Modrava - Šumava, Vltava i policie Modrava

0
Modrava pivovar  Vltava soutok.peg Hrad Kašperk Hradlový most Hradlový most IMG_2491 Kašperk Kašperk Kašperky Kašperské Hory Krásná Šumava Kvilda Modrava pivovar Motýlí ráj u říčky Modravy Orli´k Písek Písek Písek Most Slatě Srní Studánka Vchynicko - tetovský plavební kanál Vchynicko - tetovský plavební kanál Vchynicko - tetovský plavební kanál Z pivovaru Modrava Zvi´kov Zvi´kov ruiny

Zájezd pořádá

Cestovní kancelář ČiLe s.r.o.
Rybník 244, 56002 Česká Třebová

Česká republika / Šumava
Cena od: 9 990
V nabídce od: 21.01.2021
Kód zájezdu: 1248

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Poznávací zájezdy

Pro skupiny osmi a více osob je možné po dohodě s CK přizpůsobit místo odjezdu i příplatky za svozová místa.
Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.
Výše vstupů je orientační a závisí na okolnostech včetně počasí. Klient nemusí tyto vstupy absolvovat, vybere si dle svého uvážení. Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Program je orientační a CK jej může změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách či aktuální situaci v místě.
Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny asi 35–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 35 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.
Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Modrava:

Hotel Modrava leží v překrásné přírodě v nadmořské výšce 980 m n. m., ideální výchozí místo pro cyklistiku a turistiku.


Vybavení hotelu: wifi, sauna, vířivka, kulečník, vybavení pro děti, půjčovna kol a koloběžek.


Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, 1 pokoj je čtyřlůžkový a 1 apartmán šestilůžkový se třemi oddělenými ložnicemi.

Šumava, Vltava i policie Modrava:

Vltava – zámek Orlík – přehrada Orlík – hrad Zvíkov – MODRAVA – hrad Kašperk – Kašperské hory – Srní – výběh s vlky – Filipova Huť – Kvilda – výběh s jeleny a rysy – Horská Kvilda – prameny Vltavy – Tříjezerní slať – Vchynicko-tetovský plavební kanál – Hradlový most – Antýgl – Hoštice – Písek


Pobyt v hotelu Modrava v romantické části Šumavy s četnými výlety po nejkrásnějších místech české země.


NOVĚ: výborná polopenze v ceně!


(Cena FM do 20.2.2024.)


Ubytování: hotel ***

Strava: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: : Odjezd v ranních hodinách (Česká Třebová kolem 5. hod.) směrem Hradec Králové, Pardubice, Praha a Orlík. U zámku Orlík nasedneme na objednanou loď a doplujeme nádhernými divokými a skalnatými meandry Vltavy k jednomu z nejstarších legendárních českých hradů Zvíkov, kde budeme mít prohlídku. Po prohlídce hradu odjedeme do Modravy, kde se navečer ubytujeme ve stejnojmenném hotelu Modrava, večeře.

2. den: : Po snídani budeme poznávat okolí. Navštívíme nejvýše položený královský hrad v Čechách Kašperk, založený Karlem IV., odkud se nám naskytnou jedinečné výhledy na Šumavu. Poté se projdeme k Pustému hrádku, odkud si užijeme další nádherný pohled na Kašperk. Navštívíme také místa známá ze seriálu Policie Modrava: Kašperské hory (náměstí), Srní (návštěvnické centrum NP Šumava - lávka přes výběh s vlky ). Odpoledne popojedeme ke Králováckému dvorci Antýgl a půjdeme přes Hradlový most do Modravy. Naučnou stezkou podél Vchynicko-tetovského kanálu a Vydry plnou motýlů dojdeme až k pivovaru Modrava, večeře.

3. den: : Po snídani nás čeká volný den, který můžeme využít k turistice v okolí hotelu, kde vede mnoho turistických a cyklistických cest. Každý si vybere dle svých možností, lze také relaxovat v hotelu. Zvolit si lze mezi lehkou a náročnější trasou. Jednodušší vede lehce z kopce, neboť autobus zájemce vysadí cestou na Kvildu na Filipově Huti. Během ní se dostanete k soutoku Vydry a Modravy či na naučnou stezku Modrava - Filipova huť (Slatě) . Náročnější trasa začíná na Kvildě , kam přejedeme autobusem. Přes Slatě lze dojít až k pramenům Vltavy či na Tříjezerní Slať. Odtud se pak pešky vrátíme do Modravy na večeři.

4. den: : Po snídani vyjedeme autobusem na Kvildu do návštěvnického centra , kde chovají jeleny a rysy. Odpoledne se projdeme z Čeňkovy pily ke Králováckému dvorci Antýgl. Čeká nás asi 7 km dlouhá nejhezčí část cesty podél Vydry, kde si lze uprostřed odpočinout v hospodě. Zájemci mohou vyrazit i přes přes Hradlový most do Modravy, večeře. .

5. den: : Po snídani vyklidíme pokoje a vydáme se na cestu zpět. Zastavíme v Hošticích, populárních díky trilogii Slunce, seno, ... Projdeme si náves a na místním hřbitově se můžeme poklonit památce Michaela Tučného. Zastavíme také v Písku , kde projdeme krásné historické centrum a podíváme se na slavný Kamenný most , nejstarší dochovaný most v Čechách. Návrat ve večerních hodinách (Česká Třebová kolem 21. hod., další dle trasy).

Termíny a ceny

11.08. - 15.08.24 neděle - čtvrtek
snídaně autokarem
9 990 Kč
cena za 5 dní (4 noci)

Cena obsahuje

  • Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; všechny autobusové výlety uvedené v programu; 4x ubytování ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji s příslušenstvím (případně 6lůžkový apartmán) v *** hotelu Modrava na Šumavě; 4x snídani (formou bufetového stolu); 4x večeře (polévka, výběr ze dvou hlavních jídel a dezert); pobytové taxy; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

  • Vstupné do památek; ERV pojištění zájezdu proti stornu 7 % z ceny zájezdu
(Popis zájezdu byl aktualizován 17.11.2023)