Hurghada - Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort ****

0

Zájezd pořádá

FlyDovolená s.r.o.
Vodičkova 41, 11000 Praha

Egypt / Hurghada
Cena od: 13 880
V nabídce od: 30.01.2021
Kód zájezdu: HU20

  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel Sphinx Aqua Park se nachází cca minutu chůze od pláže. Centrum Hurghady se nachází cca 5 km, mezinárodní letiště v Hurghadě cca 12 km.

Poznámka: EGYPT - AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU + VÍZOVÁ POVINNOST

Vízum za poplatek pro odlety od 1.5.2021 - Vízum si můžete objednat při koupi zájezdu za 790 Kč/os. nebo si jej můžete zakoupit až po příletu na letišti v Egyptě za cca 25 $. Podmínkou pro vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně půl roku po návratu ze země.
Držitelé cestovních pasů jiných států než ČR jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu.


Ubytování: hotel ****
Vybavení: Hostům je k dipozici recepce, směnárna, úschovna zavazadel, připojení k internetu, restaurace, ala carte restaurace, bary, snack bar, noční club, animační programy, bazén, tobogány, welness centrum, fitnes centrum, sauna, výřivka, masáže, dětská herna, šipky, stolní tenis, kulečník, tenisový kurt, obchod se suvenýry.

Vybavení pokojů: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se spchou nebo vanou, toaleta), klimatizace, minibar, Tv, telefon. Na vyžádání je možný pokoj s výhledem na moře nebo rodinný pokoj (za příplatek).

Strava: all inclusive
ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Cena obsahuje

  • Leteckou dopravu z vybraného místa odletu do Hurghady a zpět- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Cena neobsahuje

  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta) - Vstupní vízum do destinace
(Popis zájezdu byl aktualizován 09.02.2022)