Paříž - Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre

0
Foto - Paříž - Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre eifelovka Foto - Paříž - Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre Foto - Paříž - Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre Foto - Paříž - Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre Foto - Paříž - Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles Foto - Paříž - Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles house invalidovna invalidovna2 kavarna marie antoinete gardin moulin notre notre dame notre dame2 tour a royal tour vyhled versailes versailes kašna versailes zahrada versailles zahrada versa

Zájezd pořádá

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674, 66442 Modřice

Francie / Paříž
Cena od: 2 399
V nabídce od: 06.07.2020
Kód zájezdu: 5895

 • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre

Jedinečná Paříž vám nabízí mnoho - romantická zákoutí, noční plavbu po řece Seině kolem zlatě se blyštící Eiffelovky, obchody na Champs-Élysées, obrazy slavných umělců v Louvru i procházku křivolakými uličkami Montmartru.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • 1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
 • 1x kontinentální snídaně
 • vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa včetně parkování 10 € /os./noc
 • vstupy v rámci programu


Ubytování: hotel **

Strava: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den: Paříž - město lásky: Přijedete do Paříže a vydáte se na okružní jízdu kolem nejstarší pařížské univerzity Sorbonny , Pantheonu, Lucemburských zahrad, boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny, boulevardu Saint Germain, Justičního paláce, mostu Pont Neuf, Louvru, Musée d’Orsay, Poslanecké sněmovny, mostu Alexandra III, Invalidovny s možnou fotopauzou, É cole Militaire a Champ-de-Mars. Zastavíte se u Eiffelovy věže , nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti, a dle vašeho uvážení vystoupáte až do nejvyššího patra. Také se svezete vyhlídkovou lodí po Seině a projdete se po Champs Élysées s Vítězným obloukem, kde budete mít volno na možné nákupy a občerstvení v pravé pařížské kavárně. Zamíříte na náměstí Svornosti, k Tuilerijským zahradám, chrámu Madeleine a k Muzeu parfémů Fragonard, kde si prohlédnete expozici o výrobě a historii parfémů s možností vyzkoušení jednotlivých vůně a zakoupení originálních francouzských parfémů za tovární ceny. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den: Versailles, Paříž: Přejedete do Versailles a prohlédnete si barokní rezidenci krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály, v čele se známou Zrcadlovou síní. Navštívíte také rozsáhlé zahrady se spoustou soch, fontán, nebo uvidíte Velký a Malý Trianon. Vždy o víkendu jsou fontány v činnosti, a tak se před vašimi zraky odehraje jedinečné představení vodního muzikálu . Do Paříže se přemístíte příměstským vlakem a navštívíte Louvre . Poté se projdete kolem Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards, budovy Burzy, Opéry Garnier a po pařížských bulvárech, kde můžete absolvovat zážitkovou prohlídku v muzeu voskových figurín Musée Grévin. Ve večerních hodinách se vydáte okružní jízdou autobusem až do čtvrti Montparnasse , kde navštívíte nejvyšší mrakodrap Paříže Tour Montparnasse, Nebe Paříže, kde zažijete jedinečný výhled na osvětlenou noční Paříž. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

4. den: Příjezd do ČR: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • 1x ubytování v hotelu** s vlastní koupelnou
 • 1x kontinentální snídaně
 • vjezd do Paříže 300 Kč (12 €)
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa včetně parkování 10 € /os./noc
 • vstupy v rámci programu
(Popis zájezdu byl aktualizován 15.10.2021)