Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy)

0
Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZANI (letecky z Prahy) Foto - Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + VÝLET LODÍ K OSTROVU MNEMBA (letecky z

Zájezd pořádá

Radynacestu, s.r.o.
Chelčického 531/3, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava

Tanzánie / Stone Town
Cena od: 46 990
V nabídce od: 04.02.2022
Kód zájezdu: 14741A

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: plná penzestrava: plná penze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy

Zrelaxujte tělo, uvolněte mysl a potěšte své smysly. Kde? Vsaďte na Zanzibar… Užijete si vyhřátý Indický oceán a jeho korálové království. Podráždíte svůj čich vůněmi ostrovního koření a odhalíte taje jeho pěstování. Poznáte život tropického pralesa. Ochutnáte mořské speciality i lahodné drinky. Dopřejte si odpočinek a nové zážitky – objevte ráj Zanzibaru bez davů turistů!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel: Zavazadlo v ceně zájezdu:  kabinové zavazadlo o max. hmotnosti 7 kg (toto zavazadlo patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček)

Zavazadlo v ceně zájezdu:  odbavované zavazadlo o hmotnosti do 25 kg (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)


Podmínky vždy platí pro jednoho cestujícího, pokud není uvedeno jinak.

Hmotnosti zavazadel nelze sčítat.

Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo dle uvedených podmínek. Zavazadlo k odbavení (pokud není v ceně) lze objednat nejpozději 30 dní před termínem zájezdu.

Cestovní pojištění: Kooperativa B Svět (100 Kč / den / osoba)
Slavia D - Travel High 2.0 + STORNO (174 Kč / den / osoba)
Slavia E - Travel OVERSEAS 2.0 + STORNO (250 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění


Ubytování: hotel ****
ubytování ve 4* hotelu

Strava: plná penze
plná penze možností navýšení na All Inclusive

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy, let na Zanzibar s jedním přestupem.

2. den: Po příletu odjedeme na ubytování u krásné pláže v Nungwi. A je to tady! Začínáme nabíjet baterky v exotickém ráji… Na své si přijdou i cestovatelé, kteří dávají přednost aktivní dovolené.  Po příletu se přesuneme objednaným transferem do severní části ostrova do Nungwi, kde se ubytujeme. Zanzibarské zážitky zahájíme zaslouženým odpočinkem, jedním z hlavních cílů naší cesty. Dopřejeme si čas relaxací na bílé pláži, plaváním, potápěním nebo šnorchlováním, procházkou po okolí, vynikajícím jídlem… Jak bude komu po chuti. Začneme si plnými doušky užívat pohodu tohoto nádherného afrického ostrova. Odpočinkem můžete strávit celý týden nebo si naplánovat atraktivní fakultativní výlety , při kterých se vydáte za tajemnou historií ostrova , poznáte jeho skrytá zákoutí nebo budete objevovat úžasnou ostrovní flóru a faunu .

3. den: Dokonalá dovolená nabírá své obrátky. Dnes vyrazíme objevovat metropoli ostrova a na výlet na ostrov Prison Island. Odhalíme tajemství o vězení, které nikdy nebylo. A navštívíme želví kolonii, kde nahlédneme do života těchto unikátních tvorů. Bezstarostná ostrovní idylka. I dnešek můžeme věnovat oddechu, procházkám po pláži či slunění. Pro dobrodružné povahy je připraven fakultativní výlet. Na fakultativním výletě do hlavního města si projdeme nejznámější památky nejstarší části metropole zvané Stone Town , mezi které bezesporu patří dům Freddieho Mercuryho , Anglikánská katedrála či nejvyšší a největší budova ve městě House of Wonders . Vychutnáme si atmosféru místní tržnice, kde je základem smlouvání u ryb, cukrové třtiny, koření i ovoce, a po celou dobu se budeme kochat krásnými ručně vyřezávanými domovními dveřmi, které jsou pro ostrov tak typické. Prison Island , nebo svahilsky Changuu, je cca 800 metrů dlouhý ostrov. Stavba, která se zde nachází, nikdy nebyla věznicí, jak odkazuje anglický název, ale sloužila jako překladiště otroků . Budova po zrušení otroctví pak fungovala jako karanténní místo během epidemie žluté horečky. Dnes je to oblíbené místo návštěvníků, kteří zde najdou překrásnou pláž a ideální podmínky pro šnorchlování . Hlavním lákadlem na ostrově je zdejší kolonie želv obřích, které jsou druhé největší na světě. Kdo upřednostní relax, může i dnes pokračovat v odpočinku na pláži a koupání v oceánu.

4. den: Stín palem, žhavé slunce, osvěžující vlny oceánu. Plážová pohoda je tu samozřejmostí! Bezstarostná ostrovní idylka. I dnešek můžeme věnovat oddechu, procházkám po pláži či slunění.  Odpočinek na prvním místě. Budeme pokračovat v lenošení a užívat si atmosféru rajského ostrova. 

5. den: Relax na ostrově si můžeme vychutnávat s drinkem v ruce nebo se vydat třeba na výlet Safari Blue. Celý den můžeme věnovat odpočinku na pláži s drinkem v ruce nebo ochutnáváním místní kuchyně . Kdo bude mít zájem, může šnorchlovat  na lodním výletě na Safari Blue.

6. den: Dnešek se ponese ve znamení bezstarostného odpočinku nebo zkoumání vnitrozemí ostrova. Na zájemce opět čeká fakultativní zážitek. Vydáme se do Národního parku Jozani a do zahrady koření, kterými je Zanzibar proslulý. Užívat si, ochutnávat, relaxovat… I to bude hlavním heslem dne. Pokud máte chuť na další objevování, nepřijdete zkrátka. Je pro vás připraven fakultativní zážitek s návštěvou exotického pralesa NP Jozani . Vydáme se do vnitrozemí ostrova rovnou do srdce NP Jozani, kde při pozorování exotické fauny a flóry zapojíme naše smysly. Prales, který kdysi pokrýval většinu ostrova, zde ukrývá množství endemických živočichů . Potkat můžeme guarézu červenou, antilopu suni alebo  kočkodana diadémového. Při jejich pozorování zaostříme zrak, zbystříme sluch a v neposlední řadě otestujeme i hmat. Tropickou vlhkost prostředí pocítíme na vlastní kůži. Dalším z MUST na Zanzibaru je Spice tour  – ochutnávka a nákup koření, pro které je Zanzibar domovinou – hřebíček, vanilka nebo muškátový oříšek. Otevřete plně své chuťové a hlavně čichové smysly a poznávejte koření, které pochází přímo z tohoto krásného ostrova. Zájemci o tento výlet na místní farmě poznají, jak se koření pěstuje a samozřejmě budou mít možnost jej jak ochutnat, tak přivést nějaké do své vlastní kuchyně.

7. den: A je tady rozloučení s rájem. Poslední den si užijeme naplno! Máme poslední celý den na to, abychom si užili tento pohádkový ostrov. Můžeme bezstarostně odpočívat , znovu si dopřát to, co se nám líbilo nejvíc nebo vyzkoušet, co jsme ještě nestihli. Běh po pobřeží, vodní sporty, výlet loďkou… To je váš den, tak si ho užijte naplno!

8. den: Odlet ze Zanzibaru dle aktuálního letového řádu. V závislosti na čase letu se přesuneme transferem na letiště a odletíme zpět do ČR.

9. den: Přílet do Prahy.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • letenka Praha – Zanzibar a zpět včetně letištních tax (s přestupem)
 • kabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • doprava z letiště na ubytování a zpět
 • 6x ubytování
 • 6x plná penze
 • český průvodce po celou dobu pobytu (od příletu do odletu, mimo volný program)

Cena neobsahuje

 • fakultativní výlety s průvodkyní: výlet do Stone Town, Spice tour, výlet na Prison Island, výlet do NP Jozani – ceny výletů se odvíjejí od počtu zájemců a pohybují se od 50 USD/osoba do 80 USD/osoba včetně transferu
 • vyřízení turistického víza: 50 USD/osoba
 • příplatek za All Inclusive: 6 000 Kč/osoba
 • cestovní pojištění
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 10 600 Kč
(Popis zájezdu byl aktualizován 11.12.2023)