Benátky - Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello

0
Benátky Aqua alta na San Marco Benátky Benátky - Canal Grande Benátky - dóžecí palác Benátky - chrám sv. Marka Benátky - Piazza San Marco - šikmá věž Benátky - Rialto Benátky La Saluta Benátky ostrov - hřbitov - St. Michael Benátky západ slunce Benátky ze zvonice Burano Burano Burano Burano Burano Burano Burano Dozeci palac IMG_6670 Lido di Jesolo Murano San Marco San Marco prefektura Tocello Torcello Torcello Torcello Výhled z věže Západ slunce nad lagunou

Zájezd pořádá

Cestovní kancelář ČiLe s.r.o.
Rybník 244, 56002 Česká Třebová

Itálie / Benátky
Cena od: 4 990
V nabídce od: 17.12.2020
Kód zájezdu: 150

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Poznávací zájezdy

Benátky a ostrovy Murano, Burano a Torcello:
Murano – Burano – Torcello – Benátky – Punta Sabbioni


* Romantický víkend v Benátkách s možností vykoupání v Jadranu.


(Cena FM do 20.2.2024.)


Ubytování: hotel ***

Strava: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: : Odjezd ve večerních hodinách (Česká Třebová kolem 17. hod.) směrem Praha, České Budějovice a Villach.

2. den: : Ráno přijedeme do přístavu Punta Sabbioni , odkud s průvodcem vyplujeme na celodenní výlet po ostrovech laguny. Nejdříve zamíříme na ostrov sklářů Murano, kde se v předváděcí huti podíváme na ukázku výroby benátského skla. Poté přeplujeme na ostrov krajek Burano s barevnými domy , které malovaly ženy rybářů, aby jejich unavení muži trefili domů. Ostrov se může pochlubit i jednou ze šikmých věží laguny. Nejmenší ostrov Torcello nás přivítá na závěr dne. Svým návštěvníkům nabízí mnoho historických památek z dob nejstaršího osídlení a krásný výhled z věže na celou lagunu. Nakonec přeplujeme lodí zpět do Punta Sabbioni a autobusem se pojedeme ubytovat k moři. Ubytováni budeme v přímořském letovisku Lido di Jesolo / Cavallino, kde si večer můžeme užít procházky podél moře a koupání . Pro zájemce je připravena večeře.

3. den: : Po snídani odjedeme autobusem do přístavu Punta Sabbioni, odkud se lodí vydáme do Benátek . Čeká nás prohlídka města s průvodcem, při níž uvidíme náměstí, chrám a kampanilu San Marco a Dóžecí palác . Zájemci projdou s průvodcem uličkami starého města až k mostu Rialto. Odpolední individuální volno lze využít k návštěvě chrámu, Dóžecího paláce či některého z muzeí. V podvečer odplujeme lodí zpět do přístavu v Punta Sabbioni a autobusem odjedeme zpět do ČR.

4. den: : Návrat do ČR v časných ranních až dopoledních hodinách (Česká Třebová kolem 9. hod., další dle trasy).

Termíny a ceny

03.10. - 06.10.24 čtvrtek - neděle
snídaně autokarem
4 990 Kč
cena za 4 dny (1 noc)

Cena obsahuje

  • Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací do Punta Sabbioni a zpět včetně vjezdů a parkovného; 1x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím a možností přistýlky v tříhvězdičkovém hotelu v Lido di Jesolo-Cavallino; 1x snídaně; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

  • Pojištění léčebných výloh ERV pojišťovny Standard 1–5 dní (pokud není objednáno ve smlouvě); pojištění storna zájezdu 5 % z ceny zájezdu k pojištění LV, 7% bez pojištění LV; pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě); vstupné a jízdné (asi 60 €)
(Popis zájezdu byl aktualizován 17.11.2023)