Hamburk - Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem)

0
Poznávací zájezd do Hamburku - Navigační věž u přístavu Hamburg - bývalé sklady nad vodními kanály Hamburg - vodní kanály Hamburk - Labská filharmonie Hamburk - městská radnice Hamburk - vlakové nádraží Hamburk - výletní loď na Labi Lübeck - domy Salzspeicher Lübeck - historické centrum Lübeck - historické památky Lübeck - Holštýnská brána Poznávací zájezd do Německa - Hamburk Poznávací zájezd do Německa - kanály v Hamburku Poznávací zájezd Hamburk - noční centrum města s radnicí Vlakový zájezd do Hamburku a Lübecku Zájezd do Hamburku - bývalé obchodní sklady Zájezd do Hamburku - Labská filharmonie a lodě Zájezd do Hamburku - přístav Zájezd do Hamburku - vlakem z Česka Zájezd Hamburg - nočně nasvícené město na vodě

Zájezd pořádá

CK HOŠKA TOUR
náměstí Karla Václava Raise 160, 50781 Lázně Bělohrad

Německo / Hamburk
Cena od: 10 950
V nabídce od: 21.04.2022
Kód zájezdu: 57

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: vlakemdoprava: vlakem
  • Poznávací zájezdy

Hamburg: Brána do světa a Lübeck (vlakem) Hamburk s průvodcem. Pohodlná cesta vlakem. TIP: Město se řadí mezi nejkrásnější evropské metropole. Hamburk se rozkládá na Jutském poloostrově při ústí Labe do Severního moře. Město patří k největším a nejvýznamnějším přístavům nejen Evropy ale i světa. Najdete zde mnoho památek a pozoruhodných mostů. Poznejte s námi moderní metropoli se zajímavou architekturou a kulturními zajímavosti. Čeká vás vynikající gastronomie a rušný noční život. Část města s názvem Binnenalster se nalézá přímo v srdci města. Je lemovaná kavárnami, různými obchody, známá je ulice Jungfernstieg. Kouzelná je prohlídka historické části Speicherstadt a Wunderland. Samozřejmě vás uchvátí okružní jízda lodí přístavem. A mimochodem, víte kde je v Hamburku český přístav?


Ubytování: hotel

Strava: snídaně

Doprava: vlakem

Program zájezdu

1. den: : 1. DEN V dopoledních hodinách odjezd vlakem z Prahy do Hamburku. Podvečerní a večerní prohlídka centra druhého největšího města Německa. Nemineme čtvrť červených luceren. Čas bude i na ochutnávku rybích specialit a německých jídel . 2. - 3. DEN HAMBURG - vyhlídková plavba přístavem. Prohlídka památek - radnice, opera, televizní věž, promenáda Junafernstieg, úžasná je vyhlídka z věže kostela sv. Michaelis. Čtvrt Kontohausviertel byla postavena v expresionistickém stylu a je zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Možnost prohlídky muzea v Kunsthalle, kde najdete sbírky od antiky až po současnost. Případně mezinárodního námořního muzea, botanické zahrady Planten un Blomen či areálu modelových železnic Wunderland. 4. DEN LÜBECK - fakultativní jednodenní výlet vlakem do marcipánového klenotu Baltu. Bývalé hanzovní město. Památky v centru města jsou zapsány na seznamu UNESCO. K dominantám města patří chrám sv. Marie. Kuriozitou je starobinec ze 13. století, slavná Holštýnská brána a z věže kostela sv. Petra budete mít výhled na celé město. Město je vůbec plné romantických uliček s malými domky, kde žijí především umělci. Lübecký marcipán je považován za nejlepší na světě. 5. DEN HAMBURG - dopoledne ještě prohlídka města, návštěva rybího trhu a nákup suvenýrů. V časných odpoledních hodinách odjezd, příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • vlak Praha – Hamburg – Lübeck a zpět, 4x ubytování, 4x snídaně a průvodce

Cena neobsahuje

 • vstupy

Slevy

 • Děti do 15 let
 • Rodinná sleva
 • Seniorská
 • Skupinová (nad 6 osob)
 • Sleva pro stálé klienty
 • Váleční veteráni a vojáci
(Popis zájezdu byl aktualizován 28.01.2024)