Sellia Marina - Villaggio Borgo degli Ulivi ****

0
Villaggio Borgo Ulivi Villaggio Borgo - apartmán Villaggio Borgo - pokoj Villaggio Borgo degli Ulivi - apartmán Villaggio Borgo degli Ulivi - apartmány Villaggio Borgo degli Ulivi - dětský koutek Villaggio Borgo degli Ulivi - hotelová část Villaggio Borgo degli Ulivi - hotelové pokoje Villaggio Borgo degli Ulivi - jezírko u apartmánů Villaggio Borgo degli Ulivi - pláž Villaggio Borgo degli Ulivi - pláž Villaggio Borgo degli Ulivi - posezení Villaggio Borgo degli Ulivi - vstup na pláž Villaggio Borgo Ulivi - apartmány Villaggio Borgo Ulivi - bar Villaggio Borgo Ulivi - bazén Villaggio Borgo Ulivi - bazén Villaggio Borgo Ulivi - bazén Villaggio Borgo Ulivi - bazén Villaggio Borgo Ulivi - bazén Villaggio Borgo Ulivi - dětský koutek Villaggio Borgo Ulivi - hala na jógu Villaggio Borgo Ulivi - hotelová část Villaggio Borgo Ulivi - hotelová část Villaggio Borgo Ulivi - hotelová část Villaggio Borgo Ulivi - hřiště na fotbal Villaggio Borgo Ulivi - hřiště na volejbal a tenis Villaggio Borgo Ulivi - jídelna Villaggio Borgo Ulivi - jídelna Villaggio Borgo Ulivi - jídelna Villaggio Borgo Ulivi - kalabrijský večer Villaggio Borgo Ulivi - lekce jógy Villaggio Borgo Ulivi - ložnice Villaggio Borgo Ulivi - pizzeria Villaggio Borgo Ulivi - pláž Villaggio Borgo Ulivi - pláž Villaggio Borgo Ulivi - pláž Villaggio Borgo Ulivi - pláž Villaggio Borgo Ulivi - pláž Villaggio Borgo Ulivi - pokoj Villaggio Borgo Ulivi - posezení Villaggio Borgo Ulivi - posezení u apartmánu Villaggio Borgo Ulivi - půjčovna kol Villaggio Borgo Ulivi - stolní fotbal Villaggio Borgo Ulivi - stolní tenis Villaggio Borgo Ulivi - večerní animace Villaggio Borgo Ulivi - večerní posezení Villagio Borgo - pokoj

Zájezd pořádá

EMMA AGENCY spol. s r.o.
Kozí 10, 66078 Brno

Itálie / Kalábrie
Cena od: 18 990
V nabídce od: 26.10.2018
Kód zájezdu: 1696

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: all inclusivestrava: all inclusive
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Rezort Borgo degli Ulivi se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina v Kalábrii (Itálie). Vybavení rezortu je ovlivněno uměním Feng shui a jeho součástí je i kvalitní centrum jógy. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů přímo u dlouhé a široké písečné pláže, která není přeplněná ani v nejvyšší sezóně, což zajišťuje velmi příjemný pobyt. Pro návštěvníky rezortu je poskytován zdarma hotelový plážový servis (slunečník a dvě plážová křesla). Ubytovací část dělí od pláže jen piniový háj. Villaggio je velmi dobře vybavené pro pohodovou dovolenou a je ideálním místem pro všechny, kteří hledají relaxaci a odpočinek. V areálu je velký bazén pro dospělé i pro děti, vířivka, u bazénu slunečníky a lehátka, dále restaurace, bar i vlastní pizzerie. Na ploše 25.000 m2 je k dispozici bohaté sportovní vyžití (tenis, fotbal, volejbal, stolní tenis, lukostřelba), možnost půjčení kol. V ceně je zahrnuta hodinová lekce jógy každý den pobytu. Jsou zajišťovány animační programy a miniklub pro děti. Wi-Fi u recepce zdarma.


Ubytování: hotel ****
Hotel

Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách v hotelových pokojích. Hotelové pokoje jsou typu 1/2 - dvoulůžkové nebo 1/2+1 - dvoulůžkové s možností 1 přistýlky pro děti i dospělé. Všechny pokoje jsou v čistém a jednoduchém stylu a plně vybaveny. Mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor (vše v ceně pobytu), vlastní soc. zařízení. Možnost ubytování malého psa za příplatek 5EUR/noc - platba na místě.

Apartmány

Ubytování je zajištěno v apartmánech pro 2-4 osoby. Apartmán se skládá z jedné místnosti s kuchyňským koutem a možností 1-2 přistýlek a z jedné ložnice pro 2 osoby. Základní cenu platí vždy dvě osoby na lůžku. 3. a 4. osoba má pobyt zdarma a platí jen dopravu a služby delegáta. Každý apartmán má vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor. V ceně je zahrnuto povlečení a spotřeba plynu, elektřiny i vody. Možnost přiobjednání hotelových služeb (úklid, ručníky, toaletní potřeby). Při ubytování v apartmánech se platí vratná kauce (100 EUR). Možnost ubytování malého psa za příplatek 5EUR/noc - platba na místě.

Strava: all inclusive
Hotel

Ubytování v hotelových pokojích je zajištěno v režimu Light All Inclusive. Tento režim zahrnuje snídaně formou bufetu, obědy a večeře - skládají se z 2-3 prvních chodů (těstoviny, rýže, polévka), 2-3 hlavních jídel, (maso, ryba), bohatého zeleninového a přílohového bufet, dezertu nebo ovoce. K obědu i večeři jsou v ceně i nápoje - voda a 1/4 l vína na osobu (bílé nebo červené). V rámci pobytu All Inclusive je poskytován zdarma plážový servis, jedna hodina jógy denně se zkušenými lektory, tenisové kurty i hřiště na fotbal či volejbal. K obědu či večeři je možno si místo hlavního jídla objednat pizzu z místní pizzerie.
Apartmány
Ubytování v apartmánech je bez stravy s možností připlacení polopenze nebo pobytu light All Inclusive.

Doprava: letecky
Doprava do Kalábrie je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smart Wings.
Předpokládaný letový řád (místní časy):
7 nocí:
Brno - Lamezia Terme 17:40–19:50, Lamezia Terme - Brno 20:40–22:45
Praha - Lamezia Terme 11:15–13:30, Lamezia - Terme Praha 14:15–16:30

Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.
V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.
Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.
Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm
Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu tam a zpět
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
 • hodinová lekce jógy každý den pobytu
 • plážový servis
 • služby delegáta

Cena neobsahuje

 • pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)
 • Pobytovou taxu: V červenci a srpnu ve výši 2 Eura / os. / den, v červnu a září ve výši 1,50 Eura / os. / den. Platba se hradí při příjezdu na recepci. Pobytovou taxu platí všechny osoby od 10 roků. Osoby nad 65 roků platí 50%
 • Hotel
 • Jednolůžkový pokoj: 1 400 Kč/noc
 • Malý pes: 5 EUR/noc (platba na místě)
 • Pobytová taxa: cca 14 EUR/os./týden (platba na místě)
 • Apartmány
 • Polopenze dospělý: 4 000 Kč/týden
 • Polopenze dítě 3–12 let: 3 000 Kč/týden
 • Polopenze dítě 2–3 roky: 2 000 Kč/týden
 • Light All Inclusive dospělý: 5 000 Kč/týden
 • Light All Inclusive dítě 3–13 let: 4 000 Kč/týden
 • Light All Inclusive dítě 2–3 roky: 3 000 Kč/týden
 • Hotelové služby (úklid, ručníky, toaletní potřeby) 1 000 Kč/os./týden
 • Ručníky: 7 EUR/osobu (platba na místě)
 • Vratná kauce: 100 EUR/apartmán (platba na místě)
 • Malý pes: 5 EUR/noc (platba na místě)
 • Pobytová taxa: cca 14 EUR/os./týden (platba na místě)
(Popis zájezdu byl aktualizován 12.02.2020)