Jste cestovní agentura?
Potřebujete nový web pro prodej zájezdů či okružních plaveb? Obraťte se na nás, pomůžeme Vám se vším, co k proviznímu prodeji potřebujete...

Moderní web se zájezdy a plavbami

Vytvoříme Vám provizní web, ze kterého budete mít opravdu radost! Nejen že krásně vypadá, ale je připravený během několika minut a bez zbytečných počátečních nákladů. Obsahuje zájezdy několika desítek cestovních kanceláří, specializovaný vyhledávač okružních plaveb a řadu pokročilých funkcí pro SEO a internetový marketing.

Grafické šablony pro Váš web

.

Provizní web jen za 390 Kč měsíčně...

Responzivní grafické šablony

Vyberte si jednu z našich grafických šablon a web spustíte během chvilky. Všechny designy jsou responzivní, obsah webu se zobrazí perfektně na čemkoli, tedy i na chytrých telefonech a tabletech. Grafiku si můžete barevně doladit a tematicky přizpůsobit sezóně či produktu. V nabídce najdete desítky motivů pro nejrůznější typy produktů.

Grafické šablony pro Váš web

Databáze zájezdů cestovních kanceláří

Na webové stránky si můžete vybrat zájezdy několika desítek vybraných cestovních kanceláří. Data pravidelně aktualizujeme, last minute a vyprodanost termínů dokonce každou hodinu, což bývá mnohdy i častěji, než samotné aktualizace ze strany touroperátorů. Denně tak zaktualizujeme několik desítek tisíc zájezdů, stovky tisíc termínů a ještě mnohem větší množství cen, slev a příplatků.

Databáze zájezdů k proviznímu prodeji

Databáze okružních plaveb

Aktuálně nabízíme více než 3500 tras od 7 lodních společností - Costa, MSC, Royal Caribbean, Norwegian, Celebrity, Azamara, Pullmantur. Plavby několikrát denně aktualizujeme včetně last minute nabídek. Plavby jsou připraveny jak pro provizní prodej (přes naše partnery - největší české zástupce konkrétních lodních společností) tak pro prodej přímý.

Vyhledávač okružních plaveb

Chcete přehledné hledání podle datumu či přístavu odplutí, destinace, lodi či lodní společnosti, dopravy, stravování, délky, ceny, slevy? To vše a ještě víc Vám nabídneme.

Chcete plavby prodávat napřímo? Chybí Vám v databázi některá lodní společnost? Potřebujete web na míru?
Kontaktujte nás, rádi se s Vámi setkáme a probereme vše osobně...


Databáze okružních plaveb

Nástroje pro marketing a SEO

Na principy optimalizace pro vyhledávače pamatujeme už při samotné přípravě webu. Řadu dílčích náležitostí řešíme automaticky za Vás (metadata, friendly URL, sitemap, validní HTML, mikrodata pro Google, ...). Kromě toho získáte řadu dalších nástrojů pro optimalizaci obsahu webu a následný marketing. Návštěvnost sledujeme pomocí statistik Google Analytics, a to včetně rozšířeného elektronického obchodu. Pro všechny weby generujeme několik typů pravidelných statistických reportů.

S webem je propojen newsletter pro hromadný emailing klientům a partnerům. Příprava newsletterů je velice jednoduchá, podobá se editaci textu v běžném textovém editoru. Do emailů můžete velmi jednoduše přidat vybrané zájezdy a akční nabídky a vést klienta přímo k rezervaci.


Marketing a optimalizace pro vyhledávače

Co by Vás ještě mohlo zajímat...