Azurové pobřeží a krásy Provence, relax, poznávání a koupání

0
Cannes Front view of the Mediterranean sea, bay of Angels, Nice, France Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie Monaco a krásy jižní Francie

Zájezd pořádá

Cestovní Kancelář A21
U Cukrovaru 611/22, 77900 Olomouc

Francie / Cannes
Cena od: 5 490
V nabídce od: 02.04.2018
Kód zájezdu: 502783

 • ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění
  • Krásy přírody

Malebná Provence, Azurové pobřeží, Port Grimaud, Saint Tropez, Nice a Monako.

5-ti denní pobytově - poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v hotelu přímo na Azurovém pobřeží v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím a se snídaněmi.
Vše v ceně. Ubytování v hotelu, snídaně, průvodce, doprava pohodlným zájezdovým autobusem.

Vychutnejte si pohodu francouzské riviéry od jara do podzimu.
Dovolená s poznáváním krás jižní Francie a s koupáním na Azurovém pobřeží v letních měsících.
Hotel je jen do 2 minut chůze od pláže!

Zažijete historické pamětihodnosti, přírodní krásy, relax na nádherných plážích jižní Francie a koupání v moři v letních měsících. Navštívíme Monacké knížectví, Monte Carlo, středověké městečko Grimaud, Port Grimaud, odkud přejedeme lodí do Saint Tropez, Grasse - světovou metropoli parfémů a nejvoňavější místo na světě a výstavní město Nice.

Na našich zájezdech Vám nabízíme:
Žádné příplatky za nástupní místa od Ostravy až po Rozvadov.
Kvalitní hotely ověřené hotely se snídaněmi, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.
Zkušené průvodce, klienty vysoce hodnocené za odbornost a přístup ke klientům.
Nejvýhodnější ceny vstupů do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.
Autobusová doprava zájezdovými autobusy vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů. Zkušení řidiči s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.
Žádné příplatky za nástupní místa - celá ČR po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Jihlavu, Beroun, Plzeň, Rozvadov.


Ubytování: hotel **+
Hotel s vlastním sociálním příslušenstvím na pokojích, jen necelé 2 minuty chůze k pláži.

Strava: snídaně
Snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem
Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, nápojový bufet, toaleta).

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.

2. den: Příjezd do Monackého knížectví, Monte Carlo - prohlídka s průvodcem, Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Poté volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto. Odjezd z Monaca v podvečerních hodinách na ubytování do hotelu.

3. den: Po snídani se vydáme za krásami Provence do městečka Grimaud s ruinami středověkého hradu a úchvatným výhledem na celý záliv. Poté navštívíme „Francouzské Benátky“, městečko Port Grimaud, které vás uchvátí zcela osobitou atmosférou. Ve volném čase si ji můžete dál užívat podle sebe, včetně koupání v moři a lenošení na pláži. V podvečerních hodinách se vydáme na plavbu lodí do přístavního městečka Saint Tropez se slavnou četnickou stanicí. Po prohlídce Saint Tropez odjedeme zpátky do hotelu.

4. den: Po snídani odjedeme do městečka Grasse, světové metropole parfémů, která je nejvoňavějším místem na světě. Návštěva místní nejznámější fabriky na parfémy, např. Galimard, průvodcovaná prohlídka (vstup zdarma). Poté navštívíme Nice, prohlídka města a pamětihodností s průvodcem, procházka po Anglické promenádě, katedrála sv. Reparaty, náměstí Masséna. Koupání na pláži v Nice a osobní volno. Odjezd z Nice ve večerních hodinách a cesta domů.

5. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.

Termíny a ceny

červenec 2019

17.07. - 21.07.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 43% 9 790 Kč 5 590 Kč
cena za 5 dny (2 noci)

srpen 2019

07.08. - 11.08.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 44% 9 790 Kč 5 490 Kč
cena za 5 dny (2 noci)
28.08. - 01.09.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 43% 9 790 Kč 5 590 Kč
cena za 5 dny (2 noci)

září 2019

25.09. - 29.09.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 43% 9 790 Kč 5 590 Kč
cena za 5 dny (2 noci)
(TourOperátor: Cestovní Kancelář A21)

Cena obsahuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím
 • snídaně v rámci pobytu
 • autobusová doprava
 • pojištění CK

Cena neobsahuje

 • Pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
 • Příplatky: příplatek za obsazení pokoje jen jednou osobou 690 Kč/noc.
 • Vstupy v rámci programu - (doporučení 30 - 50 €): např. indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku, plavba lodí do Saint Tropez, atd. - více informací podá průvodce v průběhu zájezdu.

Slevy

 • Last moment cena
(Popis zájezdu byl aktualizován 11.07.2019)