Saalbach-Hinterglemm ubytování exkluzivně přímo na svahu VŠE V CENĚ polopenze skipas doprava delegát

0
01 Saalbach 02 Saalbach 03 Saalbach 04 Saalbach 05 Saalbach 06 Saalbach 07 Saalbach 08 Saalbach 09 Saalbach 10 Saalbach 11 Saalbach 12 Saalbach 13 Saalbach 14 Saalbach 15 Saalbach 16 Saalbach 17 Saalbach 18 Saalbach 19 Saalbach 20 Saalbach 21 Saalbach 22 Saalbach 23 Saalbach

Zájezd pořádá

A21 Holidays s.r.o.
Rybná 716/24, Staré Město, 11000 Praha 1

Rakousko / Saalbach
Cena od: 8 690
V nabídce od: 06.02.2020
Kód zájezdu: 566364

 • ubytování: pensionubytování: pension
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Aktivní dovolená
  • Lyžování
  • Turistika
  • Běžky
  • Ostatní

Last Moment, neuvěřitelných 408 km sjezdovek všech úrovní!!! Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Saalfelden / Fieberbrunn s UBYTOVÁNÍM EXKLUZIVNĚ PŘÍMO NA SVAHU za akční cenu od 8690 Kč vše v ceně v hlavní sezóně - přes jarní prázdniny.

SKI ALPIN CARD 3 - denní skipas v hodnotě 4800Kč JIŽ V CENĚ!

Jarní prázdniny 2022 za akční ceny!

Vše v ceně: ubytování v penzionu, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím 4 dny / 3 noci s polopenzí, 3 denní skipas přes 400 km sjezdovek !!! Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Saalfelden / Fieberbrunn, sjezdové tratě všech úrovní, včetně rozsáhlé freeride arény a několika snowparků i ledovce, autobusová doprava nebo vlastní doprava, služby delegáta.

Penzion se nachází přímo u sjezdovky - NA LYŽÍCH PŘIJEDETE AŽ KE DVEŘÍM!

Velké slevy na děti až do 15 let.Doprava bez nočního přejezdu před lyžováním. První den je příjezd na ubytování a večeře.
Lyžuje se od druhého dne po snídani.

Prémiové lyžování a snowboarding v Alpách za dostupnou cenu.

Špičkové rakouské lyžařské středisko v regionu Salcburska na pomezí s Tyrolskem a jedno z nejmodernějších a největších středisek celých Alp i na světě, s téměř nekonečnými sjezdovkami, rozsáhlými, sněhem pokrytými svahy a fascinujícími okolními panoramaty, s vyspělým technickým vybavením a zkušeným odborným personálem.

Začátečníci, rodiny s dětmi i ti nejpokročilejší a nejnáročnější lyžaři si mohou užívat více než 400 kilometrů sjezdovek, od mírných svahů přes široké carvingové tratě až po černé sjezdovky, včetně tratě pro Světový pohár, moderní kabinové a sedačkové lanovky a vleky, přes 70 horských chat s restauracemi, občerstvením a relaxačními zónami u sjezdovek, řadu Snowparků a Freeride parků, osvětlených sjezdovek, SkiMovie měřenou trať s videozáznamem Vašeho sjezdu, měřené a závodní tratě, Funcross a Snow Trails tratě, rozsáhlé udržované běžkařské tratě a mnohem víc.

Nekonečných přes 400 km modrých, červených a černých sjezdových tratí s pečlivě upraveným povrchem i hlubokým prašanem pro freeride a přes 150 km tratí pro běžkaře, pečuje speciální tým téměř 200 zaměstnanců s flotilou přes 80 sněžných rolb a přes 1.000 sněžných děl.

Dárkové poukazy - darujte zimní dovolenou.
Připravili jsme pro Vás jedinečné dárkové poukazy - jednoduše Vám dárkový poukaz zašleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vypíšete věnování i termín a můžete si jej vytisknout sami do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

Možnost relaxace v nedalekých moderních termálech TAUERN SPA.


Ubytování: pension
Ubytování exkluzivně na svahu přímo u sjezdovky. Typický rakouský gasthof, ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, bufetové snídaně a teplé večeře o třech chodech, možnost individuálního přizpůsobení diety.
Vybavení: finská sauna (fakultativně), wi-fi zdarma, restaurace, bar, společenská místnost, herna (šipky, fotbálek).

Strava: polopenze
Snídaně a večeře. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu včetně nápojů, teplé večeře jsou podávány ve třech chodech, nápoje jsou za příplatek.

Doprava: autokarem
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Znojmo. Odjezd z Prahy svozem a rozvozem do Brna a zpět za příplatek 390 Kč obousměrně. Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.

Doprava: do místa pobytu a zpět je realizována zájezdovými autobusy (klima, toaleta) s dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách) i po dobu pobytu.

Program zájezdu

1. den: odjezd, nástupy po trase přes den podle nástupních míst, přejezd do Rakouska, ubytování a večeře.

2. den: snídaně, lyžování, večeře, relax, zábava

3. den: snídaně, lyžování, večeře, relax, zábava

4. den: snídaně, ukončení pobytu, lyžování, po lyžování odjezd domů, přejezd přes Rakousko

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

 • 3 noci ubytování v penzionu přímo u sjezdovky skiareálu Saalbach - Hinterglemm
 • 3 dny polopenze (snídaně, večeře)
 • 3 denní skipas SKI ALPIN CARD, celá oblast přes 400 km sjezdovek (Saalbach, Hinterglemm, Leogang, Fieberbrunn, Zell am See, Kaprun, Kitzsteinhorn)
 • autobusová doprava bez nočního přejezdu před lyžováním
 • služby delegáta

Cena neobsahuje

 • poj. léčebných výloh zimní sporty 39,- Kč/os/den
 • dárkový poukaz plnobarevný s věnováním poštou 99 Kč
 • odjezd z Prahy za 390,- Kč obousměrně
 • osoba v 1-lůžkovém pokoji +1490Kč

Slevy

 • slevy dle věkových kategorií - viz ceny
(Popis zájezdu byl aktualizován 23.01.2022)