Kaprun / Zell am See - Rakousko - Kaprun - Zell am See - hotel Wasserfall***

0
Kaprun Bruck, před hotelem Hotel Wasserfall Kaprun Kaprun Kaprun

Zájezd pořádá

Cestovní kancelář ČiLe s.r.o.
Rybník 244, 56002 Česká Třebová

Rakousko / Salcbursko
Cena od: 5 310
V nabídce od: 31.08.2021
Kód zájezdu: 1264

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Aktivní dovolená
  • Lyžování

Poloha: Hotel Wasserfall*** leží v srdci národního parku Vysoké Taury přímo pod třítisícovými vrcholy. K Areitbahn jezdí zdarma skibus. Skipas lze koupit v hotelu.

sleva FM do 20.12.2020

Rakousko - Kaprun - Zell am See - hotel Wasserfall***:

Rakousko - Kaprun - Zell am See - hotel Wasserfall***:
Ubytování:

Hotel Wasserfall leží v srdci národního parku Vysoké Taury přímo pod třítisícovými vrcholy. Do lyžařského střediska Zell am See jezdí občasný skibus.

Vybavení hotelu: restaurace, wellness (sauna, parní komora, infra sauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost, zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště.Pokoje: vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wifi modem), trezorem.Stravování: polopenze (snídaně formou bufetového stolu, k večeři tříchodové menu).SKIPAS SKI ALPIN CARD platí pro skiareál Zell am See - Kaprun a letos NOVĚ i pro Saalbach - Hinterglemm.NOVÉ velkorysé PROPOJENÍ: přímo z Kaprunu - areálu Maiskogel lze dojet lanovkami až na Kitzsteinhorn a ze Zell am See do Viehhofenu (skiareál Saalbach - Hinterglemm. Tzn. lze opravdu využít 1 skipass na oba veliké areály vč. ledovce!!!Lyžařský skiregion Zell am See–Kaprun:

Skiareál Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel nabízí 138 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti a více než 50 vleků a lanovek. Na ledovci Kitzsteinhorn je sníh od podzimu až do léta.

Areál Kaprun je vyhovující i v případě nedostačující sněhové pokrývky (má ledovec). Proto v případě špatných sněhových podmínek budeme lyžovat v tomto areálu. Areály Zell am See, Maiskogel a Kaprun jsou propojeny skibusy.Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu technický doprovod, který může být klientům nápomocen.Program je orientační a CK jej může změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách či aktuální situaci v místě.


Ubytování: hotel ***
Vybavení:


Restaurace, wellness (sauna, parní komora, infra sauna), připojení na internet na pokoji (přes kabel), bezdrátové připojení v restauraci, lyžárna, prádelna (za poplatek), nekuřácká místnost, zahrada pro hosty, parkoviště, dětské hřiště. Zvířata se neubytovávají. Check in od 15 hodin. Check - out do 10 hodin.

Pokoje: Vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, internetovou přípojkou (lze zapůjčit za kauci wifi modem), trezorem. Nekuřácké pokoje. Některé s balkonem. Přistýlky se slevou mohou být rozkládací gauče nebo patrové postele.


Ubytování: Ubytování min. na 3 noci.

Strava: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: : Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 22.00, Praha okolo 00.30 následujícího dne) směrem České Budějovice, Salzburg.

2. den: : Ráno přijedeme do jednoho z největších a nejlepších skiareálů Zell am See-Kaprun, kde strávíme celý den lyžováním. Večer přejedeme do hotelu, kde nás po ubytování čeká večeře.

3. den: : Po snídani odjedeme autobusem do Zell am See na celodenní lyžování. Po lyžování se společně vrátíme do hotelu, přičemž zájemci mohou využívat skibus. Individuálně se lze dopravovat i na lyžování do skiareálu SKICIRKUS Saalbach - Hinterglemm, který funguje na stejné permanentce a je částečně propojen se skiareálem Zell am See Kaprun.

4. den: : Po snídani a vyklizení pokojů odjedeme autobusem na celodenní lyžování do Zell am See. Odpoledne po lyžování vyrazíme zpět do ČR.

5. den: : Návrat v pozdních nočních až časných ranních hodinách (Praha okolo 23 hodiny, Česká Třebová okolo 2.00), další dle trasy.

Termíny a ceny

17.03. - 20.03.22 čtvrtek - neděle
polopenze autokarem
Sleva 5% 5 590 Kč 5 310 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

Cena obsahuje

 • dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
 • 2x ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích s příslušenstvím v ***hotelu;
 • 2x snídani (formou bufetového stolu);
 • 2x večeři;
 • každodenní dopravu k vlekům do Zell am See;
 • použití wellness v hotelu;
 • služby technického doprovodu;
 • pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • pojištění léčebných výloh pro lyžaře, odpovědnosti a storna Allianz pojišťovny, a. s. (350 Kč dospělý, 175 Kč dítě do 15 let, 700 Kč senior nad 70 let);
 • pobytové taxy (asi 1,5 €/os./noc, nutno platit na místě);
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 600 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
 • skipasy: speciální cena třídenních skipasů pro skupinu od 20 osob: 144 € dospělý, 95 € mládež (nar. 2004–2004), 65 € dítě (nar. 2005–2014), dítě narozené po roce 2015 v doprovodu rodičů zdarma (nutný doklad pro dítě);
 • vratná kauce na skipas/keycard: 2 €
(Popis zájezdu byl aktualizován 08.10.2021)