Agia Pelagia - Enastron ***

0
recko-kythira-agia-pelagia-enastron-01 IMG_20180822_120043 IMG_20180822_120145 IMG_20180822_120703 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-02 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-03 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-04 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-05 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-06 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-07 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-08 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-09 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-10 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-11 recko-kythira-agia-pelagia-enastron-12 recko-kythira-spot-1-en-video recko-kythira-spot-2-en-video recko-kythira-spot-3-en-video

Zájezd pořádá

VIAMARE, s.r.o.
Francouzská 16, 12000 Praha

Řecko / Kythira
V nabídce od: 28.09.2019
Kód zájezdu: GR-1602EN

  • ubytování: studiaubytování: studia
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře

Poloha: Moderní vilka stojí ke konci letoviska, ve svahu nad mořem v těsném sousedství borovicového lesa. Do centra a na pláž se dostanete za pár minut po příjezdové cestě a místní komunikaci.

Vzdálenosti Pláž: cca 350 m
Pláž Laggada: cca 3,5 km
Centrum Agia Pelagia: cca 450 m

Pláž: Nejbližší písečná pláž s kamínky je vzdálena cca 350 m. Vstup do moře je pozvolný a vhodný pro děti. Můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka, zahrát plážový volejbal nebo si vypůjčit kajak. Pokud se vydáte po místní komunikaci vedoucí podél moře směrem k hotelu Marou, dojdete na malou, přírodní oblázkovou pláž. Opačným směrem na jih máte řadu dalších možností ke koupání. Nejkrásnější koupání je na pláži Laggada, která je od vilky vzdálena cca 60 minut chůze.

Poznámka: Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Proč právě sem: Kvalitní a pečlivě vedené ubytování
Okouzlující výhled na moře
Klidné prostředí vhodné k relaxaci


Ubytování: studia
Vybavení a služby: V případě zakoupení snídaní v Romantica Apartments (cca 40 m) mohou klienti Enastronu využívat bazén u hotelu zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Studia lze ve všech případech obsadit i 3 člennou rodinou (v každém je 1 manželská postel a 1 lůžko). Z pohledu od moře jsou studia v 1. a ve 2. patře, ale vzhledem k tomu, že stojí ve svahu, se z příjezdové cesty mohou jevit jako přízemí a 1. patro. Z balkónů je krásný výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, balkónem a kuchyňským koutem (včetně vařiče a základního nádobí) vhodným pro základní vaření, ledničkou, klimatizací (za poplatek), stropním ventilátorem, Wi-Fi a TV. Sejf je zdarma na recepci, kde si lze také vypůjčit fén. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Výběr konkrétního čísla pokoje: zvýšené přízemí: studio č. 3 a 4 s výhledem na moře
1. patro: studio č. 7 s výhledem na moře
Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.

Strava: snídaně
Bez stravy. Možnost dokoupení bohaté snídaně podávané formou bufetu v sousedním hotelu Romantica Apartments, který je přes silnici (cca 40 metrů).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

(Popis zájezdu byl aktualizován 28.05.2020)