Viktoriiny vodopády - prodloužení

0
Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení Foto - Viktoriiny vodopády - prodloužení

Zájezd pořádá

ESO travel a.s.
Korunovační 22, 17000 Praha

Zimbabwe
Cena od: 43 990
V nabídce od: 13.12.2019
Kód zájezdu: 430_97760

.

Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy

Victoria Falls Safari Lodge ****, Victoria Falls

Vybavení:

restaurace,, stylový bar a bazén,, zdarma shuttle k vodopádům a do centra Victoria Falls, rozsáhlá terasa, z níž lze s drinkem v ruce pozorovat divoká zvířata u napajedel.,

Stravování:

snídaně v ceně, oběd a la carte (za poplatek), večeře formou bufetu (za poplatek),

Vybavení pokojů:

klimatizace,, koupelna a WC,, telefon,, WIFI,, minibar,, kávovar,, rádio & budík,, trezor,, balkon.,


Ubytování: hotel ****

Strava: snídaně

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den: ODLET Z KAPSKÉHO MĚSTA: Brzy ráno (v den odletu zájezdu do Jižní Afriky) transfer na letiště a odlet přímým letem do Viktoria Falls. DÝM KTERÝ, NEHŘMÍ… : Po příletu přivítání zástupcem partnerské agentury. Následuje transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne – respektive v podvečer je přichystána výpravná plavba po řece Zambezi (transfer, občerstvení včetně nápojů v ceně). Ve zlaté barvě zapadajícího slunce, s drinkem něčeho tvrdšího v ruce – něžné pohlaví jistě nepohrdne koktejlem – se můžeme plně oddat pozorování divoké zvěře a hřejivé atmosféře četných delt řeky.

2. den: VE STOPÁCH EMILA HOLUBA: Ráno a dopoledne doporučujeme některou z fakultativních aktivit – třeba let nad vodopády. Můžete se také podívat do zahrad překrásného koloniálního Victoria Falls Hotel nebo zajít na oběd do skvělého Lookout Café s výhledem na katarakt vodopádů. Po obědě následuje prohlídka mohutných vodopádů – jednoho z nejkolosálnějších divů světa – z mnoha nádherných vyhlídek a v doprovodu angl. hovořícího průvodce. Vzpomeňme v té chvíli na českého cestovatele Emila Holuba, který je autorem vůbec první podrobné mapy vodopádů a jejich okolí. Ve zhruba 19 h vás vyzvedne šofér a odveze do blízkosti hotelu Victoria Falls Safari Lodge na tradiční večeři Boma s kulisou tanečnic a domorodých bubeníků (večeře formou all–you–can–eat s výjimkou nápojů). Návrat do hotelu.

3. den: ODLET: Ráno odpočinek u bazénu či další příležitost se zúčastnit některé z volitelných aktivit. Před obědem následuje transfer na letiště, odlet do Johannesburgu a dále let do Evropy. Zájemcům můžeme vřele doporučit prodloužení o jednu noc a celodenní návštěvu rezervace Chobe v nedaleké Botswaně, která je domovem jednoho z nejpočetnějších stád slonů v celé Africe.

4. - 153. den: PŘÍLET :

Termíny a ceny

01.07. - 30.11.24 pondělí - sobota
snídaně letecky (Praha)
43 990 Kč
cena za 153 dní (2 noci)

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu na trase: Kapské Město – Victoria Falls – Johannesburg & letištní poplatky
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 2x noc se snídaní v hotelu ve vybraném hotel ve Victoria Falls
 • vstup do národního parku Victoria Falls
 • prohlídka vodopádů s anglicky hovořícím průvodcem
 • plavbu po Zambezi při západu slunce (snack, nápoje včetně alkoholu zdarma)
 • tradiční večeři Boma (all–you–can–eat) s kulisou domorodých bubeníků a tanečníků (nápoje nejsou v ceně)

Cena neobsahuje

 • jiné fakultativní vstupy a výlety
 • vízum do Zimbabwe $30/os. (na místě)
 • česky hovořící průvodce
 • spropitné
(Popis zájezdu byl aktualizován 22.05.2024)