Falkland Islands - South Georgia - Antarctica (m/v Hondius)

0
Trasa plavby Oceanwide Expedition OW-HDS26-24 Hondius Antarctica landscape © Oceanwide Expeditions (3).jpg Oceanwide Expeditions Hondius Antarctica landscape © Oceanwide Expeditions (6).jpg Oceanwide Expeditions Hondius on board atmosphere 5010.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5098.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5104.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5111.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5138.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5389.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5394.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5637.jpg Mike Louagie Hondius on board atmosphere 5735.jpg Mike Louagie Hondius South Georgia landscape © Oceanwide Expeditions.jpg Oceanwide Expeditions Hondius, Dining room 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Dining room 03.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Exterior.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Grand Suite 03.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Junior suite 02.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Lecture room 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Lecture room 02.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Library 02.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Lobby 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Observation lounge bar 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Observation lounge Hondius map 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Staircase 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Superior cabin 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Svalbard Franklin Braeckman Hondius, Svalbard Pippa Low Hondius, Twin deluxe cabin 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Twin Porthole cabin 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Twin Window cabin 01.jpg Ivan Ivanisevic Hondius, Zodiac boarding 01.jpg Mike Louagie

Zájezd pořádá

SOLEADA s.r.o.
Moskevská 658/41, 46001 Liberec

Antarktida
Cena od: 170 000
V nabídce od: 29.04.2022
Kód zájezdu: OW-HDS26-24

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: loď / jachtaubytování: loď / jachta
  strava: plná penzestrava: plná penze
  doprava: vlastnídoprava: vlastní


Ubytování: loď / jachta

Hondius je první registrované polární plavidlo třídy 6. Splňuje nejpřísnější bezpečností, ale i ekologické požadavky IMO (International Maritame Organization) pro polární oblasti. Využívává nejmodernější technologie jako LED světla, ekologicky šetrné nátěry a oleje nebo speciální systém optimalizace spotřeby energie. Loď je také vybavena stabilizátory, které zvyšují komfort plavby v polárních oblastech. Toto plavidlo nabízí vysoký komfort pro 170 pasažérů v 80 kabinách a během plavby se o klienty stará 72 osob posádky. Celá jedna paluba je vyhrazena jako přednáškový a pozorovací sál, kde se konají odborné přednášky ve více jazycích. Interier lodě je moderní a útulný a její malá velikost umožňuje velice rychle reagovat na případné změny počasí nebo možné pozorování polární fauny. Hlavním cílem těchto polárních plaveb je pozorování fauny a flóry jak z paluby lodě tak i během výstupů na pevninu, tak i různorodé outdoorové aktivity. Proto je na palubě k dispozici dostatečný počet člunů Zodiac, které slouží k bezpečné přepravě pasažerů na pobřeží. K pohodlnějšímu nástupu a výstupu jsou na lodi dva speciální vchody v úrovni hladiny moře. Hondius je poháněn dvěma motory o výkonu 4200KW s maximální rychlostí 15 uzlů. Na lodi je restaurace / přednášková místnost, bar/pozorovací místnost a otevřené paluby. K dispozici jsou nafukovací čluny k vylodění na pobřeží.

Strava: plná penze

Během celé plavby je zajištěna plná penze včetně nápojů (káva,čaj, voda). Ostatní nápoje alkoholické i nalkoholické je možné zakoupit v baru.

Doprava: vlastní
Na přání klienta zajistíme leteckou dopravu do místa nalodění a případně ubytování nebo další program v destinaci.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • plavbu dle uvedeného itineráře
 • ubytování na palubě lodě Hondius ve vybrané kabině
 • stravování na palubě formou plné penze (čaj, káva, voda)
 • exkurze na pevninu včetně plaveb na zodiacích
 • zdarma zapůjčení gumových holínek a sněžnic
 • odborné přednášky na palubě
 • přístavní taxy
 • pojištění organizátora plavby proti úpadku
 • podrobný předjezdový manuál
 • transfer zavazadla na loď z určeného místa
 • skupinový transfer přístav - letiště

Cena neobsahuje

 • doprava do/z místa nalodění, transfery, případný nocleh před/po plavbě
 • v ceně dále není zahrnuto: telefonní a internetové služby, praní prádla, alkohlické i nalkoholické nápoje na baru
 • komplexní cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (1,7x základní ceny), v případě sdílení kabiny není nutné platit single příplatek ( Twin, Triple a Qudruple kabiny)
 • obvyklé spropitné na konci plavby pro stevardy a další obsluhující personál na palubě (pokyny budou poskytnuty)

Slevy

 • děti do 16 let sleva 40% v kabině s dvěma dospělými osobami ( Superior a Triple)
 • 5% sleva pro klienty na druhé a další plavbě
(Popis zájezdu byl aktualizován 06.05.2022)