Kitzbühelské Alpy - Kitzbühelské Alpy: Pohodová turistika lanovkami

0
Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (7) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (1) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (10) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (11) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (12) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (2) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (3) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (4) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (5) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (6) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (8) Kitzbühelské Alpy - zájezd s pohodovou turistikou lanovkami (9)

Zájezd pořádá

CK HOŠKA TOUR
náměstí Karla Václava Raise 160, 50781 Lázně Bělohrad

Rakousko / Tyrolsko
Cena od: 12 750
V nabídce od: 17.11.2023
Kód zájezdu: 188

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: pensionubytování: pension
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Aktivní dovolená
  • Turistika

Kitzbühelské Alpy: Pohodová turistika lanovkami • Nejkrásnější výhledy na 70 třítisícovek. • Odpočinek na horách. . Poznávací zájezd s lehkou pěší turistikou. Putování se slevovou kartou vhodné i pro děti a seniory. Denně vás čekají dvě až tři cesty lanovkami v nádherné alpské přírodě s úchvatnými výhledy nejen na Kitzbühelské Alpy, ale i na blízké pohoří Kaiser Gebirge, Vysoké Taury a Zillertalské Alpy. Objevte nová místa s nádhernými výhledy a kouzelná zákoutí k odpočinku a načerpání nových sil. Navštívíte místa, která si vybrali i tvůrci nových příběhů televizního seriálu Doktor z hor. V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami podle uvedeného programu.


Ubytování: pension

Strava: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: : Odjezd v ranních hodinách. Přesun do Rakouska. WAIDRING 778 m - kabinovou lanovkou na WAIDRING STEINPLATTE 1700 m. Zážitkový svět (Triassic Park) včetně muzea věnovaný dávnověku - dinosaurům, fosiliím a mořskému světu. Vyhlídková plošina vybudovaná na úbočí skal. Atraktivní výhled nejen na jezero Pillersee a masiv Loferer Steinberge. LOFERER STEINBERGE - samostatný vápencový masiv s nádhernými štíty. Přejezd na ubytování.

2. den: : SÖLL 703 m - kabinkovou lanovkou na horu Hohe Salve 1827 m. V mezistanici jsou atrakce věnované kouzlu vody a vodním hrám. Na vrcholu Hohe Salve se nachází nejvýše položený kostel v Rakousku. HOHE SALVE - vyhlídkový vrchol ve středu Kitzbülských Alp. Výhledy na skalnaté pohoří Wilder Kaiser. WILDER KAISER - atraktivní pohoří s rozeklaným vápencovým hřebenem. WESTENDORF 783 m - výjezd kabinkovou lanovkou na vrchol Talkaser 1770 m. Lehká vyhlídková túra na vedlejší vrchol Guggenkögel 1886 m. GUGGENKÖGEL - od vrcholového kříže velkolepý výhled. Zážitkový svět Alpinolino o tyrolských horách, flóře a fauně. Zpět do údolí lanovkou. KIRCHBERG IN TIROL 810 m - kabinkovou lanovkou na Ehrenbachhöhe 1800 m. Pěší túra k horní stanici lanovky u vrcholu Hahnenkamm. Llanovkou dolů do Kitzbühelu. HAHNENKAMM - název vrcholu, ale také jednoho z nejnáročnějších sjezdů alpského lyžování. Postavíte se na místo startu sjezdu a uvidíte nejstrmější místo sjezdu se sklonem 85 %. KITZBÜHEL - nejstarší tyrolské sportovní středisko, malebné historické jádro.

3. den: : AUFFACH 869 m - kabinkovou lanovkou na vrchol Schatzberg 1898 m. Lehká túra či vycházka. SCHATZBERG - romantický vrchol s pěknými výhledy na Kitzbülské a Zillertálské Alpy a vrcholy Vysokých Taur. WILDSCHÖNAU - jedno z nejkrásnějších tyrolských údolí s malebnými horskými loukami a rázovitými vesnicemi. BRIXEN IM THALE - kabinovou lanovkou k horskému jezeru FILZALMSEE 1300 m. U jezera zážitkový svět věnovaný obru. Můžete zkusit Kneippovu vodoléčbu, procházku a obklady rašelinou a stezku pro bosé nohy. ST. JAKOB IN HAUS - sedačkovou lanovkou na vrchol BUCHENSTEINWAND 1456 m. Na vrcholu stojí architektonicky zajímavá rozhledna - Jakubský kříž (Jakobskreuz) s výhledem ze všech čtyř ramen kříže. Originální a jedinečná stavba, která stojí za vidění. Zpět do údolí stejnou lanovkou.

4. den: : KITZBÜHEL 800 m - kabinkovou lanovkou na vrchol KITZBÜHELER HORN 1996 m. Několik lehkých túr po vrcholu nabízejícím krásné panoramatické výhledy. Při sestupu na Alpenhaus 1670 m stojí za prohlídku botanická zahrada - Alpenblumengarten, považovaná za „nejkrásnější zahrádku Evropy“ s kolekcí asi 120 druhů alpských rostlin. KITZBÜHELER HORN - s typickou 102 m vysokou stavbou vysílače patří k nejvýznamnějším vyhlídkovým vrcholům pohoří Kitzbüheler Alpen. Výhled na sjezdovku Hahnenkamm a skalnaté pohoří Wilder Kaiser. ELLMAU 820 m - kabinovou lanovkou na vrchol HARTKAISER 1555 m. Na vrcholu vás čeká zážitkový svět žabáka „Ellmiho“ s botanickou a zoologickou zahradou. Lehká procházka vede přes muzeum kamene v přírodě, dřevěný hrad s rozhlednou a okolo různých dřevěných výtvorů. Zpět do údolí stejnou lanovkou. V odpoledních hodinách se budete pohybovat v místě, kde byl natáčen seriál Doktor z hor II. V podvečerních hodinách odjezd a následná procházka městem KUFSTEIN - „perla Tyrolska“. Městu nad řekou Inn vévodí mohutná pevnost a v její jedné věži jsou největší venkovní varhany na světě. Noční přesun přes Německo do ČR (možný výstup v Plzni).

5. den: : Návrat v ranních hodinách.

Termíny a ceny

11.07. - 15.07.24 čtvrtek - pondělí
polopenze autokarem
12 750 Kč
cena za 5 dní (3 noci)

Cena obsahuje

 • přeprava, 3x ubytování, 3x polopenze, slevová karta „Sommer Card Kitzbüheler Alpen“ a průvodce

Slevy

 • Děti do 15 let
 • Rodinná sleva
 • Seniorská
 • Sleva pro stálé klienty
 • Váleční veteráni a vojáci
(Popis zájezdu byl aktualizován 13.04.2024)