vytvoříme Vám web, ze kterého budete mít opravdu radost! Nejen že krásně vypadá, ale je připravený během několika minut a bez zbytečných počátečních nákladů. Obsahuje zájezdy více než stovky cestovních kanceláří a řadu pokročilých funkcí pro SEO a internetový marketing. Navíc se perfektně zobrazuje na mobilech a tabletech. Přečtěte si víc o naší službě WEB plus pro cestovní agentury...

Grafické šablony pro Váš web

.

Web se zájezdy a krásnou grafikou jen za 390 Kč měsíčně...

Moderní grafické šablony

Vyberte si pro svůj web jednu z našich grafických šablon a web spustíte během chviličky. Všechny designy jsou responzivní a přizpůsobí se všem zařízením, které Vaši uživatelé používají. Nemusíte tak mít jinou verzi stránek pro desktop, smartphone nebo tablet, obsah webu se zobrazí perfektně na čemkoli. Grafiku si můžete vyladit podle svého vkusu a tematicky přizpůsobit potřebám prodeje. V nastavení najdete desítky krásných grafických motivů a barev pro nejrůznější témata.

Grafické šablony pro Váš web

Databáze zájezdů cestovních kanceláří

Na webové stránky si můžete vybrat zájezdy více než stovky cestovních kanceláří. Data pravidelně aktualizujeme, last minute a vyprodanost termínů dokonce každou hodinu, což bývá mnohdy i častěji, než samotné aktualizace ze strany touroperátorů. Denně tak zaktualizujeme několik desítek tisíc zájezdů, stovky tisíc termínů a ještě mnohem větší množství cen, slev a příplatků. U cestovních kanceláří, které používají náš systém jako hlavní zdroj pro provizní prodej zájezdů, jsou data online.

Databáze zájezdů k proviznímu prodeji

Zájezdy v jednotném XML formátu

Máte vlastní prodejní systém a potřebujete pouze data cestovních kanceláří? Šetřete svůj čas, stahujte zájezdy z celé naší databáze v jednotném XML formátu! Data všech našich partnerů můžete stahovat zdarma, stačí si vybrat!

Každá cestovní kancelář do svých dat exportuje svoji vlastní strukturu popisků, tematických skupin, destinací. My při importu všechny položky sjednocujeme s položkami v naší databázi. Budete-li stahovat všechna data od nás, stačí Vám zpracovat jen jediný formát, čímž ušetříte spoustu času.
Zájezdy v jednotném XML formátu

Nástroje pro marketing a SEO

Na principy optimalizace pro vyhledávače pamatujeme už při samotné přípravě webu. Řadu dílčích náležitostí řešíme automaticky za Vás (metadata, friendly URL, sitemap, validní HTML, mikrodata pro Google, ...). Kromě toho získáte řadu dalších nástrojů pro optimalizaci obsahu webu a následný marketing. Návštěvnost sledujeme pomocí statistik Google Analytics, a to včetně rozšířeného elektronického obchodu. Pro všechny weby generujeme několik typů pravidelných statistických reportů.

Pro přímé oslovení Vašich klientů a partnerů jsme připravili aplikaci pro hromadný mailing. Příprava newsletterů je velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru. Newsletter je automaticky propojen s Vaším webem, takže zaznamenává do seznamu Vašich kontaktů všechny klienty z rezervací a umí do mailu automaticky přidat i Vámi vybrané zájezdy.


Marketing a optimalizace pro vyhledávače

Webové stránky na míru

Chcete něco speciálního? Sdělte nám své požadavky a nechte vše na nás. V rámci služby WEB business nejprve připravíme na míru prototyp webu, na kterém uvidíte rozložení bloků na stránce, a poté dokončíme kompletní design. Stránky navrhneme tak, aby byly atraktivní a přitom účelné a přehledné a nabídly Vašim klientům vše pro pohodlné objednání dovolené.
design-mojemadarsko

Co by Vás ještě mohlo zajímat...