Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu

0
Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu Foto - Disneyland - Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu louvre

Zájezd pořádá

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674, 66442 Modřice

Francie / Paříž
Cena od: 2 299
V nabídce od: 06.07.2020
Kód zájezdu: 5901

 • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do Disneylandu

Vydejte se útulnými pařížskymi uličkami po těch nejúchvatnějších památkách. Vystoupáte na Eiffelovu věž, navštívíte jedno z největších mořských akvárií v Evropě a na závěr vás čeká to nejúžasnější řádění v Disneylandu.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • 1x ubytování v hotelu */** s vlastní koupelnou
 • 1x kontinentální snídaně
 • vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa včetně parkování 10 € /os./noc
 • vstup do Disneylandu
 • vstupy v rámci programu


Ubytování: hotel **

Strava: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den: Centrum Paříže: Zamíříte k Eiffelově věži , jedné z nejvýznamnějších francouzských památek. Vystoupáte do 2. patra nebo se svezete výtahem do 3. patra. Vydáte se do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Disponuje 43 nádržemi s více než desetitisíci rybami. Uvidíte rejnoky, murény, hvězdice, krabi i langusty. Zážitkem nejen pro malé, je projití se tunelem, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku doteků si můžete pohladit různé druhy rybek. Zamíříte k řece Seině, kde se poplavíte lodí a podíváte se na pařížské památky ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude procházka po souši. Od nábřeží Seiny projdete přes náměstí Svornosti až k muzeu Louvre se světově známým obrazem Mony Lisy . Pokud budete znaveni, můžete posedět v Tuilerijských zahradách, projít se venkovním areálem Louvru nebo nakupovat v ulici Rivoli. Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den: Disneyland: Celý den strávíte ve světě fantazie zábavního parku Disneyland. Čeká vás spousta malých a větších dobrodružství od Walta Disney. V parku navštívíte 5 dobrodružných zemí s chýší Robinsona, pirátskou pláží a atraktivní jízdou lodí u Pirátů z Karibiku. Zažijete plavbu kolesovým parníkem westernovým údolím a horskou dráhu Indiana Jones v Chrámu zkázy, na ostrovní Hřmící skále plné dynamitu nebo při vystřelení kanónem, který vás vynese do vesmírné galaxie. Poletíte do oblak se sloníkem Dumbo, v raketách nebo nad střechami Londýna s Peterem Panem, vlak vás proveze příběhem Sněhurky a 7 trpaslíků nebo Pinocchia. Potkáte se s oblíbenými postavičkami Mickey Mousem, Kačerem Donaldem , Minnie, Plutem, Sněhurkou, Popelkou, Šípkovou Růženkou, medvídkem Pú, Peter Panem, Aladinem, medvídkem Baloo a Chip a Dalem, které potkáte i ve velkém odpoledním průvodu . Projedete se cirkusovým vláčkem Zemí pohádek, navštívíte jeskyně s panenkami z celého světa, labyrint Alenky z říše divů a kolotoč s koníky krále Artuše. Vesmírná raketa vás v 5D projekci vynese do vesmíru , odtud se vydáte do ponorky kapitána Nema, jeskyně s drakem a ti starší do Hospody u Popelky. Na závěr se podíváte k zámku Šípkové Růženky, kde bude večer nádherná vodní, světelná a hudební show spojená s obrovským ohňostrojem . Odjezd do ČR.

4. den: Příjezd do ČR: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • 1x ubytování v hotelu */** s vlastní koupelnou
 • 1x kontinentální snídaně
 • vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa včetně parkování 10 € /os./noc
 • vstup do Disneylandu
 • vstupy v rámci programu
(Popis zájezdu byl aktualizován 16.10.2021)