Tremosine sul Garda - Léto u alpského jezera Lago di Garda

0
Lago di Tenno Agri Riva Arco Arco Botanická zahrada Varone Canalle Canalle Cascata di Varone Dolomiti di Brenta Dolomiti di Brenta Garda Garda pláže IMG_4582 IMG_4596 IMG_4669 Lago di Garda - Limone Lago di Molveno Levandule Sirmione Limone Limone Limone Limone Limone Limone Limone Limone Malcesine Malcesine Malcesine Molveno Monte Baldo Monte Baldo Pradel Pradel Riva Riva Riva del Garda Riva del Garda Sirmione Sirmione Sirmione Skalní vodopády Varone Tenno Torbole Varone Varone Varone Varone Varone zahrada Verona Verona balkon Julie Villa Monte Villa Monte Villa Monte Ville Monte Ville Monte - Garda Z Monte Baldo Západní Dolomiti

Zájezd pořádá

Cestovní kancelář ČiLe s.r.o.
Rybník 244, 56002 Česká Třebová

Itálie / Lago di Garda
Cena od: 10 490
V nabídce od: 17.12.2020
Kód zájezdu: 186

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Poloha: Lago di Garda – Malcesine – Monte Baldo – Limone Sul Garda – Riva del Garda – ochutnávka lokálních produktů v Agri Riva – Tremosine - Lago di Tenno – Ville del Monte – Calvola – Canale di Tenno – vodopády Cascata Varone – Lago di Molveno – Pradel – Dolomiti di Brenta

Bazzanegga:

Léto u alpského jezera Lago di Garda:
Léto u alpského jezera Lago di Garda

Lago di Garda – Malcesine – Monte Baldo – Limone Sul Garda – Riva del Garda – Tremosine - Monte Bestone - Lago di Tenno – Ville del Monte – Calvola – Canale di Tenno – Sirmione – Verona – vodopády Cascata Varone – Lago di Molveno – Pradel – Dolomiti di Brenta

Pohodový pobyt v hotelu s bazénem, vysoko nad jezerem Lago di Garda.

Hotel se 3 bazény a překrásnými výhledy.

Každodenní výlety do překrásného okolí v ceně.


Ubytování: hotel ***
Ubytování je zajištěno v *** hotelu Bazzanegga v Tremosine sul Garda asi 2,5 km od centra rušného městečka Limone sul Garda, vysoko nad jezerem Lago di Garda na slunečné terase s úžasnými výhledy.


Hotel je vybaven restaurací, barem, barem u bazénu, fitness, zahradou s výhledem na okolní hory a jezero, 3 venkovními bazény, 5 tenisovými kurty, minigolfem a fotbalovým hřištěm.

Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, WiFi, fénem, satelitní TV, trezorem, klimatizací, balkonem převážně s výhledem na jezero.

Strava: polopenze
4x snídaně (formou bufetového stolu)

- 4x večeře (tříchodové menu včetně salátového bufetového stolu)Pro uzavřené skupiny, nebo při plném obsazení svozového vozidla (4 či 8 osobami na jedné smlouvě) cena dle dohody.

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: : Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová okolo 17.00) směrem Praha, Rozvadov, Innsbruck, Rovereto

2. den: : Ráno dorazíme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších alpských jezer Lago di Garda . Vyhlídkovou silnicí přejedeme do městečka Malcesine. Lanovka (25 €) s otáčejícími se kabinkami nás vynese vysoko nad jezero na vrchol Monte Baldo , kde nás čekají překrásné výhledy na Dolomity až na ledovec Presena . Po procházce, při níž si užijeme nádherné výhledy na okolní hory, sjedeme do středověkého městečka Malcesine se spletí starých uliček a hradem Scaligero , v němž byl vězněn Goethe. Navečer příjezd na ubytování do Tremosine sul Garda , koupání v hotelových bazénech, večeře.

3. den: : Po snídani vyjedeme na výlet do nedalekého okolí. Autobus nás doveze k Lago di Tenno . Zájemci se mohou vykoupat v křišťálově průzračné vodě a ostatní se vydají na procházku kolem jezera. Ti zdatnější zvládnou pěší výlet do asi 3 km vzdálené vesničky na kopci Ville del Monte , která se řadí mezi ty nejkrásnější v Itálii a je považována za vůbec nejzachovalejší středověkou vesnici v celé zemi. Její části Calvola i Canale nás okouzlí zachovalými středověkými kamennými domy, křivolakými uličkami a dechberoucími výhledy na jezero Garda, olivové háje i Dolomity. V případě zájmu lze zajistit ochutnávku místních specialit, carne salada, vína a olivového oleje (15 €) spojenou s nákupem místních specialit (sýr, víno, pršut, olivy, balzamico, pesto) za výhodné ceny od producentů v družstvu Agri Riva v Riva del Garda. Navečer lze n avštívit toto slavné letovisko s krásným historickým centrem, množstvím obchůdků a restaurací. Po návratu večeře.

4. den: : Po snídani nás čeká celodenní výlet vyhlídkovou silnicí podél jezera Lago di Garda až na jeho jižní břeh. Přejedeme do lázeňského města Sirmione na jižním výběžku pevniny, zasahujícím hluboko do jezera. Tady si projdeme středověké uličky, prohlédneme další hrad rodu Scaligeri, ochutnáme úžasnou zmrzlinu a obdivovat můžeme i staré římské Catullovy lázně . Ty uvidíme i během vyjížďky na motorových člunech (10 €) kolem celého poloostrova. Zájemci mohou využít možnosti koupání na městské pláži. Na odpoledne přejedeme do staroslavné Verony , města Romea a Julie, kde uvidíme římský amfiteátr , staré hradby, středověké kostely i slavný balkón , na nějž Shakespeare umístil proslulou romantickou scénu. Návrat na večeři.

5. den: : Po snídani nás čeká odpočinkový den, který lze využít ke koupání v bazénu, či k pobytu u jezera a v historickém městě Limone Sul Garda. Také lze vystoupat na vyhlídkový vrchol Monte Bestone nad Tremosine sul Garda. Zájemce sveze autobus do Limone Sul Garda, které je proslaveno pěstováním citrónů a dlouhověkostí svých obyvatel. Městečko je schované pod mohutnou skálou. Zde se lze koupat v jezeře či prozkoumat malebné středověké městečko s četnými obchůdky a posezením na břehu jezera. V podvečer bude čas na koupání u hotelu, večeře.

6. den: : Po snídani vyklidíme pokoje a vyrazíme do hlubokého údolí pod masiv Brenta . Cestou zastavíme u jeskynních vodopádů Varone (6 €), kde si projdeme jeskyně, prohlédneme si botanickou zahradu a obdivovat můžeme i četné vodopády včetně skalních. Panoramatickou silnicí dojedeme k Lago di Molveno pod dolomitský masiv Brenta. Lanovkou (17 €) vyjedeme na Pradel (1 350 m n. m.), kde se rozloučíme s Dolomity překrásnými výhledy na jezero a špičatý masiv Brenta s typickými dolomitskými štíty. Milovníci turistiky vyjdou až na rifugio La Montanara či na hřeben Palon de Tovre, ostatní se ještě mohou vykoupat v jezeře . K večeru odjezd zpět do ČR.

7. den: : Návrat do ČR v ranních hodinách (Česká Třebová okolo 7.00), další dle trasy.

Termíny a ceny

15.07. - 21.07.23 sobota - pátek
polopenze autokarem
10 490 Kč
cena za 7 dní (4 noci)

Cena obsahuje

 • dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
 • výlety dle programu;
 • 4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím v ***hotelu;
 • 4x snídaně (formou bufetového stolu);
 • 4x večeře (tříchodové menu formou bufetu včetně minerální vody);
 • služby průvodce;
 • pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard + Covid (děti do 17 let: 275 Kč, dospělí: 550 Kč, senioři: 70+ 1.100 Kč);
 • pojištění storna zájezdu 5 % z ceny zájezdu k pojištění LV;
 • pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě);
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit);
 • vstupné, lanovky, loď
(Popis zájezdu byl aktualizován 14.02.2023)