Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca ***

0
Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Krakow - Hotel Niebieski Art Spa v Krakowě ***** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca *** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca **** Foto - Tapolca - Hotel Pelion v Tapolca ****

Zájezd pořádá

DATOUR s.r.o.
Kpt. Bartoše 499, 53009 Pardubice

Maďarsko / Tapolca
Cena od: 4 520
V nabídce od: 09.12.2022
Kód zájezdu: 23MZBPEL

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Lázně a wellness pobyty
  • Aktivní dovolená
  • Lyžování
  • Pro seniory

luxusní hotel leží cca 14 km severně od Balatonu, cca 500 m od centra malého městečka Tapolca. Hotel obklopuje veliká zahrada s různými sportovními zařízeními.

nas_tip: Hotel s bazény a s možností krátkých pobytů.

Poznámky: po celou sezonu minimální počet nocí 2, nástupní dny na ubytování každý den a akce 7=6. V obdobích 02.01.-06.04. a 05.11.-21.12.23 platí akce 4=3, 5=4 a 6=5. V obdobích 10.04.-30.06. a 03.09.-20.10.23 platí akce 4=3 při pobytech neděle - čtvrtek nebo pondělí - pátek. Pobyt se psem není možný.


Ubytování: hotel ***
vybaveni: hala s recepcí, wi-fi zdarma, výtah, restaurace, bar, kavárna, herna pro děti, parkoviště zdarma, zahrada s lehátky a slunečníky pro hosty, dětské hřiště.

pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén, klimatizaci, trezorek, balkon a k dispozici jsou župany. Rodinné pokoje tvoří 2 místnosti a minimální obsazenost těchto pokojů je 4 osoby.

zazemi: v ceně venkovní bazén 225 m2, vnitřní bazén 80 m2, pára, termální bazény, dětský bazén, sauna, finská sauna a biosauna. Od pondělí do pátku je možné zdarma navštívit ve vyhrazených časech i hotelovou solnou léčivou jeskyni. V hotelu je i posilovna a hřiště na beach volejbal. Za poplatek je možné využívat tenisové kurty, squashové kurty, stolní tenis, kulečník, či si půjčit kola. Hotel nabízí za poplatek také masáže.

Strava: polopenze
polopenze – snídaně i večeře bufet.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • ubytování s polopenzí, ložní prádlo

Cena neobsahuje

 • Příplatky: pobytová taxa cca 1,7 Euro/noc/osoba od 18 let, komplexní pojištění 39 Kč/osoba a den, připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a pobyt

Slevy

 • děti ubytované na 3. a 4. lůžku do 3,9 let zdarma, 4-11,9 let 50%, 12-17,9 let 30%
 • Slevové akce: po celou sezonu platí akce 7=6. V obdobích 02.01.-06.04. a 05.11.-21.12.23 platí akce 4=3, 5=4 a 6=5. V obdobích 10.04.-30.06. a 03.09.-20.10.23 platí akce 4=3 při pobytech neděle - čtvrtek nebo pondělí - pátek
(Popis zájezdu byl aktualizován 26.11.2023)