Rakousko - Turistika V Údolí Glemmtal

0
Turistika Rakouské Alpy - Saalbach Poznávací zájezd Rakousko - Salcburk Poznávací zájezd Rakousko - Salcburk - Hohensalzburg Poznávací zájezd Rakousko - Salcburk - zámek Mirabell Poznávací zájezd Rakousko - Zell am See Poznávací zájezd Rakousko - Zell am See Poznávací zájezd Rakousko - Zell am See Turistika Rakouské Alpy - Leogangské hory - Birnhorn Turistika Rakouské Alpy - Saalbach Turistika Rakouské Alpy - Saalbach- Hinterglemm Turistika Rakouské Alpy - Saalbach-Hinterglemm Turistika Rakouské Alpy - Saalbach-Hinterglemm Turistika Rakouské Alpy - Wildenkarkogel Turistika Rakouské Alpy - Zell am See

Zájezd pořádá

REDOK TRAVEL s.r.o.
Nám. Míru 19, 56802 Svitavy

Rakousko
Cena od: 11 990
V nabídce od: 15.10.2021
Kód zájezdu: A667-22

 • ubytování: různéubytování: různé
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Poznávací zájezd do Alp s lehkou turistikou, to je údolí Glemmtal, ideální lokalita pro příznivce turistiky všech náročností. Okolní vrcholy (1900 – 2100 m) jsou travnaté a oblé, protkané nespočtem značených turistických tras s fantastickými výhledy na okolní Alpské masívy. Karta Joker Card, umožňuje zdarma využití lanovek v údolí, místní dopravu a zdejší aquapark. Zájezd je ideální příležitost pro ty z vás, kdo si chce udělat program přesně dle svých představ, nezávisle na skupině. Nezbytné zázemí k turistickým výpravám poskytuje osvědčený hotel 4* se znamenitou stravou a relaxačním wellness.

Zell am See - Saalbach - údolí Glemmtal - Talschluß – Leogang - Wildenkarkogel - Kohlmaiskopf - Hinterglemm - Reiterkogel - Zwölferhorn - Salcburk

Orientační ceny vstupného: Glemmtal - Golden Gate Bridge 9 €
Salcburk – Hohensalzburg – vstup vč. knížecích pokojů a zubačky T/Z (dospělí) 15,50 €
Salcburk – Mozartův rodný dům (dospělí) 11 €
Salcburk: Residence 12 €

V ceně zájezdu je zahrnuta "Joker Card", která zajišťuje bezplatné využití vybraných lanovek (každou vždy 1x denně T/Z), linkové autobusové dopravy v údolí, projížďky lodí, bezplatné návštěvy některých muzeí a bazénu v celém údolí Glemmtal. Na některé atrakce v údolí obdržíte na základě této karty pouze slevu. Více informací najdete na http://www.ckmauthner.cz/saalbach-hinterglemm-joker-card

Na co se můžete těšit: Turisticky příjemná oblast údolí Glemmtal
Karta Joker Card v ceně
Odpočinek, koupání, turistika
Visutý most Golden Gate Bridge


Ubytování: různé
hotel **** v Saalbachu, prostorné, designové dvoulůžkové pokoje a rodinné apartmány s vlastním příslušenstvím, Sat-TV a balkonem. Hotelovým hostům je k dispozici wellness a saunový svět.

hotel****

UBYTOVÁNÍ
- 5x ubytování v Saalbachu, hotel **** - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím a balkonem
- Hotel **** v Saalbachu, prostorné, designové dvoulůžkové pokoje a rodinné apartmány s vlastním příslušenstvím, Sat-TV a balkonem. Hotelovým hostům je k dispozici wellness a saunový svět.
- CK si vyhrazuje právo změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
5x polopenze - bohatá snídaně, večeře o 4 chodech a salátový bufet, 5x odpolední svačina (koláč, uzenina). Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Strava: polopenze

Doprava: autokarem
Nástupní místa: 05.07. - 10.07. odjezd D + Ostrava (+500)
09.08. - 14.08. odjezd D + Ostrava (+500)

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách do Rakouska. Cestou klimatické lázně ZELL AM SEE , na břehu stejnojmenného jezera, procházka historickým centrem města a po jezerní promenádě. Odpoledne příjezd do údolí GLEMMTAL , obklopeného travnatými horami Pinzgau a Kitzbühelskými Alpami. Ubytování na hotelu v SAALBACHU , večeře.

2. den: Poznávání údolí GLEMMTAL – Talschluß (Konec údolí) – turistický ráj s trasami nejrůznějších délek a náročností, podél nespočtu vodopádů. Největší lanový park Rakouska TOP OF , zavěšení na laně můžeme "přeletět" celé údolí. Hlavní atrakcí je 200 m dlouhý visutý most Golden Gate Bridge , spojující ve výšce 42 m obě strany údolí a navazující na 1 km dlouhou stezku v korunách stromů. Odpoledne návrat do hotelu, večeře.

3. den: Z LEOGANGU v sousedním údolí, výjezd lanovkou na vrchol ASITZ . Méně zdatní turisté se mohou po procházce k vrcholu Asitzkopf (1914 m) vrátit k čekajícímu autobusu a tím se vrátit zpět do údolí Glemmtal. Vrchol Asitzkopf skýtá panoramatický výhled na okolní Alpské masívy. Zdatnější turisté mohou pokračovat značenou turistickou stezkou přes vrcholy WILDENKARKOGEL (1910 m), PRÜNDELKOPF (1 881 m) až k vrcholu KOHLMAISKOPF (1749 m) a odtud se vrátit lanovkou, popřípadě pěšky, zpět do hotelu. Ti nejzdatnější pak návrat do hotelu pěšky.

4. den: Dopoledne se nabízí výjezd lanovkou ze sousedního střediska HINTERGLEMM , a následný pěší výstup na vrchol REITERKOGEL (1818 m). Odpoledne se nabízí možnost využití lanovky na severní straně údolí na vrchol ZWÖLFERKOGEL (1983 m) s úchvatnými panoramaty na ledovce Vysokých Taurů. Díky kartě Joker Card a husté frekvenci místních autobusů pendlujících údolím si můžeme program udělat podle svých představ.

5. den: Volný den, odpočinek a případné koupání v aquaparku v Saalbachu nebo turistika s využitím lanovky Schattbergbahn a následně po dálkové hřebenové stezce Pinzgauer Spaziergang přes vrcholy vyšší 2000 m.

6. den: Po snídani odjezd na prohlídu SALCBURKU (UNESCO), "Řím severu" - historické centrum , Getreidegasse – Mozartův rodný dům, Domplatz, pevnost Hohensalzburg, zámek Mirabel s velkolepými zahradami. Příjezd do ČR ve večerních hodinách, Praha cca ve 22.30 hod.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • dopravu lux. klim. busem,
 • 5x ubytování v hotelu **** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím a balkonem,
 • 5x polopenzi – snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech (krajové speciality) a salátový bufet, 5x odpolední svačina (koláč, uzenina),
 • volné využití hotelového wellness a WiFi,
 • kartu Joker Card – zdarma veškeré lanovky, pravidelné autobusové linky v údolí, koupaliště v Saalbachu,
 • průvodce CK

Cena neobsahuje

 • vstupné mimo kartu,
 • fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • Fakultativní příplatek:
 • 1lůžk. pokoj 2500 Kč (povinné při nedoobsazení) - omezené množství,
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 240 Kč,
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
 • Vstupné, platby: ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ (z r. 2021) – ceny v EUR (€)
 • Glemmtal - Golden Gate Bridge 9 €
 • Salcburk – Hohensalzburg – vstup vč. knížecích pokojů a zubačky T/Z (dospělí) 15,50 €
 • Salcburk – Mozartův rodný dům (dospělí) 11 €
 • Salcburk: Residence 12 €
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • Doporučujeme na vstupy cca 70 €, není podmínkou všechny objekty navštívit. Další kapesné dle vlastního uvážení. V ceně je zahrnuta regionální karta výhod Joker Card - zdarma veškeré lanovky, pravidelné autobusové linky v údolí, koupaliště v Saalbachu, více na . Vstupné do navštívených objektů a ostatní vláčky, lanovky, MHD, lodičky u výletů mimo kartu nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci "cena zahrnuje" výslovně uvedeno jinak
 • MĚNA A KURZ
 • EURO (značení EUR nebo €), 1 € = cca 26 Kč

Slevy

 • děti se dvěma dospělými na pokoji - dítě do 11,99 let sleva 6 350 Kč, dítě 12-15,99 sleva 4 150 Kč
(Popis zájezdu byl aktualizován 04.08.2022)