Pefkari - Hotel Thassos ***

0
Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos *** Foto - Hotel Thassos ***

Zájezd pořádá

CK Bulgariatour
Vinohradská 34/30, 12000 Praha 2

Řecko / Thassos
Cena od: 14 990
V nabídce od: 30.11.2023
Kód zájezdu: 24LTHA08 15957

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Rodinný hotel s bazénem je umístěn v ideálním prostředí piniového háje přímo u pláže, od které je oddělený pouze úzkou pobřežní uličkou. Letovisko Pefkari ideálně spojuje výhody ubytování v klidném prostředí u pláže a blízkost městečka Potos, v jehož centru jste příjemnou procházkou asi za 10 min. Nově vybudovanou pobřežní cestičkou si můžete zkrátit cestu do městečka Limenárie. Autobusová zastávka přímo u zadní části areálu hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž: Hotel se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže. Od pláže jej odděluje jej pouze malá pobřežní ulička. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži za poplatek. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Středisko se nachází v těsné blízkosti Potosu, kde je možnost procházek, nákupů a dostatečného nočního vyžití. Možnost pronájmu automobilu prostřednictvím delegáta CK.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.

Poznámka: V Řecku je zavedena povinnost hradit klimatickou (dříve pobytovou) taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem v hotovosti přímo na recepci hotelu. Výše taxy za pokoj dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3,00 EUR/noc, 4* 7,00 EUR/noc, 5* 10,00 EUR/noc, studia a apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 120 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 60 min. busem po ostrově).


Ubytování: hotel ***
Dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, malá lednice, sat.TV, balkón nebo terasa. Wi-fi připojení a bezpečnostní schránka zdarma. Klimatizace za poplatek 8 EUR/den - platba na místě. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 4 EUR/den.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, jídelna, restaurace s terasou, denní bar, výtah, venkovní sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, tenisový kurt za poplatek (rakety a míčky vlastní), minimarket.

Strava: snídaně
SNÍDANĚ - kontinentální formou v hotelové jídelně, káv, čaj, džus neomezeně. POLOPENZE - kontinentální snídaně a večeře (servírované menu).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

03.06. - 10.06.24 pondělí - pondělí
snídaně letecky
13 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
03.06. - 10.06.24 pondělí - pondělí
snídaně letecky (Brno)
Sleva 14% 17 490 Kč 14 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
03.06. - 10.06.24 pondělí - pondělí
snídaně letecky (Ostrava)
Sleva 14% 17 490 Kč 14 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena obsahuje

 • Fitness
 • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • Bezpečnostní schránka za poplatek 1 EUR/den
 • Volitelný balíček komplexního cestovního pojištění K5S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu (cena dospělý 50 Kč/den, dítě 0-18 let 35 Kč/den), poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 1000 Kč, fakultativní výlety a služby za příplatek, pokud není sjednáno ve Smlouvě o zájezdu. Klimatickou (dříve pobytovou) taxu v Řecku, která se platí přímo v ubytovací kapacitě dle kategorie ubytování 1,50-10 EUR/pokoj
(Popis zájezdu byl aktualizován 31.01.2024)