Kanárské Ostrovy - Gran Canaria

0
Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - kanárský Gran kaňon Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Cruz de Tejeda Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Firgas Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Hotel Beverly Park Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Maspalomas Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - městečko Teror Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Playa Amadores Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Playa Amadores Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Playa del Ingles Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Puert de Mogan Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Puerto de Mogan Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Puerto de Mogan Poznávací zájezd Španělsko - Gran Canaria - Puerto Rico

Zájezd pořádá

CESTOVKA POHODA s.r.o.
U Černé věže 26, 37001 České Budějovice

Španělsko / Kanárské ostrovy
Cena od: 28 990
V nabídce od: 04.11.2023
Kód zájezdu: RE/E478-24

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: různéubytování: různé
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky

Dovolená Gran Canaria 2024 - vydejte se s námi na třetí největší ostrov z Kanárských ostrovů, do svěžích borovicových lesů, nad kterými ční už jen prastaré sopečné hory. Gran Canaria patří spolu s Tenerife k největším lákadlům a je přezdívána jako "malý kontinent". Divoké dvoutisícovky v dokonalém souladu s jedinečnou flórou, které se táhnou z centra ostrova, po trase vedoucí divokými roklemi až k pobřeží. Písečné pláže kam jen oko dohlédne, horské masívy i "saharské písečné duny". Zažijte s námi výjimečnou dovolenou, která je kombinací odpočinku a opalování s poznáváním přírody a zajímavých míst!

Playa el Inglés - Las Palmas - Santa Catalina – Caldera de Bandama - Fataga - Roque Nublo - Cruz de Tejeda – Teror – Firgas - Puerto Mogan - Puerto Rico - Maspalomas – Playa el Veril

Časový posun, počasí: ČASOVÝ POSUN
Kanárské ostrovy jsou posunuty o jednu hodinu zpět oproti středoevropskému času.


Ubytování: různé
Hotel Beverly Park*** , oblíbený hotel s výhodnou polohou mezi středisky Playa del Inglés a San Agustín, pobřežní promenáda cca 50 m. V hotelové zahradě 2 bazény, jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. Malé nákupní centrum cca 5 minut chůze. Písečná pláž v bezprostřední blízkosti hotelu. Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

hotel***

UBYTOVÁNÍ
- 7x ubytování v hotelu *** ve 2lůžk. pokojích s příslušenstvím
Hotel Beverly Park*** , oblíbený hotel s výhodnou polohou mezi středisky Playa del Inglés a San Agustín, pobřežní promenáda cca 50 m. V hotelové zahradě 2 bazény, jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. Malé nákupní centrum cca 5 minut chůze, malý supermarket přímo u hotelu. Písečná pláž v bezprostřední blízkosti hotelu. Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

STRAVOVÁNÍ
7x polopenze. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Strava: polopenze

Doprava: letecky
Nástupní místa: 05.10. – 12.10. Odjezd L1, L2

letecky na trase Praha - Gran Canaria - Praha, po destinaci se budeme pohybovat klim. autobusem.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy na Gran Canarii, přílet v odpoledních hodinách, transfer na ubytování do hotelu v Playa del Inglés, letovisko se známou světlou písečnou pláží PLAYA DEL INGLÉS.

2. den: Přesuneme se do hlavního města LAS PALMAS , prohlídka historické části včetně Kolumbova muzea , procházka historickou nákupní čtvrtí a přejezd do centra LPA s parkem Doramas . Uvidíme historický hotel Santa Catalina s kouzelným areálem kanárských budov Pueblo Canario, kde se každou neděli v poledne pořádá folklorní představení tanců a zpěvů v kanárských krojích. Poté přejedeme do přístavu SANTA CATALINA , procházka po promenádě u městské pláže Las Canteras nebo návštěva nejmodernějších akvárií na světě Poema del Mar . Podle časových možností pokračujeme k vyhlídce a k největšímu kráteru ostrova CALDERA DE BANDAMA . Návrat na ubytování.

3. den: I nformační schůzka s průvodcem, pobyt u moře , individuální volno, možnost koupání.

4. den: Celodenní výlet středem ostrova, navštívíme rokli FATAGA , projedeme kanárským Gran Caňonem a zastavíme na vyhlídce, kde spatříme dunovou pláž a palmové oázy. ROQUE NUBLO , vyhlídka na skálu, která je symbolem ostrova. Pokračujeme do centra ostrova CRUZ DE TEJEDA , srdce královských cest s nádhernými výhledy. Fakultativní oběd v místní restauraci. Serpentinovou silnicí se dostaneme do jednoho z nejkrásnějších měst ostrova TEROR , kultovní místo s bazilikou a balkónovými domy. Na závěr dne pokračujeme do města pramenité vody FIRGAS , která kaskádovitě protéká městem a je doprávázena nádherným souborem sevilských dlaždic.

5. den: Polodenní výlet kombinující místní autobusovou a lodní dopravu (loď+autobusy cca 16 €). Dopoledne odjezd do kouzelného přístavu "Kanárských Benátek” PUERTO MOGAN , procházka a fakultativní možnost ponoru se žlutou ponorkou . Příjemná plavba lodním taxi podél západního pobřeží do turistického letoviska PUERTO RICO , odkud se přesuneme linkovým busem na jih ostrova k historickému majáku v MASPALOMAS. P rocházka po promenádě kolem dun až k jezírku v chráněné rezervaci. Individuální volno, možnost posezení v hospůdkách. Návrat do hotelu možný autobusem nebo pěší procházkou po dunách (cca 6,5 km podél pobřeží).

6. - 7. den: Pobyt u moře , individuální volno. Možnost fakultativních výletů (pozorování delfínů, treking do vavřínových lesů) nebo koupání na plážích PLAYA EL VERIL , zlatohnědá pláž, která je lemována kolonádou nebo na pláži PLAYA DEL INGLÉS , která se pozvolně mění v pláž Maspalomas a táhne se v délce dlouhých šesti kilometrů, 6 km zlatých písečných dun.

8. den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště a odlet do ČR.

Termíny a ceny

05.10. - 12.10.24 sobota - sobota
polopenze letecky (Praha)
28 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu Praha - Gran Canaria - Praha,
 • letištní taxy a poplatky,
 • transfer z/na hotel,
 • 7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 7x polopenzi,
 • služby českého průvodce

Cena neobsahuje

 • vstupné, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek:
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • UPOZORNĚNÍ
 • Do kostelů není vhodné jít s holými rameny a v šortkách, může se Vám stát, že nebudete vpuštění dovnitř. Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a turistické oblečení
 • MĚNA A KURZ
 • EURO (značení €)
(Popis zájezdu byl aktualizován 07.02.2024)