Chorvatsko / Dramalj
| |
| V nabídce od: | 30.10.2019 |
| Kód zájezdu: | kolektiv_niko |
Chcete-li zájezd zvýraznit na svém webu, zařadit do kolekce, nebo z nabídky zcela vyřadit...
CRIKVENICA – Dramalj - VILA JOKRA – NIKO NOVINKA – PŘÍMO U MOŘE
Nejblíže k moři, jen 10 hodin cesty z Brna!
• Na 48 platících osob 4 vedoucí ZDARMA!
• Doprava luxusními klimatizovanými autokary!
• Již 30 let spolupracujeme s dětmi a kolektivy!
• BONUSOVÁ SLEVA 5 % ze základní ceny zájezdu při uhrazení zálohy 25 % do 15.12.2019!!!
Dramalj je jednou z částí města Crikvenice. Nachází se na pobřeží Vinodolského průlivu, 3 km severovýchodně od Crikvenice, ze které sem vede podél moře velmi hezká pěší cesta, možno i vláčkem. V centru Crikvenice můžete navštívit diskotéky, sportoviště, zábavní atrakce, dětská hřiště. Celá Crikvenická riviéra je známa téměř písečnými plážemi, i Dramalj se jimi může pochlubit, na své si přijdou především rodiny s dětmi, pro něž je pláž s pozvolným vstupem do moře jako stvořená. Další vyhlášenou pláž lze nalézt mezi Dramaljem a Kačjakem, v centru Crikvienice je městská dlouhá písečná pláž (zdarma).
Poloha: Příjemné rodinné ubytování přímo u pláže. Od letoviska Crikvenica se nachází cca 1,5 km, možnost projít se promenádou okolo moře. Přímo ve vile je restaurace, v blízkosti jsou obchody. Vila nabízí pro své klienty terasu s posezením a TV, společenskou místnost (k dispozici do 23:00 hod.) s lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí, v přízemí fastfood.
Pláž: cca 10 m, oblázková, betonové plochy na slunění, písčitá městská pláž
Sport a zábava: Sportoviště v hotelu Omorika (za poplatek) nebo u školy (zdarma).
DŮLEŽITÉ! NEZAPOMEŇTE!
Účastník by měl mít s sebou:
Kapesné v HRK na výlety a drobné nákupy, platný cestovní pas/OP, opalovací krém s vyšším ochranným faktorem, hygienické potřeby, Panthenol, eventuelně i repelent. Každý účastník může mít pouze jedno zavazadlo, nejlépe kufřík a příruční tašku s jídlem do autobusu
Informace pro zprostředkovatele:
V případě zajištění 48 platících osob = 4 místa zdarma
Ubytování: hotel **
Strava: polopenze
Doprava: autokarem
1. den: odjezd v pátek v odpoledních hodinách
2. den: příjezd do Chorvatska v ranních hod., odpoledne ubytování
3. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
4. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
5. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
6. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
7. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
8. den: koupání, slunění, fakultativní výlety
9. den: odjezd z Chorvatska ve večerních hodinách
10. den: příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách