Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh *****

0
Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Foto - Hurghada - Hotel Gravity Sahl Hasheesh *****

Zájezd pořádá

FlyDovolená s.r.o.
Vodičkova 41, 11000 Praha

Egypt / Hurghada
Cena od: 17 080
V nabídce od: 11.06.2021
Kód zájezdu: HU57

  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Luxusní hotel se nachází v letovisku Sahl hasheesh se rozléhá na ploše přesahující 30 tisíc metrů čtverečních. Je tvořen hlavní 6ti patrovou budovou a celkem 20 vilkami. Letiště v Hurghadě je vzdáleno 25 km, centrum Hurghady cca 28 km. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají kombinaci kvalitních služeb, komfortní ubytování a pestrý program all inclusive. V nedávné době byl postaven i velký aquapark, takže i rodiny s dětmi si zde přijdou na své. Klienti dozajistě také určitě ocení fakt, že jako jediný hotel disponuje vlastním duty free shopem

Pláž: Krásná písečná pláž o délce 220 m se rozléhá přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Na pláži se rovněž nachází bar v rámci programu all inclusive. Vstup do moře je velmi pozvolný a je m,ožné využít hotelové molo.

Poznámka: HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!!

EGYPT se aktuálně ke dni 3.2.2021 nachází na SEZNAMU ZEMÍ V KATEGORII - TMAVĚ ČERVENÁ (ZEMĚ S VELMI VYSOKÝM RIZIKEM)
Cestující z těchto zemí (jak cizinci, tak čeští občané) musí před cestou do ČR vyplnit příjezdový formulář a zároveň podstoupit PCR test (antigenní nestačí), jehož provedení není na začátku cesty starší než 72 hod. a nechat si vystavit písemné potvrzení o výsledku. Následně musí předložit druhý PCR test (antigenní nestačí) provedený v ČR, který lze provést nejdříve 5. den od příjezdu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (v praxi je tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.

ZDARMA změna termínu všem osobám, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu do Egypta pokud je některý z klientů pozitivní na Covid-19 před odletem do Egypta, nebo má nařízenou karanténu lékařem či hygienou. Je nutno doložit písemným potvrzením. Nutno zrušit, či změnit alespoň 24 hodin před odletem, pokud tak nebude učiněno, mohou být aplikovány storno poplatky vč. poplatků za změnu letenek.“ (platí pouze pro lety se společností AIR CAIRO)

EGYPT - AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU + VÍZOVÁ POVINNOST

Vízum za poplatek pro odlety od 1.5.2021 - Vízum si můžete objednat při koupi zájezdu za 790 Kč/os. nebo si jej můžete zakoupit až po příletu na letišti v Egyptě za cca 25 $. Podmínkou pro vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně půl roku po návratu ze země.
Držitelé cestovních pasů jiných států než ČR jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu.

- Aktuální informace ohledně destinace naleznete zde: http://www.flydovolena.cz/download/Bezpecnostni_opatreni_v_Egypte.pdf

!!! DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!!!
Klienti, kteří po příletu do Egypta předloží očkovací certifikát proti COVID-19, budou osvobození od povinnosti předložit negativní PCR test.

Očkovací certifikát musí obsahovat:
1) potvrzení o očkování dvěma dávkami vakcíny (Pfizer / BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, Sputnik V, jedna dávka Johnson & Johnson *)
2) QR kód
3) musí být v tištěné formě a v angličtině
* Akceptovány jsou vakcíny povoleny WHO a 14 dní po úplném očkování.

Děti mladší 6 let nemusí mít PCR test, ani nemusí předložit očkovací certifikát, vstup do Egypta jim bude povolen.
Děti / Dospívající ve věku od 6 do 18 let se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu, podle předchozích nařízení.

- Očkovací certifikáty budou kontrolovány na letišti v Egyptě.
- Cestující bez očkovacího certifikátu, se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu, ne starším než 72 hodin nebo budou testováni na letišti v Egyptě za poplatek.

Aktuální vstupní podmínky spojené s COVID 19 – klienti co nemají ukončené očkování viz.výše !!!
- Do Egypta je potřeba PCR test, můžete se nechat otestovat i v destinaci.
Počínaje dnem 1. září 2020 mění Egypt nařízením premiéra režim vstupu pro všechny příchozí na území země. Nově je na všech místech vstupu zavedena povinnost předložit při příjezdu do země negativní výsledek PCR-testu ne starší než 72 hodin. PCR-test je nově vyžadován i v letoviscích Šarm el-Šajch, Hurgháda, Marsa Matrouh, Taba, Marsa Alam a nadále v hlavním městě Káhiře. V letoviscích Šarm el-Šajch, Hurgháda, Taba, Marsa Alam je možné podstoupit PCR-test přímo na letišti za cenu 30 USD. Děti do 6 let jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusejí PCR-test podstupovat!
- Každý cestující musí vyplnit prohlášení cestovatele s osobními údaji, které následně odevzdá při příletu do EAR.
- Po příletu na letiště v EAR bude všem cestovatelům změřena teplota.
- Každý cestující musí mít uzavřeno zdravotní cestovní pojištění !
- Osoby cestující z Egypta mají povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, a to ještě před příjezdem do ČR. Vyplněním a odesláním formuláře tak automaticky informují příslušnou hygienickou stanici o svém příjezdu. Formulář je dostupný zde: http://www.prijezdovyformular.cz/. Doklad o vyplnění formuláře musí předložit i při hraniční či pobytové kontrole, bude ho možné vytisknout nebo zobrazit na mobilním zařízení. Do 5 dnů od příjezdu z rizikové země by pak daná osoba měla absolvovat test, jehož výsledek neprodleně doručí místně příslušné hygienické stanici. Pokud nedojde k předložení výsledku testu do 7 dnů od příjezdu, budou nařízena karanténní opatření.
- Před případnou cestou do zahraničí Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si ověřili u zastupitelského úřadu Egypta v ČR, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily. Doporučujeme sledovat tyto stránky: https://www.mzv.cz/cairo/cz/viza_a_konzularni_informace/aktualne_ztizene_podminky_cestovani_do.html

Informace k zájezdu spojené s aktuální situací ohledně Covid19:
Hotely mohou být z důvodu hygienických opatření obsazeny maximálně na 50% a musely pro bezpečnost hostů přijmout nařízená opatření. Servis jako takový v hotelech omezen není, ale mohou být omezeny některé dílčí služby, např. mohou být zavřené některé restaurace či bary, část bazénů a lázní, některé aquaparky či nelze provozovat některé aktivity jako např. večerní zábavní program. Wellness & Spa služby jsou spolu s nočními aktivitami do odvolání nedostupné. Posilovny jsou pečlivě dezinfikovány a nově uspořádány tak, aby bylo možné dodržet bezpečné rozestupy. Akce a události, při kterých dochází ke shlukování nejsou povoleny. Při pohybu ve vnitřních prostorách i venku může být vyžadováno nošení roušky zakrývající nos a ústa. Klienti mohou být při vstupu do hotelu namátkově podrobeni měření teploty. Hotel může rozhodnout o nahrazení bufetového podávání stravy jejím servírováním. Výslovně upozorňujeme, že omezení vyvolaná platnými opatřeními nejsou vadou zájezdu a neposkytnutí služeb, jejichž poskytnutí je zakázáno, nemůže být reklamováno. Děkujeme za pochopení a Vaši ohleduplnost.


Ubytování: hotel *****
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, hlavní restaurace, 4 ala carte restaurace (orientální, brazilská a mexická, italská a asijská) - vyjma italské restauace, která není zahrnuta v kocneptu all inclusive je možná návštěva zbylých resutaurací zdarma (2 x celkem za pobyt oproti předchozí rezervaci), lobby bar, disco bar, bar na pláži, bar u bazénu, bar na terase, celkem 7 venkovních bazénů (lehátka a slunečníky zdarma, 1 bazén v zimě vyhřívaný), dětský bazén, aqupark s celkem 35 skluzavkami (děti od 130cm), miniklub pro děti, dětské hřiště, animační a večerní programy v amfiteátru, plážový volejbal, stolní tenis, aerobik, vodní pólo, fitness, šipky, zumba. Za poplatek billiard, půjčovna aut, půjčovna elektro kol, obchodní centrum, služby lékaře, sauna, masáže, turecké lázně, výřivka, potápení.

Vybavení pokojů: Moderně zařízené pokoje s označením superior (28-30 m) a možností jedné přistýlky jsou vybaveny individuální klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, minibarem (denně doplňován vodou), setem pro přípravu čaje a kávy, Wi-Fi připojením, trezorem a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje s možností dvou přistýlek jsou k dispozici za příplatek. Na vyžádání jsou pak možné suity.

Strava: all inclusive
All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne. Neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v časech a místech určených hotelem (10:00–24:00).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

srpen 2021

04.08. - 11.08.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 30 480 Kč 21 180 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
07.08. - 14.08.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 28% 30 480 Kč 21 980 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
07.08. - 14.08.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 28% 30 480 Kč 21 980 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
11.08. - 18.08.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 30 080 Kč 20 780 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.08. - 21.08.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 29% 29 780 Kč 21 280 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.08. - 21.08.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 29% 29 780 Kč 21 280 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
18.08. - 25.08.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 29 780 Kč 20 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
21.08. - 28.08.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 29% 29 280 Kč 20 780 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
21.08. - 28.08.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 29% 29 280 Kč 20 780 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
25.08. - 01.09.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 32% 29 280 Kč 19 980 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
28.08. - 04.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 29% 28 980 Kč 20 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
28.08. - 04.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 29% 28 980 Kč 20 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

září 2021

01.09. - 08.09.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 32% 28 980 Kč 19 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
04.09. - 11.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 29% 28 980 Kč 20 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
04.09. - 11.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 29% 28 980 Kč 20 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
08.09. - 15.09.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 32% 28 980 Kč 19 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
11.09. - 18.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 30% 28 180 Kč 19 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
11.09. - 18.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 30% 28 180 Kč 19 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
15.09. - 22.09.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 33% 28 180 Kč 18 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
18.09. - 25.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 32% 26 380 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
18.09. - 25.09.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 32% 26 380 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
22.09. - 29.09.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 35% 26 380 Kč 17 080 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
25.09. - 02.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 32% 26 380 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
25.09. - 02.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 32% 26 380 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
29.09. - 06.10.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 34% 26 980 Kč 17 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

říjen 2021

02.10. - 09.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 32% 26 980 Kč 18 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
02.10. - 09.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 32% 26 980 Kč 18 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
06.10. - 13.10.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 34% 27 180 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
09.10. - 16.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 27 180 Kč 18 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
09.10. - 16.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 31% 27 180 Kč 18 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
13.10. - 20.10.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 34% 27 180 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
16.10. - 23.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 27 180 Kč 18 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
16.10. - 23.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Brno)
Sleva 31% 27 180 Kč 18 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
20.10. - 27.10.21 středa - středa
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 34% 27 180 Kč 17 880 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
23.10. - 30.10.21 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 27 180 Kč 18 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
24.10. - 31.10.21 neděle - neděle
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 31% 27 180 Kč 18 680 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Cena obsahuje

  • Leteckou dopravu z vybraného místa odletu do Hurghady a zpět- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Cena neobsahuje

  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta) - Vstupní vízum do destinace
(Popis zájezdu byl aktualizován 25.06.2021)