Rakousko / Pitztal
| |
| Cena od: | 6 690 Kč |
| V nabídce od: | 08.03.2025 |
| Kód zájezdu: | 26410101 |
Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...
NEPŘEHLÉDNĚTE: Vyberte si pobyt se skipasem nebo bez, obě varianty jsou možné. • Slevy pro děti a mládež do 20 let• Libovolný den nástupu a délka pobytu! • Ubytování s polopenzí, neformální atmosféra, česká obsluha
Místo pobytu a poloha: Zaunhof (1.250 m), vesnička ležící na východním úbočí Pitztalského údolí s nádherným výhledem na okolní 3tisícovky, vzdálená cca 19 km od Pitztal Gletscheru a 11 km od Hochzeigeru. Zastávka skibusu na Pitztal Gletscher a Rifflsee ve vzdálenosti cca 500 m.
Skipas: Vyberte si pobyt se skipasem nebo jen ubytování s polopenzí bez skipasu. Obě varianty jsou možné a výběr záleží na vás. Pitztaler Gletscher & Rifflsee - zahrnutý v ceně pobytů se skipasem platí na všech vlecích středisek Pitztal Gletscher a Rifflsee.Ledovec Pitztal je v provozu od 27.9.2025 - 3.5.2026, lyžařské středisko Rifflsee je v provozu 14.12.2025 - 13.4.2026. Omezení je na podzemní lanovku Pitzexpress, kterou lze použít v jednom dni pouze jednou na cestu vzhůru a jednou na cestu zpět. V ceně skipasu je zahrnutý skibus z Zaunhofu do obou středisek. Skipasy jsou volitelné - tzn., že platnost skipasu je o den delší než je počet dnů lyžování, tj. 2 dny lyžování ve 3 dnech platnosti skipasu, 3 dny ve 4 dnech, 4 dny v 5, atd. (v rámci platnosti skipasu tak můžete mít jeden nelyžařský den).Slevy pro děti a mládež: - tarif pro mládež 16-20 let, resp. pro mládež narozenou v r. 2006 - 2010- tarif pro děti 8-15 let, resp. nar. 2011 - 2017- tarif pro malé děti do 8 let, resp. pro děti nar. 2018 a mladší Od 2denního skipasu lze lyžovat jeden den ve středisku Hochzeiger NEBO na ledovci Kaunertal a Winteerberg FendelsSkipas Pitztaler Gletscher & Rifflsee můžete koupit sami na místě nebo dopředu se slevou online - zde. Ceny jsou dynamické a při zakoupení v dostatečném předstihu lze získat výrazné slevy až 30%. Nepřehlédněte ale podmínky storna a pojištění. Skipas Hochzeiger - platí na všech vlecích tohoto střediska a na skibus Wenns–Jerzens–Hochzeiger. Středisko bude v provozu od 5.12.2025 - 11.4.2026.Rovnež tento skipas můžeme zakoupit dopředu výhodněji online. Při zakoupení 2- a vícedenního skipasu Hochzeiger máte možnost lyžovat jeden den během doby platnosti skipasu na ledovci Pitztal nebo Rifflsee.Při zakoupení od 5-denního skipasu Hochzeiger je v ceně jízdné lanovkou při večerním sáňkování (jen některé dny, výjezd lanovkou do 2.000 m a sjezd do údolí po osvětlené 6 km dlouhé trati s převýšením 550 m).
Skipas:
Ubytování: pension
Strava: polopenze
Doprava: vlastní